Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vestavba Ford Transit MWB, vysoká střecha: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vestavba Ford Transit MWB, vysoká střecha

Poslední aktualizace před 8 let
M
martan01Člen
Přidáno před 13 let
ajfelaci ta strecha je original? Jednou jsem potkal v DE inzerci Jumbo s podobnou strechou.

Saty mirelon je samolepici ? Cena ?
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 13 let
Měl jsem to od známého, jinak ceny jsem našel na http://www.ekomir...sy-Mirelon
ajfelaciajfelaciČlen
Přidáno před 13 let
Ta střecha je v originále z mercedesa sprintera.Mercedes je jenom o 40 cm delší a tak se musí tato zkrátit jinak to sedí a je to opravdu paráda když se nehrbim .!e
M
martan01Člen
Přidáno před 13 let
to ajfelaci to je starej Sprinter Maxi delci o 40 cm nez Jumbo ?

to Saty jj diky. Ceka mi strecha a nevim co na ni. Jinak jak sla pridelat sedacka ? Nevadila tam nadrz ? Ja nedavno zjistil ze mi sedadlo roztrhl pes :v
ajfelaciajfelaciČlen
Přidáno před 13 let
Jo sprinter je opravdu delší a když si otevřeš fotku auta z boku tak uvidíš bílej pruh mezi okny,to je místo kde je střecha mezi žebry rozříznutá ,zkrácená a znova slepena.V tý střeše jsou vložený dost masivní duralový žebra pro zpevnění.!e
Upravil ajfelaci dne 28.01.2011 10:24, před 13 let
M
martan01Člen
Přidáno před 13 let
jj mas pravdu je to tam.
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 13 let
Dodělána markýza a izolace střechy, zítra podlaha a obložení stěn
Jakub Satek Připojili následující obrazek:
4_26.jpg Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen 1_76.jpg
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 13 let
Tak částečně hotový vnitřek. Ještě chybí stěny, snad v pondělí.
Jakub Satek Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen 1_77.jpg
VitaVitaČlen
Přidáno před 13 let
trochu mi použitý materiál připadá těžký - počítáš zhruba dopředu kam se dostaneš s váhou ?
... držím palce k získání spolehlivého vypiplaného autíčka.
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 13 let
Jako materíál na podlahy, postel a spodní bočnice je použita voděodolná překližka 9mm. Strop a bočnice budou s překližky 3mm. Na váhu to hodím v pondělí po dodělání bočnic ať máme představu, ale podle mě to bude v pohodě. Auto má max 3,3t, prázdné váží cca 1,9t.
Upravil Jakub Satek dne 12.02.2011 21:48, před 13 let
JardaMajkaJardaMajkaČlen
Přidáno před 13 let
Saty, mohl bys prosím tě nafotit a trošku popsat montáž toho střešního okna?
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 13 let
Tak auto se spodní postelí, podlahou, stropem, spodními bočnicemi, komplet izolací (viz poslední obrázky), markýzou váží 2030kg, pohotovostní dle TP je 1988kg, celková pak 3,3t. Když dohodím dvojsedačku, horní postel, boční překližky, nějaké to čalounění, druhou baterku, otočné konzoly tak bych to viděl někde kolem 2,3t, takže doložnost tunu

Montáž střešního okna mi dělal kamarád karosář, musely se na střeše sklepat a popravit ty prolisy aby okno všude sedělo, nahraju pak nějaké foto od něj.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 13 let
Teď mně zaujalo to střešní okno. Bylo někde psáno, v jakém směru má být umístěno. Jestli madlama na bocích, nebo v ose. Ty ho tam máš s madlama na bocích. A mně by se lépe jevilo s madlama v ose.ˇMomentálně nad tím uvažuju jak, než říznu do střechy. :|
ogarogarČlen
Přidáno před 13 let
Je to jedno jak to řízneš,bo je to štvorec,ale daj si madla do osy.Ja som sa o tom nemal pred 5 rokmi s kým poradiť a dal som ich na boky a nie je to praktické.A to z dôvodu vetrania za jazdy.Predok necháš zaháčklý a zadek otvoríš,ako šíber.Mne sa to niekedy pri vetre otvorí úplne.
Peter a Stanka
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 13 let
Přesně tak jsem to myslel. Díra mi je jasná, ale to natočení mi bylo divné, přesně kvůli tomu větrání za jízdy. Já to mněl vymyšléný jak to mněli autobusy ( tak jak si to říkal ty ).
K
KokosmanNováček
Přidáno před 13 let
Dobrý den,řeším teď koupi střešního okna taky do Transitu, co je zač to okno, myslím tím značku. Děkuji
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 13 let
Je to Mini Heki.
K
KokosmanNováček
Přidáno před 13 let
Mini Heki a který, našel jsem jich více, nehučí za jízdy? Docela by mě zajímalo, jak jsi pokročil s vestavbou, hodně jsem sledoval tvou práci.Vybíral jsem dost dlouho auto a nakonec jsem taky zvolil Transit ten delší ze střední střechou, vestavba tam byla , ale jen pro dva ,tož jsem vše vykuchal, zjistil co bylo oje... a teď kutím od začátku
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 13 let
Já s tím ještě nejedzidl nějak moc. Mám hotové překližky vevnitř, čekám teď na očalounění u známého, pak přidám foto. Nahoď taky nějaké foto ...
dlesekdlesekČlen
Přidáno před 13 let
Saty tam má Mini heki S,vhodné spíše pro karavany než auta . Jednoduché plexi, otevření asi 8 cm.Lepší by bylo Mini heki plus s nenuceným větráním cca2O9O,- . Jedna poloha otevření trošku i za deště, druhá více se zajištěním proti zvednutí okna za jízdy a třetí poloha asi 50 °zvednuto . Mám je na autě a plná spokjenost .
Slávek + Jára
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,041,362 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25645 sekund | Průměrně za: 0.25645 (0) sekund | Dotazy: 131 | Použitá paměť: 2.2MB/4MB