Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Balaton kemp: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Balaton kemp

Poslední aktualizace před 6 let
K
katka288Člen
Přidáno před 14 let
poraďte vybavený pěkný kemp u Balatonu děkuji moc
mouchamouchaČlen
Přidáno před 14 let
Upravil Fun dne 13.04.2011 13:18, před 13 let
PepaKPepaKČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

katka288 napsal:
poraďte vybavený pěkný kemp u Balatonu děkuji moc



Pokud tam nejedeš za koupáním tak ok. Jinak Balaton běs a hrůza.
H
HunyadyČlen
Přidáno před 14 let
Co jsem slyšel, tak karavanisty oblíbený kemp je v Balatonfüredu, pokud jedeš na severní stranu. My jsme byli letos vedle v Alsöorsu a kemp byl takový, že neurazí a nenadchne. Ale zas za ty peníze - 2 dospělí, 2 děti, karavan, elektrika, auto za 5 nocí cca 2.800,-Kč.

Balaton na koupání není zas taková hrůza, akorát tam nemůžeš čekat čirou vodu jako v HR. Semtam při plavání potkáš užovku, ale žádná hrůza to není. Jestli ale jedeš hlevně kvůli vodě, prodluž to do HR.
MilaMilaČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj, nesouhlasím s PEPAK, my jezdíme k Balatonu a rádi se sem vracíme, po různém zkoušení jsme si oblíbyli kemp na východ od Siofóku kousek od dálnice M7. Žádné rákosí, písek, lyžařský vlek, kite a serf středisko. Kemp je levný a my nepotřebujeme nic než plac. V kempu free WiFi.
http://www.surfbe...p;lang=eng

nějaké foto najdeš na jejich stránkách s on-line kamerou anebo na http://caravan24....um_id=2604

Hezké Maďarsko:_
G
GULIČlen
Přidáno před 14 let
AHOJKY LIDI :_
Kempy na Balatonu jsou tady http://www.balato... , já tu výbíral a dost mi to pomohlo.Ceny mapy foto.
Voda mě odpuzovala, ale po ochutnání OK.
Tipy: ELDORÁDO- katastrofa
STRAND-HOLIDAI, BALATONAKALI- tak -dvojka
YACHT, BALATONALMÁDI- SUPER
Upravil GULI dne 22.07.2010 19:19, před 14 let
poppicipoppiciČlen
Přidáno před 13 let
Prosím vás jaké máte zkušenosti s kempováním u Balatonu, popřípadě vaše tipy na dobrý kemp pro rodinu s dětmi.
Díky moc :_
Toyota Land Cruiser + Dethleffs Camper TK510 * Viki*Kiki*Miki :_
R
RudyČlen
Přidáno před 13 let
Loni jsme změnili plán cestou do Chorvatska a zůstali týden na Balatonu v kempu Europa. http://www.balato...amp;lng=cz
Moc jsem od toho nečekal ale nakonec jsme byli příjemně překvapeni. Myslím, že hlavně pro děti je kemp dobře vybaven a nebál bych se jej doporučit.
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

poppici napsal:
Prosím vás jaké máte zkušenosti s kempováním u Balatonu, popřípadě vaše tipy na dobrý kemp pro rodinu s dětmi.
Díky moc :_



Ahoj loni jsme taky vyrazili k Balatonu sice zatím jen pod stan byli jsme nakonec v kempu Europa a byli jsme spokojený. Ještě jsme se byli podívat v kempu Strand kde se mluví taky česky protože ta domluva je v Madarsku horší jedině anglicky nebo německy ale ani tak nás moc nenadchnul. :(Voda v Balatonu není sice jako v moři ale koupat se dá a komu vadí trochu špíny má tam dostatek možnosti se osprchovat. Ahoj M. :_

