Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 CCI - Kempingové karty, Carnet: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

CCI - Kempingové karty, Carnet

Poslední aktualizace před 3 roky
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 15 let
No-jo , Habásku , ale podmínkou získat cards.CCI ,že musíš nejdříve splnit pěší pochod ,který je 100km a je až v CHebu, takže doprava a náklady a jseš na 0 ;h
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 15 let
Pro PetrN To zůčtování v termálu se vztahovalo na 1 osobu , či na více osob ? V jakém termálu to bylo a o kolik byla sleva . Dík za odpověď .:x
mbmbČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj, tak jsem se dnes také zaregistroval v KČT za 290 kč ve středočeském kraji (bydliště v kraji není podmínkou !) a po neděli si půjdu pro CCI kartu.Šlo to hladce a jsou v tomto kraji velice ochotní!!!!Tak teď to jen využívat...;v
ladisladisČlen
Přidáno před 15 let
Někdy to možná bude dobré, ale já jsem si klikl na dva kempy v Chorvatsku kam bych možná letos se chtěl podívat a ani jeden bohužel karty neakceptuje. Ten jeden kemp je dost malý, tak bych to pochopil ale Straško na Págu je jeden z největších v Chorvatsku a nic -CCI neakceptuje také. Je třeba to zvážit. ;)ahoj
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 15 let
Právě v Chorvatsku jsem se setkal s tím,že to nemají uvedeno.Setkal jsem se s tím např. Zablače,Splitu a v dalších.Jen tak jsem prohodil,že mám kartu a oni hned sleva 5% v sezóně,někde i 10%.Samozřejmě ty mini tzv, rodinné tohle neakceptují.Ačkoliv i to nemusí být pravda,např. v Brijestě na Pelješaci a v dalších slevy CCI dávají.Prostě se ptát na místě.Nebo je sleva na pobyt např. aspoň 10 dní v kempu 10%.Sleva se vztahuje na osádku,za vším všudy,ale NE na pobytovou taxu,ta je z toho vyňata. Určitě bych si kartu vyřídil,určitě se to vrátí.Kartu automaticky vyndávám místo pasu,pas ani nevytahuji.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
P
panaciČlen
Přidáno před 15 let
Jen malý příspěvek do debaty, jako nováček. V novém čísle Caravans jsem našel kontakt na Autoklub České Republiky. Nedalo mi a zavolal jsem na sekretariát pí.Burianové ohledně CCI karty. Její ochotné jednání bylo bezkonkurenční - karta došla poštou obratem. I poplatek je příjemný rovných 100 Kč. :D
H
HabasekČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj všichni,
tak jsem se stal před 14 dny členem Klubu Českých Turistů a s radostí jsem si zažádal o kartu CCI.(kvůli ní jsem to všechno dělal).Ale ouha.Dle sdělení infocenta KČT karty CCI momentálně nejsou.Nebyly ani minulý týden,nejsou ani tento týden a snad ale opravdu snad přijdou až ten příští.:@:@ Co naplat,aspoň že jsem Český turista.:c:@:o Ach jo!!!!
M
merfanČlen
Přidáno před 15 let
Habásku, nejsi v tom sám. I já jsem člen KČT a čekatel na to až CCI někde seženou.:) Jestli je pravda že Trpělivost přináší růže, budem samej kvíteček :y;z;):_
Upravil merfan dne 25.03.2009 12:49, před 15 let
JeraJeraNováček
Přidáno před 15 let
Jestliže se dobře pamatuji, tak na tuto kartu mně poskytli v Chorvatsku slevu 5 nebo10% ale jen na osoby a nikoliv na parcelu ,auto, nebo karavan. Tak mně to nepřipadlo nějak výhodné a již ji nepoužívám.Jéřa.:x
Upravil Jera dne 25.03.2009 14:01, před 15 let
H
HabasekČlen
Přidáno před 15 let
Já ji chci uplatnit hlavně v Maďarsku v termálech.Tam je sleva cca.10%.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 15 let
Já myslím,že nejde jen o tu slevu, i když i těch 5-10% potěší.Důležitější je asi to,že za minimální investici získáváme pojištění za škody v kempu.Čert nikdy nespí a může se stát cokoliv.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
P
pantherČlen
Přidáno před 15 let
Mirku, to jako že v kempu např. někomu nacouvám na auto nebo co konkrétně se v kempu může příhodit? Uveď příklad. dík
H
HabasekČlen
Přidáno před 15 let
jo,jo,máš pravdu.
Upravil Habasek dne 25.03.2009 15:12, před 15 let
Habasek Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
M
matusČlen
Přidáno před 15 let
Zľavy pre držiteľov CCI karty v kempingoch Slovenska:

