Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 CCI - Kempingové karty, Carnet: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

CCI - Kempingové karty, Carnet

Poslední aktualizace před 3 roky
H
HabasekČlen
Přidáno před 15 let
Milane dej:x vědět.Je lepší turista nebo UAMK?
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 15 let
Habásku, volal jsem teď do brněnskýho autoturistu a neměl by to být problém. Karty mají. Pokud přijdu s asistenční kartou, zaplatím 190 kaček, prý je CCI karta ihned moje.

Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 15 let
Autoturisti ji mají pořád,ale o 100-ku dražší,také jsem ji tam každý rok kupoval.Teď jsem to zkusil přes pěší turisty a čekám už 3-tí týden.Pokud nebude tak autaři to jistí ;y
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
jozinjozinČlen
Přidáno před 15 let
Čauky, jsem na tom stejně jako vy. Turista ano ale karta stále není, takže budeme čekat. Kdyby někdo věděl víc tak dejte vědět. :_Zdraví Morava.:_
PeropPeropČlen
Přidáno před 15 let
Dobrý večer,já jsem zavolal do Prahy na Caravan cklub Praha,ústředí a s ocotou mi ji okamžitě během dvou dnů zaslali. za cenu 100, kč. Není vůbec žádný problém,talk nevím proč to tu tak složitě řešíte. per. ;)
cestovatel ze Šumavy;y
RoldaRoldaČlen
Přidáno před 15 let
Ahojky, zakoupil jsem kartu v autoturistu v HK,:o za stodevade stačil pouze pas.
mbmbČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj, jak jsem psal již dříve, také jsem se stal členem KČT.Když jsem chtěl kartu CCI, také mi bylo řečeno, že nejsou ( a jak to tak vypadá, ani jen tak nebudou - musejí je prý dovézt ze zahraničí).To se mi vůbec nezamlouvalo, tak jsem udělal pár telefonátů a včera jsem si byl pro kartu v Autoturistu.Nejdříve nechtěli, ale pak někam volali a kartu mi vystavili - ale za 190 kč, což jsem bral...Takže to nevzdávejte ! a držím palce.:^
dandakdandakNováček
Přidáno před 15 let

Citovat

Rolda napsal:
Ahojky, zakoupil jsem kartu v autoturistu v HK,:o za stodevade stačil pouze pas.


Potvrzuji, Autoturist v HK v pohodě, pouze si museli aktualizovat pokyny od pražského Autoturistu, resp. od ÚAMK.
VW Passat Variant 2.0 TDi + WILK CI 11W 1400 kg
Upravil dandak dne 04.05.2009 14:12, před 15 let
M
merfanČlen
Přidáno před 15 let
Hlásím, že mi dnešní den došla karta CCI z Klubu českých turistů. ;t po třech měsících - hurá ;M Kdo čeká ten se dočká :g:D
dasadasaČlen
Přidáno před 14 let
Tak jsem letos volala paní Burianové do autoklubu ČR, karty CCI už bez registrace nepošle. Znáte někdo jinou cestu jak získat kartu CCI bez registrace u autoklubu, či UAMK, nebo turistů?
!yZdeněk a Dáša + Octavie combi II a karavan Knaus
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 14 let
Ke kartám CCI zjišťuji potřebné informace a budu vás brzy informovat jak jsem dopadl.
Fun
Smile
M
matusČlen
Přidáno před 14 let
Keby boli problémy, tak CCI-karty sa dajú objednať aj na Slovensku, posielajú ich poštou aj do zahraničia. Ja to mám odtiaľ a nie som organizovaný v žiadnom klube. Akurát tá suma pre neorganizovaných v kluboch je trošku vyššia. Je tu ale možnosť CCI kartu získať ako rodinní členovia SACC, operatívne aj formou ON-LINE objednávky. V balíčku zaslanom poštou sú aj nejaké materiály: brožúra CCI - zoznam kempingov v Európe so zľavami a kontaktami + magazín Camping caravaning s užitočnými informaciami.
http://www.carava.../cci-karta
Upravil matus dne 05.01.2010 12:21, před 14 let
matus Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
M
matusČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

fun napsal:
Ke kartám CCI zjišťuji potřebné informace a budu vás brzy informovat jak jsem dopadl.


Možno by sa dalo karty CCI získať aj ako klub Caravan24cz. Samozrejme pre registrovaných na tomto fóre. A bolo by to aj so zľavou.
Upravil matus dne 05.01.2010 12:27, před 14 let
matus Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Roman a JanaRoman a JanaČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

matus napsal:

Citovat

fun napsal:
Ke kartám CCI zjišťuji potřebné informace a budu vás brzy informovat jak jsem dopadl.


