Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Termál Velké Karlovice: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Termál Velké Karlovice

Poslední aktualizace před 13 let
VasuVasuČlen
Přidáno před 13 let
Na internetu jsem se dočetl, že od letošního roku je otevřen nový a asi první teplý termál v česku / až 36 stupňů / ve Velkých Karlovicích u hotelu Horal. Ceny velice příjemné, rodiny s dětmi 400 Kč.
Chci se zeptat, byl už tam někdo, jaké je vybavení a hlavně jestli je venku někde místo pro karavanisty na postavení, či stání obytného auta na víkend.
PepiPepiČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Vasu napsal:
Na internetu jsem se dočetl, že od letošního roku je otevřen nový a asi první teplý termál v česku / až 36 stupňů / ve Velkých Karlovicích u hotelu Horal. Ceny velice příjemné, rodiny s dětmi 400 Kč.
Chci se zeptat, byl už tam někdo, jaké je vybavení a hlavně jestli je venku někde místo pro karavanisty na postavení, či stání obytného auta na víkend.
Ahoj bydlím 10km od Horalu,parkovat se dá pod sjezdovkou,u potoka na parkovišti,do areálu se dostaneš pomou,nebo 500m pěšky,v novém jsem ještě nebyl,ale na valachách žádny termál není,musí to ohřívat,ceny jsou asi zaváděcí,proto tak dobré,jinak to zatím vypadá jako velké staveniště,na víkend ,ale doporučuji,je kde stát zadarmo,je co dělat,vlek malý 20m od auta,bouling a jiné 500m,dobře tam vaří.:_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Vasu, Pepi

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,336,422 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12647 sekund | Průměrně za: 0.12647 (0) sekund | Dotazy: 59 | Použitá paměť: 1.69MB/2MB