Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 CCI - Kempingové karty, Carnet: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

CCI - Kempingové karty, Carnet

Poslední aktualizace před 3 roky
V
VlasWČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, mně karta v pořádku došla. Díky.
Vlasta.:)
rodinny_typrodinny_typČlen
Přidáno před 7 let
Karta mi v pořádku dorazila, díky.
L + Z + (D+A+H 2004-2009);
TEC 510TR Siena, Citroen C4GP 1,6HDi
-----------------------------------
Ze země nic nespadne.
P
paragČlen
Přidáno před 7 let
Karta doma,diky Jarda
Roman a JanaRoman a JanaČlen
Přidáno před 7 let
Karta dorazila OK . Dekuji
BronislavBronislavČlen
Přidáno před 7 let
Taky už mi přišla. Moc díky :_
Bronislav.
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let
Karta dorazila.
díky
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
HaziciHaziciČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, karta mně v pořádku došla. Díky.

Pavel
PepaN KVPepaN KVNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, karta je doma. Děkujeme. ...:_
najknajkČlen
Přidáno před 7 let
prosím jak to vypadá s mojí kartou CCI? Objednávka přijata 19.4.2017, ID 1861, díky
Duster 1,6 84 kW, 4x4 + KNAUS Azur 4117

Honza, Marta 61+61
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Zítra odesílám.:)
Fun
Smile
Bota666Bota666Nováček
Přidáno před 7 let
Jen dotaz, jak to vypadá s mojí kartou
Díky za odpověď
Hyundai SantaFe + Wilk 530
RadeJaRadeJaČlen
Přidáno před 7 let
Taky se přidávám s dotazem, bude do cca 10.6.? Objednávka přijata 4.5. Díky, Radek
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Moc se omlouvám, ale pošlu je až v pondělí. Celý týden jsem se k tomu nedostal.:v
Fun
Smile
F
fifa32Člen
Přidáno před 7 let
Prosím, jak funguje prodloužení? když mi uplynula platnost, musím znovu požádat o novou, nebo lze starou nějak prodloužit (skončila mi 19.5.2017).
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fifa32 napsal:

Prosím, jak funguje prodloužení? když mi uplynula platnost, musím znovu požádat o novou, nebo lze starou nějak prodloužit (skončila mi 19.5.2017).


Před koncem platnosti si vždycky musíš požádat o vydání nové.
Zdraví
Luboš a Dáša
E
erikakrejciNováček
Přidáno před 7 let
Zdravím, kam se mám obrátit, 18.4.jsem objednala kartu CCI a ještě mi nedošla.
Děkuji Erika
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Právě je připravuji k odeslání.
Fun
Smile
J
jitkaVNováček
Přidáno před 7 let
Dobrý den,

dnes jsem si objednala kartu CCI. Bylo by možné mi ji zaslat začátkem příštího týdne???? Vzpomněla jsem si na poslední chvíli a o víkendu vyrážíme do Slovinska tak abych ji zrovna měla.

Děkuji
bydlikem z horbydlikem z horNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, jak je to aktuálně s odesláním CCI karty? Čekáme od 24.5.
Díky, B.
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

obytnakem z hor napsal:

Ahoj, jak je to aktuálně s odesláním CCI karty? Čekáme od 24.5.
Díky, B.


ja cekam od 31.5. no mam na to jeste dva tydny, tak snad dorazi, v patek 30.6. odjizdim
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Marvin, Bobik, Petko, Vita, Sarka, PetrN, dcpaja, Habasek, merfan, dasa, Tom a Lucka, Lukas a Petra, Doktorovi, Mirek a Jirinka, Ludek Liberec, mb, ladis, panaci, Jera, panther, matus, simcha, olda, 1jgs - Milan, jozin, Perop, Rolda, dandak, Fun, Roman a Jana, Petr a Lucie, petr a jarka, Deda Lebeda, Garfild, Remzin, Kip, jirkamds, Tonda a Jarka, Matysek, Jirka Canon, Huntirovaci, severaci, Brevla, dalibor, PETGE, Kobliha, radekpajdla, Pepi, tronic, merkur, Henry, arto, jirkaso, c, Miroslav Ezr, OldaR, bobes, operativec, josef nemecek, Charlie, Bron, ivo, Vera a Jirka, Karel a Yvon, klubli, katka288, Badd, Ambry, Tajfun, CAP, milan59, fireman, Jirkac, Tomas Feit, Hunyady, Medeaz, Zdenek a Monika, Hans, zdenda, Rudy, IVRI, najk, Petr a Jana, jana a franta, venda799, Laky, alobrd, sedpv, lada721, TFeit, eblazek, fozyk, Bludicka, Knezmost, pr, Spajky007, Pepino66, Honza a Lidka, sonyboy, oblak, coupici, Blanka a Petr, amria, marwill, Honza Palasek, Horal, ikolara, jenulda, jirka dagmar, mengic333, Hlemyzd Matej, holubb, MildaPro, thomash1, Yossarian, MonikaK, olga, Black Panther, Pavel77, vitos, VlasW, Petr Z, bagetyasalaty, Miroslav6, Ervin, Lubos a Dasa, Buffy, Sharik, samjeep, sene, tomtro, Burstner Tom a Mirka, zdenekb, Hazici, tikber, Dudla, Bohous a Jana, Tom660, kucmais, pavelsrotyr, fifa32, pikotik, clintkr, jirka jn, ochmet, Vlkodlac, Hunter, Jardaa4, OldJuhy, riki0832, tuareg, harison, Majli, ufonCZ, Jira 48, Lipicani, rodinny_typ, parag, Bronislav, PepaN KV, Bota666, RadeJa, erikakrejci, jitkaV, bydlikem z hor, petr63, martin hobby, alapa, Roman OTR, slepenej, Palladin777, atlantic, Ladesek, hugo 007, Jarda292, pajovi, TondaM, jenda4, lejkrs, Jaro53, karlosVW, majsadr, Majrus, Bomber_007, magnum30, petr soukenik, Michal Levice, Zdenek a Alena, Jana a Petr V, rozsypal karel, JurajSK, sipadan, Yenkee, JaMaB, Zamecnici, pistah, Miki8, avento, kalivodak, allfa, PeBo, Hrib, opavaci, Martina2103, Dusan73, Kuchta Jan, Bedrna, MarianM, petrka, ramtlah1, karlovarak, copy, Chlapi_sobe, maria, Martin Orel

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,711,732 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28019 sekund | Průměrně za: 0.28019 (0) sekund | Dotazy: 146 | Použitá paměť: 2.36MB/4MB