Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 měření vody: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

měření vody

Poslední aktualizace před 14 let
P
pilarfNováček
Přidáno před 14 let
Zdravím všechny co mužou pomoct. Mám Karavan Hobby Exclusive,ale někdo z něj vykuchal nádrž na vodu.Chtěl bych se zeptat jaká tam orig. patří a je.li možné koupit original plovák nebo měřák (nebo co tam je)hladiny.ukazatel nad linkou tam je.Díky Filip
miromiroČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj Pilarf,
nepíšeš aký ročník ani veľkosť je tvoj karavan. Podľa popisu sa nedá identifikovať aká nádrž tam bola. Ja mám v Hobby 650KMFe 60 litrovú nádrž podľa papierov, ale v reále do nej naleješ do 50l, potom je tam prepad a začne vytekať pod karavan. Ten prepad je zároveň aj vypúštací otvor. Z vrchu má nádrž dva uzávery, veľký červený na čistenie a údržbu a priesvitný v ktorom je čerpadlo a meracie elektródy. Tie sú cez pásový vodič prepojené do ovládacieho a LEDkového panela pri dverách.
Miro
P
pilarfNováček
Přidáno před 14 let
Je to 540 r.v.1999 Ten plochý vodič zůstal ucvaknutej. Prostě si někdo zvenku otevřel servisní dvířka a hadici i dráty uštípnul.Sem začátečník tak tomu vubec nerozumim. U té nádoby ještě něco je (na stěně) přidělaného cca 5x15cm nějaká elektronika vubec nevim na co??? Karavan je zachovalej ale nemám vubec představu co jak funguje,je to dovoz,ještě sem neměl čas vše projít,ale ta voda je asi jedinej problem,bojler a vše ostatní tam je.
miromiroČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj,
do nádoby Ti idú hlavne káble do čerpadla. To meranie hladiny závisí od systému aký bol použitý. Z popisu neviem ani akým spôsobom máš zobrazovaný stav vody a či bola inštalácia originál od výrobcu. Najlepšie by bolo prihodiť foto.
M.
ChippChippČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj,
podle toho co píšeš tak to bude přenosná nádoba na kolečkách cca 25 litrů,na e-shopu ji určitě seženeš.Plochý vodič bude od měřáku hladiny,je škoda že je ucvaklý,ještě tam musí být dvou žilý kabel pro čerpadlo a hadice pro rozvod vody.Podívej se na fun-shop,Míra ti určitě poradí.
Mirek
P
pilarfNováček
Přidáno před 14 let
Jo tak to je(dvoulinka,plochý,trubka).Nádoba nebude takový problem,ani čerpadlo,hlavně mi šlo o to hlídání hladiny aby to fungovalo s original ukazatelem nad kuchyňkou a to asi jen tak nepůjde.
I
Ivo a JindraČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

pilarf napsal:
Jo tak to je(dvoulinka,plochý,trubka).Nádoba nebude takový problem,ani čerpadlo,hlavně mi šlo o to hlídání hladiny aby to fungovalo s original ukazatelem nad kuchyňkou a to asi jen tak nepůjde.


A kolik ten plochý kabel má žil ? Předpokládám , že tolik kolik je led diod na ukazateli a jeden navíc jako společný pro všechny.

Myslím, že by to šlo dát dohromady - taky jsem to dělal.
ChippChippČlen
Přidáno před 14 let
Hobby mívá ukazatel hladiny ručičkový,kabel teď nevím kolika žilý je,samotný měřák je v plastovém víčku,z vrchu konektor a ze spodu různě dlouhé tvrdé dráty (sondy).Zapojit to určitě půjde.
Mirek
bousovacibousovaciČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj pilarf,
když budeš mít zájem mám na prodej tu pojízdnou nádrž cca.25l i s tím měřením. Zabudoval jsem si novou větší a tak mi zbyla a leží v regálu.
Zdraví bousováci
Jirka, Martina a Fido
P
pilarfNováček
Přidáno před 14 let
Jaká by byla cena,sice bych taky raději větší,v podstatě by mi stačilo to víčko,ale rozhodne cena:g
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Ivo a Jindra, Chipp, bousovaci, pilarf, miro

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,159,656 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21542 sekund | Průměrně za: 0.21542 (0) sekund | Dotazy: 93 | Použitá paměť: 1.94MB/4MB