Možno by sa dalo karty CCI získať aj ako klub Caravan24cz. Samozrejme pre registrovaných na tomto fóre. A bolo by to aj so zľavou.



Plne se s tim ztotoznuji a je to vyborny napad.Co je nutno pro to udelat???Dekuji
P
AnonymČlen
Přidáno před 14 let
Já bych byl taky pro, klidně cena nutná pro kluby plus 50 nebo i víc procent pro web, stejně se mi nechce se dohadovat s turistama :D
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 14 let
zkousel jsem Caravan klub praha a bylo mi receno JEN PRO CLENY KLUBU.:@ jdu zkouset dal UAMK reklo- musite mit nasi kartu uamk cca 900 kc a pak neni problem v jakemkoli autoturistu:@:@
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
Upravil petr a jarka dne 06.01.2010 13:43, před 14 let
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 14 let
http://www.cmcc.c...a-cci.html a asi budu i turista..:@
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 14 let
Dejte mi ještě trochu času, teprve zahajujeme jednání a budeme hledat cestu, jak karty CCI zpřístupnit členům C24. :^
Fun
Smile
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

fun napsal:
Dejte mi ještě trochu času, teprve zahajujeme jednání a budeme hledat cestu, jak karty CCI zpřístupnit členům C24. :^

Držím palce
GarfildGarfildČlen
Přidáno před 14 let
To by bylo fajn.... přeju hodně štěstí. Díky.
David+ Růženka + Denisa - Citroen Brglingo + caravan GRUAU
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Marvin, Bobik, Petko, Vita, Sarka, PetrN, dcpaja, Habasek, merfan, dasa, Tom a Lucka, Lukas a Petra, Doktorovi, Mirek a Jirinka, Ludek Liberec, mb, ladis, panaci, Jera, panther, matus, simcha, olda, 1jgs - Milan, jozin, Perop, Rolda, dandak, Fun, Roman a Jana, Petr a Lucie, petr a jarka, Deda Lebeda, Garfild, Remzin, Kip, jirkamds, Tonda a Jarka, Matysek, Jirka Canon, Huntirovaci, severaci, Brevla, dalibor, PETGE, Kobliha, radekpajdla, Pepi, tronic, merkur, Henry, arto, jirkaso, c, Miroslav Ezr, OldaR, bobes, operativec, josef nemecek, Charlie, Bron, ivo, Vera a Jirka, Karel a Yvon, klubli, katka288, Badd, Ambry, Tajfun, CAP, milan59, fireman, Jirkac, Tomas Feit, Hunyady, Medeaz, Zdenek a Monika, Hans, zdenda, Rudy, IVRI, najk, Petr a Jana, jana a franta, venda799, Laky, alobrd, sedpv, lada721, TFeit, eblazek, fozyk, Bludicka, Knezmost, pr, Spajky007, Pepino66, Honza a Lidka, sonyboy, oblak, coupici, Blanka a Petr, amria, marwill, Honza Palasek, Horal, ikolara, jenulda, jirka dagmar, mengic333, Hlemyzd Matej, holubb, MildaPro, thomash1, Yossarian, MonikaK, olga, Black Panther, Pavel77, vitos, VlasW, Petr Z, bagetyasalaty, Miroslav6, Ervin, Lubos a Dasa, Buffy, Sharik, samjeep, sene, tomtro, Burstner Tom a Mirka, zdenekb, Hazici, tikber, Dudla, Bohous a Jana, Tom660, kucmais, pavelsrotyr, fifa32, pikotik, clintkr, jirka jn, ochmet, Vlkodlac, Hunter, Jardaa4, OldJuhy, riki0832, tuareg, harison, Majli, ufonCZ, Jira 48, Lipicani, rodinny_typ, parag, Bronislav, PepaN KV, Bota666, RadeJa, erikakrejci, jitkaV, bydlikem z hor, petr63, martin hobby, alapa, Roman OTR, slepenej, Palladin777, atlantic, Ladesek, hugo 007, Jarda292, pajovi, TondaM, jenda4, lejkrs, Jaro53, karlosVW, majsadr, Majrus, Bomber_007, magnum30, petr soukenik, Michal Levice, Zdenek a Alena, Jana a Petr V, rozsypal karel, JurajSK, sipadan, Yenkee, JaMaB, Zamecnici, pistah, Miki8, avento, kalivodak, allfa, PeBo, Hrib, opavaci, Martina2103, Dusan73, Kuchta Jan, Bedrna, MarianM, petrka, ramtlah1, karlovarak, copy, Chlapi_sobe, maria, Martin Orel

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,935,159 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19921 sekund | Průměrně za: 0.19921 (0) sekund | Dotazy: 151 | Použitá paměť: 2.38MB/4MB