Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 5. Kg lahev, kde vymění nebo naplní?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

5. Kg lahev, kde vymění nebo naplní?

Poslední aktualizace před 14 let
K
KarlosNováček
Přidáno před 14 let
Poraďte, kde se dá vyměnit, případně naplnit propanbutanová láhev 5 kg, mám malý karavan, 10kg láhev se mi nevejde, jsem ze severu Moravy, již nějakou dobu se ptám, všude mají pouze lahve 10 kg.
Díky za radu. Karlos
I
ItaliaCarsČlen
Přidáno před 14 let
předpokládám že máš 5 kg láhev německou.Tuto nelze u nás vyměnit.Lze ji jen plnit v plnírnách PB.Zjisti si kde v tvém okolí je plnírna PB a zkus to tam.Většinou to dělají na počkání.Druhá možnost je zajet do německa a tam ji vyměnit.
čus
Když musíš......,tak musíš..........
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 14 let
Karlosi u nás v Olomouci jsem kdysi dávno ( také kvůli malému karavanu ) koupil 5kg láhev CZ, a měním ji tady dodnes. Je stejně velká jako 10 kg CZ, jen má poloviční výšku! ( německé 5 kg láhve mají i menší průměr )
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

PetrN napsal:
Karlosi u nás v Olomouci jsem kdysi dávno ( také kvůli malému karavanu ) koupil 5kg láhev CZ, a měním ji tady dodnes. Je stejně velká jako 10 kg CZ, jen má poloviční výšku! ( německé 5 kg láhve mají i menší průměr )


Ahoj. Dodávám - bez problémů Ti ji tam za 500 peněz prodají, třeba dvě, ale jen s náplní +150 (300) peněz. Čao,:r
DannyDannyČlen
Přidáno před 14 let
Tak u nás v Uh.Hradišti s tím není problém. Vymění kus za kus,ale bohužel neprodavaji nove bo nejsou ve vyrobě. Posledně mi paní říkala, že by snad do výroby měli jít a pak už by neměl být problém koupit si novou. Já bych pětku taky potřeboval, ale nedaří se sehnat.
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 14 let
Zdravím Ahoj. Vyhledal jsem si doklad o zaplacení zálohy 500 Kč na novou láhev 5 kg PB, bohužel je tam jen adresa Olomouc, J. V. Pavelky č. 18, PRIMAGAS s.r.o., není na dokladu, ani na razítku uveden telefon, lépe by bylo možná tam nejprve zavolat, jak na potvoru se může stát, že nemají nic navíc. Přijel jsem tam a vystavili mi zálohový list na 500 Kč (formát A 5) a dostal jsem láhev, samozřejmě plnou + 150 Kč. Během 10 minut. Čao,:r
TONY MAGORTONY MAGORČlen
Přidáno před 14 let
U čerpaček na PB běžně plní, jen je potřeba někdy vyčkat až tam nikdo nebude, dá se naplnit 10 litry
VasuVasuČlen
Přidáno před 14 let
Dříve jsem to řešil, že jsem to doma přepouštěl z 10 kg láhve.
Vážil jsem to, abych nepřekročil 80 % náplně bezpečnostního hlediska. Přepouštěcí trubka je svařena za 20 minut !
Dnes to neřeším, mám LPG nádrž.
Vasu
AbukAbukČlen
Přidáno před 14 let
Dobrý večer - mám také tu německou 5kg lahev - nechal jsem si vyměnit ventil z české lahve a naplní mi ji tímpádem takřka kdekoli
Abuk
Upravil Abuk dne 01.10.2010 20:45, před 14 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Karlos, ItaliaCars, PetrN, Doskocil, Danny, TONY MAGOR, Vasu, Abuk

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,373,018 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18805 sekund | Průměrně za: 0.18805 (0) sekund | Dotazy: 92 | Použitá paměť: 1.95MB/2MB