Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nábídka kempového vybavení Jysk: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nábídka kempového vybavení Jysk

Poslední aktualizace před 16 let
furgonfurgonČlen
Přidáno před 16 let
Firma Jysk má v nabídce od 13.-26.3. kempové židle,křesla,lehátka a stolečky.Kdo zaváhá....:p:p
Jarda a Zuzka
Fiat 2.3 Carado 448
Upravil Fun dne 11.03.2008 20:30, před 16 let
furgon Připojili následující obrazek:
jysknabidka.jpg
MilaMilaČlen
Přidáno před 16 let
Ahoj, kdo je firma Jysk?:m
SarkaSarkaAdministrátor
Přidáno před 16 let
Mílo, jestli to znáš v Hradci Králové, tak JYSK je vedle Mac Donalda.
furgonfurgonČlen
Přidáno před 16 let
Já vím ,že jsou na Černém mostě vedle ElektroWordu a prodávají "ložnice koupelny bydlení".pokuším se dát obrázek ale nejde mě to ,tak jsem poprosil Míru,tak až bude mít chvilku ,tak ho tam určitě přiloží:D a ceny mají oproti Dukdalfu více než příjemné;)
Jarda a Zuzka
Fiat 2.3 Carado 448
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 16 let
Ahoj, podle obrázku doporučuji tu za 1250Kč. Pozor na tu za 700, podobnou, také z JYSKU, máme a moc nevydrží.:_
Fun
Smile
Upravil Sarka dne 11.03.2008 20:27, před 16 let
X
xČlen
Přidáno před 16 let
Pozor, my jsme koupili tu 1250,-Kč předloni na podzim za 550,-Kč, lepší je kempink nakupovat na podzim ve výprodejích. Je fakt dobrá.;t
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 16 let

Citovat

Sima napsal/a:
Pozor, my jsme koupili tu 1250,-Kč předloni na podzim za 550,-Kč

Simčo, ale to bys měla trochu upřesnit, všichni ještě nevědí, jaká jsi obchodnice!:D;M:D
Fun
Smile
Upravil Fun dne 11.03.2008 23:25, před 16 let
T
TomČlen
Přidáno před 16 let
Odpoledne se tam jedeme se sousedem podívat.
Ahoj Tom
VeraVeraČlen
Přidáno před 16 let
Ta sedmistovková opravdu není ono,já je sice mám za 350 ale stejnak už jedna zemřela a spousta lidí si vzpomene na moje nenadálé posuny do ležací polohy ;p
Jiri MajkiJiri MajkiČlen
Přidáno před 16 let
V kterém koši jste našli ten leták.V sortimentu nic takového nenabízí ani takový letak tam nemůžu najít.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 16 let

Citovat

Jiri Majki napsal/a:
V kterém koši jste našli ten leták.V sortimentu nic takového nenabízí ani takový letak tam nemůžu najít.

Ahoj. To bude nejspíš tím, že ještě není třináctého.:@
Fun
Smile
furgonfurgonČlen
Přidáno před 16 let
Včera ve schránce :ha platí to od zítra;-
Jarda a Zuzka
Fiat 2.3 Carado 448
T
TomČlen
Přidáno před 16 let
Hmm, tak to tam asi dneska nepojedu.
Tom
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 16 let
Fun
Smile
T
TomČlen
Přidáno před 16 let
Židle mám doma, vypadají dobře, uvidíme co vydrží.
Ahoj Tom
MajklSMajklSČlen
Přidáno před 16 let
Ahoj. Já taky. Koupil jsem ty doporučené ale když jsem prohlédl ty levné- tak se mi snad zdáli lepší jak ty drahé. Když juknete zespod na aretaci madel je ta západka kovová. U těch drahých (které se již válí v autě) je to z plastu. Ale oseděl jsem všechny a je pravdou že se na nich mě sedělo nejlépe. Nepotřebuji sice velkou nosnost jelikož sádlo je lehčí než svalová hmota a tak mi jde váha dolů. Jinak mne pán upozornil, že je ta nejhorší doba na nákupy. Že po sezóně je koupím méně než za 500,-. Dobrý typ, né? Tak pak dokoupíme. Ten stolek za litr je hroznej. Na to mi řekl že ještě nevytáhli vše ale bude ten loňský dobrý. Tak :_ :_ .M.
MB Viano + HOBBY exclusive
uknajuknajČlen
Přidáno před 16 let
Sádlo je lehčí než svalová hmota a tak mi jde váha dolů. Majkls ty jsi ..... :D
MajklSMajklSČlen
Přidáno před 16 let
Co ty kluku štíhlá !? Ty jsi samej sval, proto ti židlu nenabídnu! Počkej zejtra až mne budeš nosit a tahat ...:_
MB Viano + HOBBY exclusive
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: furgon, Mila, Sarka, Fun, x, Tom, Vera, Jiri Majki, MajklS, uknaj

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,728,726 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22156 sekund | Průměrně za: 0.22156 (0) sekund | Dotazy: 131 | Použitá paměť: 2.2MB/2MB