Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 VZDUCHOVÉ PÉROVANÍ Zadní nápravy ALKO-CHASIE FIAT DUCATO 2,8: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

VZDUCHOVÉ PÉROVANÍ Zadní nápravy ALKO-CHASIE FIAT DUCATO 2,8

Poslední aktualizace před 10 let
K
kane44Člen
Přidáno před 14 let
VZDUCHOVÉ PÉROVANÍ ALKO-CHASIE FIAT DUCATO Made in CZ jinak 65 000 kč s montaží v německu
Upravil kane44 dne 19.10.2010 08:55, před 14 let
kane44 Připojili následující obrazek:
p6130094.jpg
Petr a NataliPetr a NataliČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

kane44 napsal:
VZDUCHOVÉ PÉROVANÍ ALKO-CHASIE FIAT DUCATO Made in CZ jinak 65 000 kč s montaží v německu


Ahojky,prosimtě myslíš ,že bych se mohl přijet podívat na to jak to máš udělaný.Moc by mě to zajímalo a chtěl bych to vidět naživo.Něco takového si totiž chci vyrobit a zajímá mě jak to dělaj odborníci. Dík
Petr!y a Natali!l + Anetka Pfft
K
kane44Člen
Přidáno před 14 let
Ahoj vyroba cca 5 dni Možno vidět v Hradci Králové.Pokud bys měl zajem mame tu měchy, šrouby,hadice na ALKO CHASIE
SmrzSmrzČlen
Přidáno před 14 let
Mám prosbu, dají se měchy u Vás namontovat a co vše stojí?

Dík

Ivo
WhitePerlWhitePerlNováček
Přidáno před 14 let
ahoj, ako je vlastne zaistene aby sa nafukoval vzdy ten mech na ktory sa auto naklana? (teda ak to je tak)
dik
VitaVitaČlen
Přidáno před 14 let
no, kompresor je jeden, rozvody a budíky dva = oba měchy se nafouknou současně na nějaký tlak, a ten jeden potom upustím. Tak je to u mne. (v mé sadě byl i autoventilek = mohu nafouknout u pumpy, pokud třeba selže kompresor)
PepaKPepaKČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

WhitePerl napsal:
ahoj, ako je vlastne zaistene aby sa nafukoval vzdy ten mech na ktory sa auto naklana? (teda ak to je tak)
dik


Tak to by musela být manželka u budíků s ventilky, sledovat kam se auto naklání a upouštět a dofukovat:)
Automaticky to vyrovnává toto: http://www.al-ko.... Cena cca 30.000,-
PecaPecaČlen
Přidáno před 14 let
Měchy, které se standardně montují na obytná auta nejsou vzduchovým pérováním v pravém slova smyslu, jedná se pouze o POMOCNÉ přídavné měchy. Tyto měchy nemají automatickou nivelaci a tudíž pouze celkově přitvrdí a přizdvihnou auto což může být ve většině případů kontraproduktivní, neboť většina výrobců mám již od výroby auta nakopnuté na čumák. Existuje i kompletní sada pro předělání obytného vozidla na vzduchové pérování v pravém slova smyslu tedy kopletně clého vozu ( předek i zadek ) včetně automatické a manuální nivelace. Tento systém však stojí s montáží skoro 200.000,--Kč což je podle mého naprostý nesmysl.
Petr Klamt
tel.: 00420 777 907 674
email.: klamt@seznam.cz
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 14 let
Hm,hm mám dva budíky jeden kompresor dva ventilky , keď to natlakujem a zmačknem hociktorý odpúšťajú obidva rovnako .Podľa toho čo tu píšete asi chyba montáže.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 14 let
Vlado je to chyba montáže.Krátce-kompresor,rozdvojka na dvě větve,zpětný ventil v každé větvi, pak následuje v každé větvi rozdvojka,jedna trasa k měchům,druhá k budíkům,tam pak v každé větvi rozdvojka,jedna do měřáku,druhá k ventilku/tlačítku/ na odpouštění. Podle mě,tam asi nemáš ty zpětné ventily,ty jsou nutné v každém případě,bez nich se tlak vrací s jedné strany do druhé,tak jak píšeš.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
jojojojoČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

PepaK napsal:
Automaticky to vyrovnává toto: http://www.al-ko.... Cena cca 30.000,-


Má to být na trhu až za rok. Tu cenu si zjistil kde ?
Jarek + Jindřiška
Fiat Ducato 250L, 2,3JTD, L3H2, vlastní vestavba do dodávky
WhitePerlWhitePerlNováček
Přidáno před 14 let
Tak teraz mam chaos, ta standardne predavana sada od Alko (a inych) nema automaticku nivelaciu pocas jazdy ako napriklad autobus?..
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 14 let
Mirku niečo tam asi budem mať, vedie to / hadičky a el. káble / k niečomu čo vyzerá ako elektromagnetický ventil. Je tam relátko - funkčné, ale celé je to narvané do motorového priestoru a síce strašne neprehľadne.Teraz bude asi pekné počasie tj. ľahnem na to a uvidím.
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
VitaVitaČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

