Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Termaly Laa Rakousko: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Termaly Laa Rakousko

Poslední aktualizace před 5 let
VitaVitaČlen
Přidáno před 12 let
trochu nám podražili - dospělý 14,50 €, + sauna 6,50 €
(bez skříňky 13,50 €) oboje za 3 hodiny jako nejkratší vstup.
pbrpbrČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Vita napsal:Někde severovýchodně od Laa přímo na hranicích má být tank ještě z války. Tím že je ohraničen vodou, tak se s ním nepovedlo odjet - jen jej zčásti demontovali. Nyní už neodjede, prý otvorem po věži roste strom. Ten jsem ale ještě nenašel.


Pro info - clanek o tzv. "Hrabetickem tanku" http://www.milita...mala06.htm
Concorde Sport TS
VitaVitaČlen
Přidáno před 12 let
Hrabětický tank - procházel jsem články - od r. 2006 už tam prý nic není
pbrpbrČlen
Přidáno před 12 let
To je pravda, tank=sen kazdeho zlodeje zeleza :(
Concorde Sport TS
L
LipicaniČlen
Přidáno před 11 let
Laa jsme navštívili letos, v sobotu v poledne bylo parkoviště do 3/4 plné, tak jsme napřed zvolili procházku městem, je opravdu moc hezké a procházka trvá tak 2-3 hodiny. V městě je spoustu informačních tabulí, které jsou psány i v českém jazyce.
Samotné lázně jsou hezké, avšak více než lázně nám připomínaly aquapark. Nicméně zcela jistě se zde ještě vrátíme, takže určitě doporučujeme :)
MikelovciMikelovciČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, chtěla bych vyrazit s dětmi 14 a 7 a babi, někam do termálů nebo aquacentra od 21. večerní příjezd do 23. 3. Je Laa vhodný pro děti? bude tam dost atrakcí? Zaujaly mě i Pasohlávky, ale bojím se těch front a Sárvár je na mě moc daleko, ještě jsem sama s alkovnou daleko nejela. Může se ty dvě noci zůstat na parkovišti, samo, že jenom přespat, žádný kemping, louže pod alkovnou apod. Nebo má někdo jiný nápad, kam vyrazit? Díky za rady. Jířa od Mikelovců
Upravil Mikelovci dne 14.03.2014 11:45, před 10 let
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 10 let
Ahoj, je tam i nějaký tobogán, tedy pokud vzpomínám, tak dva. Není to aquapark, ale voda je teplejší. Já bych jim dal přednost před Pasohlávkami, hlavně v zimě.
Bombíci
L
LipicaniČlen
Přidáno před 10 let
Lázně Laa jsou moc hezké, pokud děti nepotřebují spoustu tobogánů, jako třeba v Sarváru, klidně bych se tam vydal. Lázně jsou moderně zařízené, zdarma malý saunový svět, parkoviště také zdarma. Laa je navíc moc hezké město, je se kde projít... Já jsem na parkovišti před lázněmi nespal, ale někdo z členů caravan24 tam prý bez problému spal a i já bych se toho nebál :) Tak hezký výlet a po návratu napište, jak vše probíhalo :)
MikelovciMikelovciČlen
Přidáno před 10 let
Děkuji všem za rady a postřehy, bohužel jsem dříve jednala než myslela a zjistila jsem, že má dcerka propadlý pas, tak to za hranice nebude :-( Takže asi pojedeme do těch Pasohlávek nebo do Prahy.
L
LipicaniČlen
Přidáno před 10 let
Do Rakouska není cestovní pas potřeba, stačí občanka...
sidoksidokČlen
Přidáno před 10 let
JJ, hlavně těm dětem do 15let....:D
MikelovciMikelovciČlen
Přidáno před 10 let
Ahojky, nevím kde jste to vyčetli, ale všechny děti di 15-ti let musí mít cestovní doklad, pas nebo dětskou občanku, už neplatí pouhý zápis dětí v OP rodičů :-(
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Mikelovci napsal:

Ahojky, nevím kde jste to vyčetli, ale všechny děti di 15-ti let musí mít cestovní doklad, pas nebo dětskou občanku, už neplatí pouhý zápis dětí v OP rodičů :-(


Pravda. Dej vědět jak ty Pasohlávky, ale já na ně slyšel jen špatné.
Bombíci
CmeldaCmeldaČlen
Přidáno před 10 let
Čauky,ted jsem se vrátil z Pasohlávek.Spali jsme na parkovišti před a je zatím zdarma.Jsou tam ale závory a automaty které nejsou funkční,tak nevím kdy to spustí... jinak aqupark je hezký a čisto.Bohužel ale nás dost věcí a zásadních dostalo že příště asi už ne ... první dávejte pozor na mustkách,kde z plechu který se vám vlní pod nohama koukaj občas šrouby... Druhý je rasteurace kde dát za kolu 50,smažák s hranolema a tatarkou 180,zelnačka 50 ... no děkuji,to mě fakt dostalo.Podotýkám že je to jídelna a ne restaurace ale i tak ... další co mě mrzelo že dítě do 100cm zdarma,ale když má 110 platí a na tobogány nesmí ... na to pozor.Tomášek má 105 cm a všude to hlídaj a pořád zakazujou,přeměřujou ... přitom jezdí na tobogánech všude bez problémů... ani na klín nesmí ... všechny tobogány jsou od 120cm...takže jen dětský bazén kde se zachvilku nudí ...škoda,ale ještě že jsou hranice otevřený a máme svobodu.Můžeme si alespon víc užít a i ušetřit (zahranicema).Ahoj
Cmelda(44) Jája(41) Tomášek(10)
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 10 let
Jak píše Čmelda, toto už jsem slyšel z vícero úst. Drahé jídlo, děti byť platící, nesmí na tobogány. Alespoň to tedy chtělo sjednotit s tou výškou. Navíc, že přes zimu je to vlastně dost mrňavé a cena stejná, jako v létě.
A neberte to jako negativní reklamu, ale spíše jako zkušenost. Rozhodnout se může každý a já na základě zkušenosti jiných mám jasno. Děkuji za ně těm, co to zkusili.
Bombíci
MikelovciMikelovciČlen
Přidáno před 10 let
Tak to jste mi tedy dali :-) ale díky za postřehy a názory. Dnes je úterý, já chci v pátek někam jet a nevím kam :-D Tak dcerka zůstává doma, má oslavu narozenin u kamarádky, tudíž naše posádka je já, babi a syn 13 let. Pasy máme, tudíž není problém vycestovat, ale.... Změnili předpověď počasí, má být hezky, původně mělo pršet, tak nevím jestli je vhodné se zavřít do bazénu a nevyjet třeba na kola. Teď babo raď. Fakt nevím :-(

