Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 vypouštění nádrže pitná voda: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

vypouštění nádrže pitná voda

Poslední aktualizace před 7 let
B
bubakČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj všem.mám dotaz..na obytce-nástavba LMC je nádrž na pitnou vodu umístěna pod autem, zároveň je vyhřívaná vzduchem z kabiny a je v celoplastovém zateplení bez jakéhokoliv vypouštáku vývodu atd...máte někdo zkušenost či znalost jak na zimu i po výjezdu vypustit zbytkovou vodu??podotýkám čerpadlo není v nádrži.... skutečně se musí čerpat až do ev.sucha?díky za ev.odpovědi.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 14 let
To se mi nezdá,díval jsi se dovnitř nádrže ?? Já mám od šroubovací uzávěr a na dně špunt jak v umývadle.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
B
bubakČlen
Přidáno před 14 let
Asi jsem šátral málo,nechtěl jsem se moc namočit:) ale to pak teče ven jen nějakejma škvírama ven??
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 14 let
Jo teče to někudy pod auto
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
ladisladisČlen
Přidáno před 14 let
Je to normální. Já u přívěsu nemám taky žádnný vypouštěcí ventil, tak pokud to neodčerpám čerpadlem, tak musím tam, kde přezimuje karavan ,nasát hadičkou a vypouštět do lavoru a pod. Pochopitelně v hadičkách zůstane zbytková voda a letos při mrazech mi to dokonce vyrazilo část kohoutu na vodu v koupelně. Letos budu tedy hadičky nějak muset ještě pusou profouknout. Prostě je to n e d o k o n a l e vyřešeno! ahoj:)
LefikLefikČlen
Přidáno před 14 let
Nevím esli je to správně, - ja tak jeden výjezd před zámrzem votevřu vypušťáky nádrž, bojler + oba odpady + kohouty sprcháč a dřez prostě fšechno otevřeno - nad kanálem doma, pak někam jedu pořád vše otevřeno a vona ta voda ta zbytková - jak se autí kejve tak ňák zmizí. Každou zimu sem úplně nasuchu. :)
Hanka !r Leoš !@ Fido :i
H
homatČlen
Přidáno před 14 let
U mne je vypouštění nádrže na ventilu vedle nádrže a na čerpadle (taky vedle nádrže) je klasický schrader ventil na tlakové vypuštění rozvodu vody pomocí tlakového vzduchu.
Omnia mea mecum porto

!y!u:a:a
furgonfurgonČlen
Přidáno před 14 let
já měl taky LMC a nádrže pod autem v dalším obalu kam se fouká teplý vzduch,ale měl jsem v rohu nádrže klasický kulák, apod takovými kryty byli i čistící víka.
Jarda
Jarda a Zuzka
Fiat 2.3 Carado 448
B
bubakČlen
Přidáno před 14 let
Musím to celý ještě jednou prokoukat taky se mi zdá divný že by se nedala vypustit a musela se pouze vyčerpat ale zespodu žádný kohout nic celý zakrytovaný:|
furgonfurgonČlen
Přidáno před 14 let
oba kohoutky byli ze strany spolujezdce, jak pitná tak odpadní
Jarda a Zuzka
Fiat 2.3 Carado 448
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 14 let
Měl jsem LMC r.v.2001, obě nádrže vyhřívané, odpadní měla vypouštěcí kohout na straně spolujezdce (ovládal se zevnitř nasazovací klikou), nádrž na čistou vodu měla uvnitř "špunt" jako v umyvadle, ale před vypuštěním se musela oddělat krytka výpusti, aby to mělo kudy odtéci. Pokud se krytka nezadělá zpět, může v zimě špunt přes noc vymrznout a když se přes den oteplí a nádrž se ohřeje může voda vztéct z nádrže a jsi na suchu - mám vlastní zkušenost. Jinak LMC mělo několik vypouštěcích ventilů na vypouštění zbytkové vody z hadic (červené páčky na hadicích), určitě jsi projdi všechny hadice. V mém byly dva ventily pod sedačkou a jeden pod kuchyňskou linkou. Auto už sice nemám, ale pokud bys potřeboval nějaké info klidně písni SZ.
sstaryysstaryyNováček
Přidáno před 13 let
Nazdar lidi. Tak zima se blíží a jde se vypouštět voda. Jsem začátečník a potřeboval bych poradit jak dostat vodu z trubek. Pročetl jsem vše možné tu na foru a mám z toho trochu guláš. Vlastním pěkného "angličana" taže vypouštění nádrže vody pro mě odpadá, páč prázdný barel hodím přes zimu do sklepa. Ale co ty rubky... Dneska jsem je všehny profoukl (ústy) manželka bedlivě sledovala všechny otvory a ze všech voda vytekla a pak už bylo slyšet jen vzduch (a pěkně mě bolela hlava). ALE nevím jestli to stačilo.
Začal se mi velice líbit nápad s tím, že jak do odpadu tak do trubek - normálně čerpadlem si nasaju vodu zimní směs do odstřikovačů a nechám ji tam přes zimu. Vodu z trubek stejně nepijeme - jen na umytí nádobí a pod... Pitnou vozime v solo kanystru vevnitř. Co vy na to??? Je to velká blbost???
Díky za info
RobertRobertČlen
Přidáno před 13 let
Když vodu vyfoukneš a žádná tam není (při foukání pusou určitě poznáš, že už je voda pryč), tak nemá co zamrznout, proto je naprosto zbytečné tam nasát chemii. Těch pár kapek, které tam zbydou, nemají žádný význam.
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
sstaryysstaryyNováček
Přidáno před 13 let
Ok... Vice mene jsem to tak bral, ze nejaká kapka zas tak nemuze uskodit. Ale napad s vodou do ostrikovacu se mi taky zamlouval... Asi na to kaslu a nechám tak... díky
Petr a HanaPetr a HanaČlen
Přidáno před 13 let
Na vytlacovani vody z hadiček,používam pumpu na člun,pak hlava bolet nebude!)
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

