Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 trumatic c3402: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

trumatic c3402

Poslední aktualizace před 13 let
M
michal-fifiNováček
Přidáno před 14 let
cau vsichni potreboval bych el.zapojeni topeni trumatic c 3402.koupil jsem ho z vrakoviste mam k nemu ovladac,elektro ventil a vedou z neho tri kabely-napajeni.modry,zluty,cerveny.potreboval bych ho vyzkouset jestli funguje.nikde jsem nenasel el zapojeni.stanul jsem si akorat navod na obsluhu.fungujou dobre tyto tipy??dik za pomoc michal
MukyMukyČlen
Přidáno před 14 let
Ahojda prosím Tě , to je takový problém ta diakritika.:|
M
michal-fifiNováček
Přidáno před 14 let
tak se omlouvam nevedel jsem ze to tolik vadi:(bohuzel nevim jak se to dela.mozna to bude tim ze nemam ceskou klavesnici???ale k veci,fakt nemate nekdo schema?
MukyMukyČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj našel jsem pouze návody které jak jsi psal už máš a toto schéma dílů ,to ti ale moc nepomůže.Přímo elektrické schéma jsem nikde neviděl.
Upravil Muky dne 29.07.2010 11:38, před 14 let
Muky Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
O
ojanulikNováček
Přidáno před 13 let
ahoj mužeš my dát nějakou adresu na vrakoviště autokaravanu taky bych neco potřeboval předem mockrat děkuji Olin
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: michal-fifi, Muky, ojanulik

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,049,384 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15964 sekund | Průměrně za: 0.15964 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.68MB/2MB