Automatické sloučení 18.03.2014 22:17:
Teď jsem našla ještě tyto lázně: Erding. Byl jste tam někdo? Koukala jsem, že to má své parkoviště pro obytky.
Upravil Mikelovci dne 18.03.2014 23:17, před 10 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Mikelovci napsal:

Tak to jste mi tedy dali :-) ale díky za postřehy a názory. Dnes je úterý, já chci v pátek někam jet a nevím kam :-D Tak dcerka zůstává doma, má oslavu narozenin u kamarádky, tudíž naše posádka je já, babi a syn 13 let. Pasy máme, tudíž není problém vycestovat, ale.... Změnili předpověď počasí, má být hezky, původně mělo pršet, tak nevím jestli je vhodné se zavřít do bazénu a nevyjet třeba na kola. Teď babo raď. Fakt nevím :-(

Automatické sloučení 18.03.2014 22:17:
Teď jsem našla ještě tyto lázně: Erding. Byl jste tam někdo? Koukala jsem, že to má své parkoviště pro obytky.


http://www.carava...ad_id=4902
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 10 let
A není ten Erding trochu z ruky pro výjezd na výkend? Takový Bad Schallerbach je blíže. Sice časově z Pardubic asi moc nevyděláš proti Erdingu, ale cca o 150 km je to blíže.
Bombíci
R
RudyČlen
Přidáno před 10 let

Citovat

Mikelovci napsal:

Tak to jste mi tedy dali :-) ale díky za postřehy a názory. Dnes je úterý, já chci v pátek někam jet a nevím kam :-D Tak dcerka zůstává doma, má oslavu narozenin u kamarádky, tudíž naše posádka je já, babi a syn 13 let. Pasy máme, tudíž není problém vycestovat, ale.... Změnili předpověď počasí, má být hezky, původně mělo pršet, tak nevím jestli je vhodné se zavřít do bazénu a nevyjet třeba na kola. Teď babo raď. Fakt nevím :-(

Automatické sloučení 18.03.2014 22:17:
Teď jsem našla ještě tyto lázně: Erding. Byl jste tam někdo? Koukala jsem, že to má své parkoviště pro obytky.

Mohu li navrhnout. Co vyrazit na sever k soudruhům z NDR? Přes den kola a večer do některého z tremálů, kterých je kousek za hranicí dost. Navíc z Pardubic co by kamenem dohodil. :_
MikelovciMikelovciČlen
Přidáno před 10 let
Tak to nakonec vyhrál Erding.
Bombíci, díky za tip, ale jak píšete, je to stejně daleko a ten Erding jedu pořád po dálnici.
Odjezd tedy v pátek kolem čtvrté, už se moc těšíme, ještě jsme do naši posádky přibrali neteř.

Máte někdo nějaké postřehy? Jak je to s lehátky a s odpočinkovými mušlemi? Koupíme si asi vstup do celého areálu a zkusíme vše, máme na to celý den. Může se odejít třeba na oběd do obytky a zase přijít, jako v Sárváru? Kolik tam stojí pití a jídlo? Budu vděčná za jakékoliv postřehy :-)

Automatické sloučení 29.03.2014 22:57:
Tak do Erdingu jsem vyjela v pátek 21.3. navečer, na místě jsme byli po jedné hodině v noci. Parkování pro obytky bez servisu bylo v jednom pruhu na škváře. Už tu byly zaparkované 4 karavany. Ráno jsme si vystáli frontu na lístky. nepochopila jsem jejich pokladny, tak jsme stáli v jedné a syn v jiné. S babi a neteří jsme si koupily vstupné do celého areálu a syn do Galaxy a thermálu, potom jsme se museli hledat, protože šatny mělo každá část svojí. Moc se nám tam líbilo, pro kluka to bylo moc dlouhé, tak se asi v šest odebral do obytky a my si vychutnávaly luxusní sauny a relax na lehátkách skoro až do zavíračky. Prostě nádhera. Určitě jsme tu nebyli naposledy. Všem doporučuji.
Děkuji všem za tipy a rady :-)
Upravil Mikelovci dne 29.03.2014 23:57, před 10 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,652,441 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21937 sekund | Průměrně za: 0.21937 (0) sekund | Dotazy: 136 | Použitá paměť: 2.24MB/4MB