sstaryy napsal:

Začal se mi velice líbit nápad s tím, že jak do odpadu tak do trubek - normálně čerpadlem si nasaju vodu zimní směs do odstřikovačů a nechám ji tam přes zimu. Vodu z trubek stejně nepijeme - jen na umytí nádobí a pod... Pitnou vozime v solo kanystru vevnitř. Co vy na to??? Je to velká blbost???
Díky za info


JE TO BLBOST. ALE ŚÍLENÁ :o:o:o

Bytostně nechápu jak někdo může do řádu s pitnou vodou nalejt směs ethanolu, glykolu a dalších vyšších alkoholů včetně METHANOLU !!!!
To all: OPOVAŽTE SE DO PITNÉHO ŘÁDU LÍT NĚCO JINÝHO NEŽ PŘEDEPSANOU CHEMII !!!
Zdobik 88Zdobik 88Člen
Přidáno před 13 let
Karel Prokop napsal:
Bytostně nechápu jak někdo může do řádu s pitnou vodou nalejt směs ethanolu, glykolu a dalších vyšších alkoholů včetně METHANOLU !!!!
To all: OPOVAŽTE SE DO PITNÉHO ŘÁDU LÍT NĚCO JINÝHO NEŽ PŘEDEPSANOU CHEMII !!!

100% souhlas s Karlem a ještě bych chtěla podotknout, že pokud by se vody s fridexem, nebo nedej bože fridexu napil pes, tak u něho dojde k selhání ledvin, které může vést až ke smrti pejska, je to pro ně jed. Tak na to fakt bacha. Marcela
Necestujeme abychom utekli od našeho života, cestujeme aby nám neutekl život.
Karel a Marcela
haskyhaskyČlen
Přidáno před 13 let
Zdravím.Já při zimních výjezdech,vždy pří návratu otevřu všechny kohouty a než dorazíme domů voda se vyšplíchá a nemá co zamrznout - já si myslím že je to jednoduché a spolehlivé.
Hasky
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 13 let
Do pitného řadu dává směs do ostřikovačů jen veleblb, proboha koho to napadlo? Ještě pohádku o tom, že to pak důkladně vypláchneš.:o:(
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 13 let
jestli jste to nečetli,tak ten okruh nepoužívá na pitnou vodu .Tak se do něj hned tak nepoštějte,byla to od něj pouze úvaha.
Jirka
POSÁDKA Adria Matrix
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,724,799 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19842 sekund | Průměrně za: 0.19842 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.32MB/4MB