WhitePerl napsal:
Tak teraz mam chaos, ta standardne predavana sada od Alko (a inych) nema automaticku nivelaciu pocas jazdy ako napriklad autobus?..


ani náhodou, to jen slouží k odlehčení per = pomohu buď unaveným perům nebo si pomohu když přeložím zadek = prostě mohu měnit tuhost zadku podle zatížení / nálady / povrchu. Model co umí každou stranu zvlášť lze využít při rozdílném tlaku k vyrovnání auta při stání na šikmině (ale jen trochu, žádný zázrak)
Navíc se zde již probíralo - přifouknu = zvednu zadek = dávám špatné hodnoty omezovači brzd na zadek.
PepaKPepaKČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

jojo napsal:

Citovat

PepaK napsal:
Automaticky to vyrovnává toto: http://www.al-ko.... Cena cca 30.000,-


Má to být na trhu až za rok. Tu cenu si zjistil kde ?



Pro modelový rok 2011 to nabízí již nyní třeba Carthago : http://www.cartha...eutsch.pdf
WhitePerlWhitePerlNováček
Přidáno před 14 let
hmm... ako tak čitam, asi mate každy niečo ine vo svojich autičkach...
to s tymi dratkami a hadičkami bude asi nejaky proporcionalny ventil ktory to cele riadi aby sa to tak nenaklanalo. Uvidime buedem dalej patrat a určite to tu potom vylepim.
TomykTomykČlen
Přidáno před 14 let
když jsem koupil čundrbednu tak mi předchozí majitel po dotazu na vzduchové odpružení ukázal manometr na palubce (jeden, se třema výsečema dvě červený a mezi nima jedna zelená) pod manometrem ventilek a vysvětlil: pokud je ručička v zeleným vše ok, pokud mimo ať nízký tlak či vysoký špatně. Potom přifouknout nebo odfouknout Navíc dle jeho slov poté co si auto přivez z D než mě ho prodal (dva roky) ani nefoukal ani neupouštěl. V autě žádnej kompresor neni.

Auto je Peugeot J5 1990 jak dlouho tam jsou měchy a z kterýho roku netušim.!)
Tomyk&Jana&Betka, čuba Klára a pes Benny
Dethleffs 560 na Peugeot J5 2,5D jménem Abobus Jonáš :^
Upravil Tomyk dne 07.10.2010 21:33, před 14 let
K
kane44Člen
Přidáno před 14 let
1) Mam na prodej kompletní sadu přídavných měchů na Alko-chasie pro fiat ducato(šrouby,matky,měchy,hadice,)

2)Automatická nastavení výšky zadní nápravy VŮČI PŘEDNÍ NÁPRAVĚ LZE NA ALKO CHASIE NAMONTOVAT

3)Automatická nastavení výšky zadní nápravy při stání na nerovnosti LZE NA ALKO CHASIE NAMONTOVAT

4)Nevim jak jiné ALKO CHASIE ale toto alko chasie NEMÁ REGULÁTOR BRŽDĚNÍ ZADNÍ NÁPRAVY takže nezáleží na výšce zadní napravy
Upravil kane44 dne 18.10.2010 16:32, před 14 let
K
kane44Člen
Přidáno před 14 let
sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs002.ash2/33479_1535994114266_1067239479_1418098_7780922_n.jpg
Foto.
Upravil kane44 dne 19.10.2010 08:59, před 14 let
M
martan01Člen
Přidáno před 11 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

Vlado je to chyba montáže.Krátce-kompresor,rozdvojka na dvě větve,zpětný ventil v každé větvi, pak následuje v každé větvi rozdvojka,jedna trasa k měchům,druhá k budíkům,tam pak v každé větvi rozdvojka,jedna do měřáku,druhá k ventilku/tlačítku/ na odpouštění. Podle mě,tam asi nemáš ty zpětné ventily,ty jsou nutné v každém případě,bez nich se tlak vrací s jedné strany do druhé,tak jak píšeš.


Jestli tomu zacinam rozumet tak pri instalaci bez kompresoru jen s vyvodem na ventilek L a P strana rozdelena zvlast neni spetny ventil potreba.?
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: kane44, Petr a Natali, Smrz, WhitePerl, Vita, PepaK, Peca, viera a vlado, Mirek a Jirinka, jojo, Tomyk, martan01, Seaman, Cestmir

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,502,475 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23503 sekund | Průměrně za: 0.23503 (0) sekund | Dotazy: 147 | Použitá paměť: 2.32MB/2MB