Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 www.campi-shop.cz: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

www.campi-shop.cz

Poslední aktualizace před 9 let
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 13 let
V sobotu jsem navštívil int.obchod : www.campi-shop.cz
Přátelé takový přístup k zákazníkovi jsem nezežil hodně dlouho.S tímto názorem přišel i můj devítiletý syn.
Prostě super.Nakoupil, jsem za skvělý ceny a spostu toho co jsem potřeboval měli skladem.Nadchl mě profesionální přístup majitele.Dokázal poradit a prodiskutovat spoustu věcí.Rozhodl jsem se,že při příští návštěvě dorazím s nějakou lahvinkou a s panem majitelem ji doufám polknem.
prostě co dodat klobouk dolů a hodně spokojených zákazníků.
Jirka
Upravil tronic dne 08.05.2011 20:00, před 13 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
Mám velmi stejné zkušenosti a zboží doma druhý den, dokonalý přístup a pokud nemá tak to řekne rovnou a neslibuje nesmysly:^
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
S
SeamanČlen
Přidáno před 13 let
Ahojte, mají taky něco jako kamenný obchod nebo jen E-shop? Spousta věcí se dá objednat samozřejmě elektronicky ale naopak jsou věci, které potřebuji vidět než je koupím. Díky.
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
Já zase vše kupuji u firmy www.kshop.eu . Zatím jsem byl vždy velmi spokojenej, a hlavně ceny mají zatím pořád nejlepší v ČR.
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Seaman napsal:
Ahojte, mají taky něco jako kamenný obchod nebo jen E-shop? Spousta věcí se dá objednat samozřejmě elektronicky ale naopak jsou věci, které potřebuji vidět než je koupím. Díky.


Připravují i kamený obchod.Já jsem byl přímo u nich a maximální spokojenost.
J.
Zdenek BrabecZdenek BrabecČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj, také se připojuji, nakupuji jen u nich, super ochota není problém s výměnou zboží za jiné, proto neřeším jestli je někde něco levnější nerad nakupuji přes internet něco co si nemůžu osahat.
C
CobllerČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj,taky chvalim,nakupoval jsem v e-shopu i v obchodě,také velice vstřícný přístup.
Včera jsem poslal další objednávku,po odeslání mailu telefonát,že jedna položka není skladem,že bude až za týden,a že mi nebudou účtovat poštovné.čumim.
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 13 let
Já jsem tam taky nedávno něco kupoval pol netu a vyzvihnul jsem si to osobně.
Maximální spokojenost.
jirka
POSÁDKA Adria Matrix
Petr868Petr868Člen
Přidáno před 13 let
Ahoj, taky jsme před týdnem u nich měli objednané zboží a nejen že jsme si odvezli již dříve objednané, ale přidali jsme také pár věcí navíc. Byli jsme jednoznačně spokojeni a proto všem doporučujeme. :g
Upravil Petr868 dne 07.05.2011 18:44, před 13 let
daluksdaluksČlen
Přidáno před 13 let
Jo jo. Taky mám s nimi vždy jednoznačně pozitivní zkušenost. Vědí, co prodávají a když si nejste jisti správností svého výběru, je možno zboží objednat, ale koupit ho nemusíte, když vám nevyhovuje. Půjčují i domů na vyzkoušení (např. elektrocentrálu)
Kamenný obchod je už otevřen s pevnou otevírací dobou.
Upravil daluks dne 08.05.2011 16:20, před 13 let
tektronictektronicČlen
Přidáno před 13 let
Přidávám se do řad nadmíru spokojených zákazníků "kampišopu" Profesionální a přátelský přístup + servis. Vřele doporučuji :^ Jen víc takových prodejců, nejen v karavaningu.
Marco Polo
liborvoliborvoČlen
Přidáno před 13 let
Já taky...a ještě pokecáme :^
L
lada721Člen
Přidáno před 13 let
Já zase navštěvuji a nakupuji v kamenném chopu zde: http://eshop.cara...
Protože to mám doma, protože je tam vždy milá a ochotná paní a protože jsem tam zatím vždy vše potřebné sehnal.
Upravil tronic dne 08.05.2011 20:21, před 13 let
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 12 let
Už jste si všimli že docela brutálně zdražili?????
heloushelousNováček
Přidáno před 12 let
Já jsem s nimi byl taktéž velmi spokojen. Byly na výstavě karavanů v Letňanech a po rozhodování mezi židlemi Dukdalf a Berger jsme si s manželkou vybrali Berger Luxus a jak bylo slíbeno, objednali jsem a zaplatili za výstavní ceny, vše přišlo OK, a byl jsem velmi spokojen s jednáním.
Teď si na židlích hovíme v termálech v Maďarsku-BUK a super, jen děti nám je často zasednou a nechtějí je opustit.
Jan76!y, Kata78!u, Jáňa 2004:_,Elča 2005:r, princezna Zafira 20 a Chateau 380.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

jarda77 napsal:

Už jste si všimli že docela brutálně zdražili?????


Jj zákon trhu pracuje a ceny určuje poptávka a nabídka.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
hasichasicČlen
Přidáno před 12 let
Přátelé, objednal jsem si včera ve 14:02 koberec pod markýzu, ve 14:09 mě poslali potvrzení o úspěšném vyřízení a pečlivém zabalení s dodávkou dnes. A dnes v 12:35 mě ČP balíkem "do ruky" objednané dovezla. No teda to je opravdu fofr:^ Za mě je tedy campi-shop opravdu super obchod:g Michal
Z
zdeenaleČlen
Přidáno před 12 let
Udelal jsem u nich nekolik objednavek a moc jsem nepochopil jejich logisticky system.
Proc mi prijde par veci, ktere se vejdou do jedne stredni krabice, zabaleny ve dvou ale naprosto obrovskych bednach ze 70% vystlanych papirem? !M

No a to ze zdrazili jsem pred casem uz take zaregistroval ale asi nahaneji ten 1/4 meloun co dali za vystavu v Letnanech :@

Nove (postaru) uz zase objednavam u Bartunka za jeho stale a dobre ceny a jsem spokojeny. Proste to byla jina zkusenost ale spokojenost moc dlouho netrvala ..... :)
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 12 let
já zas trochu nechápu, jak může někomu vadit v jaký krabici mu přijde dobrovolně objednané zboží za předem známou cenu :x
Jinak u Bartůňka si už nic neobjednáš :D (ten veb už je prodaný)
:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
H
HunyadyČlen
Přidáno před 12 let
A koukám, že už z tohoto webu zmizelo nesmyslné ustanovení, kdy si objednávající musel vymyslet nějaké IČ, aby se dobrovolně mohl zbavit svých práv a zboží si objednat.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,040,644 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18892 sekund | Průměrně za: 0.18892 (0) sekund | Dotazy: 140 | Použitá paměť: 2.29MB/2MB