Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jaký je rozdíl Duo-Control X DuoConfort: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jaký je rozdíl Duo-Control X DuoConfort

Poslední aktualizace před 14 let
Baumgartner JosefBaumgartner JosefČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj přátelé karavanysté, možná jsem uplně zabedněnej :x ale zkuste mi vysvětlit jakej je rozdíl mezi Duo-Control a DuoComfort???
vojskovojskoČlen
Přidáno před 14 let
Secumotion je zarizeni, ktere umoznuje bezpecne cerpani plynu i behem jizdy. K tomuto zarizeni je mozne pridat DuoComfort, ktere zase umi automaticky prepnout mezi dvema lahvemi z prazdne na plnou. DuoComfort ale nelze pouzit samostatne. Tato sestava se dela pouze na rozvod 30 mbar.
DuoControl dela uplne to same jako DuoComfort (tzn. prepina z prazdne lahve na plnou), dela se na 30 i 50 mbar rozvod a lze pouzit samostatne bez Secumotion. Neni s nim ale dovoleno pouzivat plynove spotrebice za jizdy. Plati ovsem vyjimka pro karavany do r.v. 2007 u kterych to povoleno je.
Upravil vojsko dne 06.10.2010 14:54, před 14 let
Z
zdeenaleČlen
Přidáno před 14 let
A musí být obě hadice připojené nebo je možné DuoControl provozovat jen s jednou lahví? A jak se vyměňuje prázdná láhev "za chodu" aby se nepřerušilo např. topeni?
looserlooserČlen
Přidáno před 14 let
Joo, po tom jsem taky patral....
Melo by to jit,je tam prepinac kterym se urci hlavni a rezervni bomba,tzn. prepnes a odpojis rezervni.Pokud chces pouzivat jen jednu bombu je tam zaslepka...

Asi pujdu do DuoControl CS,cenovy rozdil neni az tak velky
R
RudyČlen
Přidáno před 14 let
Veškeré informace najdeš zde: http://www.truma....nloads.php . Návody k použití i k montáži jsou také v češtině. :_
Já mám Secumotion/Duocomfort kombinaci a tafunguje tak, že otočným ovladačem zvolíš láhev. Dokud je systém přepnut na tuto láhev, indikátor v horní části je zelený. Jakmile přepne na druhou, indikátor je červený. V tom případě přetočím ovladač na druhou stranu (indikátor je znovu zelený) a prázdnou láhev vyměním za plnou (i za provozu). Je možné provozovat systém jen s jednou lahví, nevyužitý přívod (hadice) se opatří krytkou, ta však dle mne slouží pouze jako ochrana před nečistotami.
Upravil Rudy dne 20.10.2010 13:38, před 14 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Baumgartner Josef, vojsko, zdeenale, looser, Rudy

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,723,227 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18144 sekund | Průměrně za: 0.18144 (0) sekund | Dotazy: 71 | Použitá paměť: 1.79MB/4MB