Zkus se podívat na tyto stránky http://cs.camping...aton/kempy
Upravil mikivan dne 13.04.2011 20:15, před 13 let
dcpajadcpajaČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj, my jsme byli před 4 mi lety v Balatonlelle v malém kempu kousek od centra. Původně jsme chteli na pár dnů a pokračovat do Chorvatska, ale bylo takové vedro, že nemělo smysl se táhnout až k moři. Když jsme odjížděli, měl Balaton 32 st.C!! kemp měl odhaduji tak 40 parcel, nové sociálky kde tekla teplá voda po celý den. Stáli jsme cca 20 m od břehu. Na pláž chodili pouze lidé z kempu. Do městečka cca 10 minut chůze či na kole. Tam byl na hlavní pláži docela mumraj, stejně tak v blízkém, poměrně velkém kempu (odhaduji tak pro 500 karavanů). Jinak v hospodách ceny o něco málo vyšší než u nás, v pohodě se ankglicky či německy domluvíš. Co se ještě týká vody, tak musíš počítat s tím, že je zakalená, ale to je způsobeno jemným pískem, akorát na jižní straně si nezaplaveš. byl jsem asi 200 m od břehu a voda pořád po pás. proto byla tak teplá.Jinak pozor, jak stavíš karavan. Doporučuji nestavět s výhledem na Balaton. Kolem jsou výstražná světla kvůli větru, který umí přijít pěkně rychle a je dost nepříjemný a ostrý:o Jinak pár fotek je v mé galerii http://www.caravan24.cz/userphotogall...bum_id=171
Jan BordovskyJan BordovskyČlen
Přidáno před 13 let
R
roko73Člen
Přidáno před 13 let
Ahoj tak Balaton super a letos tam jedem voda je bíla ale čista a teplá a kemp je luxus a čistota jde o Balaton Fured a jezdím tam s přestávkama už 15 let . Pro děti dobrá atrakce trajektem na druhou stranu na zmrzku nebo je tam perfektní aqva park za celej den ho neprojdeš atd . Opravdu dobrá a levná dovča s dětma .

Roko s bábovkama :_
A
amriaČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj :_ poradil by prosím někdo pěkný kemp u Balatonu?
Díky za odpověď !)
Vitek a AlenaVitek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

amria napsal:

Ahoj :_ poradil by prosím někdo pěkný kemp u Balatonu?
Díky za odpověď !)

To ti nestačí ty předchozí doporučení...:|Více kempů tam už snad ani není.:_
Vítek a Alena + Sprinter313. www.charvat.just.cz
haskyhaskyČlen
Přidáno před 13 let
Tak dnes asi padlo rozhodnutí o změně dovolené.Bude to asi Balaton.Jedeme auto + karavan - celková váha přes 3500 Kg.poradíte jak je to z dálniční známkou na Slovensku a v Maďarsku?Díky za radu.
Hasky
JirkacJirkacČlen
Přidáno před 13 let
Na slovensku určitě nad 3500kg musíš mít známku i pro karavan.Je stejně drahá jako pro osobák.Já ji z principu nekupuji a dálnici objíždím.
V maďarsku nevim ale koukni na
https://www.virpa...AxODMzNg==
Dneska jsem tam kupoval pro osobák.
Stránky jsou i v němčině a angličtině.
Jirka
POSÁDKA Adria Matrix
R
RudyČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

hasky napsal:

Tak dnes asi padlo rozhodnutí o změně dovolené.Bude to asi Balaton.Jedeme auto + karavan - celková váha přes 3500 Kg.poradíte jak je to z dálniční známkou na Slovensku a v Maďarsku?Díky za radu.

Nejse si jist, ale v Rakousku Ti stačí jen jedna na auto. V tom případě je určitě lepší trasa přes Vídeň, Sopron, Sarvar, Balaton. Mnohem lepší cesty než přes Slovensko a Czsornou. Maďarskou známku nepotřebuješ ani v jednom případě.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Rudy napsal:

Citovat

hasky napsal:

Tak dnes asi padlo rozhodnutí o změně dovolené.Bude to asi Balaton.Jedeme auto + karavan - celková váha přes 3500 Kg.poradíte jak je to z dálniční známkou na Slovensku a v Maďarsku?Díky za radu.

Nejse si jist, ale v Rakousku Ti stačí jen jedna na auto. V tom případě je určitě lepší trasa přes Vídeň, Sopron, Sarvar, Balaton. Mnohem lepší cesty než přes Slovensko a Czsornou. Maďarskou známku nepotřebuješ ani v jednom případě.


Díky za tvé další info.
Hasky
A
amriaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Vitek a Alena napsal:

Citovat

amria napsal:

Ahoj :_ poradil by prosím někdo pěkný kemp u Balatonu?
Díky za odpověď !)

To ti nestačí ty předchozí doporučení...:|Více kempů tam už snad ani není.:_

Omlouvám se,stačí,ale prvně jsem toto nenašla,až mě sem FUN přesunul !)
Vitek a AlenaVitek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

amria napsal:

Citovat

Vitek a Alena napsal:

Citovat

amria napsal:

Ahoj :_ poradil by prosím někdo pěkný kemp u Balatonu?
Díky za odpověď !)

To ti nestačí ty předchozí doporučení...:|Více kempů tam už snad ani není.:_

Omlouvám se,stačí,ale prvně jsem toto nenašla,až mě sem FUN přesunul !)

Vůbec jsem to nemyslel zle.!c
Vítek a Alena + Sprinter313. www.charvat.just.cz
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,029,520 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25376 sekund | Průměrně za: 0.25376 (0) sekund | Dotazy: 147 | Použitá paměť: 2.35MB/2MB