Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 zkušenosti s Pössl Duett L: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

zkušenosti s Pössl Duett L

Poslední aktualizace před 14 let
premysl cermakpremysl cermakNováček
Přidáno před 14 let
ahoj,
sháním někoho kdo má osobní zkušenost nebo ideálně přímo vlastní obytnou dodávku Pössl Duett L; mám na tento vůz již delší dobu spadeno, ale zatím se mi nepodařilo na žádném veletrhu a ani u autorizovaného prodejce značky Pössl v ČR tento model vidět in natura;
a rozhodovat se pouze na základě fotek a článků se mi pochopitelně nechce; budu vděčný za každý postřeh k tomuto tématu či odkaz na někoho kdo vůz má popř. ho měl možnost vyzkoušet

předem dík Přemek
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 14 let
Zkus přes SZ kontaktovat Radka Sladkýho, myslím se zná s lidma co ho mají, jinak tuším byli loni na vestavbách 2 a jelikož Radek asi bude letos taky dělat vestavby tak ti rozhodně doporučuju přijet.:^
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Ri a JarmiRi a JarmiČlen
Přidáno před 14 let
co si vybavuju,byli v Hořicích "pöslové" 2 - jeden na bílém R-Masterovi (s tím jezdí Mirek a Iva, občas se tu mihnou) a druhý byl v oranž.metalíze na Ducatu a byl s ním - říkal si Pösselman - cyklista, ale ten se tady myslím neukazuje. Ale co to měli za typové varianty, to nevím...
Jo - a taky myslím "laďousovi" jezdí s Pösselem (bílý, myslím na Ducatu.)
Tož tak. Ri.
...už cesta je cíl!
Upravil Ri a Jarmi dne 13.08.2010 19:41, před 14 let
standavanstandavanČlen
Přidáno před 14 let
Nevím, jestli je někde v čechách nějaký P. Duett. Je to velmi málo žádaný model. V ČR prodává tyhle auta pražská fa. Blue rent a.s.(http://www.bluerent.cz = můj bývalý zaměstnavatel). Na showroomu teď žádné není. Bude snad v německu, u výrobce.( www.poessl-mobile.de ). Co se týká kvality poesslů, na půjčovně vydržely 100 000 km bez známek opotřebení, nízká spotřeba a vynikající průchodnost světem. (Dodávku má každý pekař, a pro ty jsou cesty všude). Jiné modely Possla jsou k vidění v Praze, Modřanská ul., Blue rent a.s., tam se dá s p. Guryčou ( filip@bluerent.cz )domluvit návštěva fabriky, a prohlídka kýženého modelu tam - doporučuji. !k
standa :x
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 14 let
Něco mi tu zmatkuje...:o prosím admina odstranit, mně so to vzpouzí....děkuji
Radek
Upravil Radek Sladky dne 13.08.2010 22:32, před 14 let
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj, Duett L na srazu nebyl, ale pokud se povede letošní, tak se tam třeba nějaký objeví, to má Méďa pravdu... Fakt je ale, že právě letos jsem na Murteru - Hr - viděl 3 tyto modely, tedy docela invaze, ale různě staré a z různých zemí - holanďani, němci a francouzi nebo taliáni či kýho šlaka, už přesně nevím...;-).
Podle mne si půjč jakéhokoliv Possla a zkus ho kvůli provedení a zajeď v něm do Sulzemoosu http://www.derfre... , tam podle mne nějaký bude a můžete si udělat názor na pohodlí a spokojenost s dispozicí - pohyb, využití koupelny (velmi neotřelé řešení), přijde mi jako nečekaně prostorný s exkluzivním sezením a hlavně kuchyní a asi vynikající na léto - možnost přechodu od sezení ven, tam by skoro stálo za to mít markýzu dozadu !), u zimy neodhadnu...na netu jsem našel 3 inzeráty s fotkami, vypadá fakt dobře, akorát nevím, jak je to s chozením na záchod, to by mohla být docela zkouška...:) http://suchen.mob...mp;lang=cz
Radek
Upravil Radek Sladky dne 13.08.2010 22:33, před 14 let
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

standavan napsal:
Nevím, jestli je někde v čechách nějaký P. Duett. Je to velmi málo žádaný model. V ČR prodává tyhle auta pražská fa. Blue rent a.s.(http://www.bluerent.cz = můj bývalý zaměstnavatel). Na showroomu teď žádné není. Bude snad v německu, u výrobce.( www.poessl-mobile.de ). Co se týká kvality poesslů, na půjčovně vydržely 100 000 km bez známek opotřebení, nízká spotřeba a vynikající průchodnost světem. (Dodávku má každý pekař, a pro ty jsou cesty všude). Jiné modely Possla jsou k vidění v Praze, Modřanská ul., Blue rent a.s., tam se dá s p. Guryčou ( filip@bluerent.cz )domluvit návštěva fabriky, a prohlídka kýženého modelu tam - doporučuji. !k


Tohle je naprosto správná a vyčerpávající odpověď a myslím si, že každá další nemá smysl.
Mirek
premysl cermakpremysl cermakNováček
Přidáno před 14 let
dík všem za rady, firmu Blue Rent a jejího majitele samozřejmě znám už jsem si u nich opakovaně vyzkoučel půjčovaný model 2Win; byl jsem s ním jak v létě tak i vzimně v Rakousku na lyžích; nebylo to vůbec špatné, ale představu mám trochu jinou a právě ta netradiční variabilní dispozice Duettu mě dost láká; ale souhlasím s tím, že např. použití WC může být docela komplikované; proto bych si ho chtěl na vlastní ruce, oči a zadek osahat nebo alespoň se pobavit s někým o jeho vlastních zkušenostech;
co to je za tu zmiňovanou akci VESTAVBY ? předpokládám, že nějaké setkání majitelů; kdy a kde se to koná ?
P.
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj,
vestavby je sraz majitelů vestaveb a jejich příznivců ve všech značkách, velikostech a provedeních tak, jak má kdo chuť přijet. Jsou vítáni všichni, kdo mají co říct a všichni, kdo se chtějí a mají na co zeptat. Akorát se ještě neví kdy a kde. Asi v říjnu a asi v Hořicích, nebo Baldovci na Moravě, dle zájmu. Průzkum teprve proběhne. A vy jste odkud?
Ahoj, napiš a vybírej v klidu - oddalovaná rozkoš = největší rozkoš !)
Radek Sladký
Havířov
Radek
Upravil Radek Sladky dne 17.08.2010 19:22, před 14 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: premysl cermak, Me2d, Ri a Jarmi, standavan, Radek Sladky, Mirek a Iva

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,929,663 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23226 sekund | Průměrně za: 0.23226 (0) sekund | Dotazy: 92 | Použitá paměť: 1.96MB/2MB