Autocamp Zlaté Piesky, Bratislava H 10%, M 10% www.intercamp.sk
Tília Kemp Gäceľ, Dolný Kubín H 5%, M 5% www.tiliakemp.sk
Camping Pullmann Piešťany H 5%, M 10% www.campingpiesta...
Autocamping Liptovský Trnovec H 5%, M 5% www.atctrnovec.sk
Camping Recent Kováčová H 10%, M 10% www.recent.sk
Camping Selinan Varín H 5%, M 5% www.selinan.sk
Kempingy Slnečné jazerá Senec H 10%, M 10% www.slnecnejazera...
Camping Villa Betula, Liptovská Sielnica H 5%, M 15% www.villabetula.sk
Autocamping Manín, Manínska Tiesňava H 5%, M 10% www.maninska.sk
Camping Goralský dvor, Haligovce H 5%, M 10% www.goralskydvor.sk
Camping Dunajec, Červený Kláštor H 5%, M 10% www.campingdunaje...
Autocamping Na Ostrove, Trenčín H 5%, M 5% www.slovanet.sk/c...
Camping Drienok, Mošovce H 5%, M 10% www.bb.telecom.sk...
Autocamp Stará Hora, Oravská priehrada H 5%, M 10% www.oravskapriehr...
Autocamping Levočská dolina, Levoča H 5%, M 10% www.rz-levoca.web...
Autocamping Thermal park, Dunajská Streda H 5%, M 5% www.thermalpark.sk
Camping Vrbov H 5%, M 10% www.salmotherm.sk
Camping Borova Sihoť, Liptovský Hrádok H 10%, M 30% www.borovasihot.sk
Camping Slnečné Skaly, Rajecké Teplice H 10%, M 20% www.camping-raj.sk
Camping Tajov H 10%, M 10% www.velkydvor.sk
Camping Bystrina Demänovská dolina H 5% , M 5% www.hotelbystrina.sk
Camping Nitrianské Rudno H 5% , M 10% www.camping-nrudn...
Camping Hôrka Zemplínska Šírava H 5% , M 5% www.campinghorka.sk
Camping Nižné Kamence Belá H 10% , M 10% www.bela.sk/camping
Camping Vincov Les, Sládkovičovo H 5% M 5% www.vincovles.sk
Camping Oravice, Liesek H 5 % M 5% tel. +421435394114
Camping Vodník, Jur nad Hronom H 5% M 5% www.jurob.sk


Vysvetlivky: H – v hlavnej letnej sezóne od 1.7.do 31.8.
M – mimo hlavnej letnej sezóny
Upravil matus dne 25.03.2009 17:25, před 15 let
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 15 let
Co se týká pojištění je to hned na první straně tohoto vlákna,přeloženo z Agl.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
simchasimchaČlen
Přidáno před 15 let
Jen takový malý dotaz. Podařilo se už letos někomu získat CCI kartu od klubu Českých turistů?
Já se o to snažím již asi měsíc.
Upravil simcha dne 02.04.2009 13:24, před 15 let
O
oldaČlen
Přidáno před 15 let
Kartu CCI používám již 8 roků a to vždy od Klubu českých turistů.Taktéž letos,někdy koncem ledna, v pohodě.
dasadasaČlen
Přidáno před 15 let
Také už měsíc čekáme. Naposledy jsem tam volala toto pondělí, ale odpověď stále stejná - nemáme.:(
!yZdeněk a Dáša + Octavie combi II a karavan Knaus
H
HabasekČlen
Přidáno před 15 let
Souhlas s Dášou.Turista už jsem,ale kartu pořád nemaj.:@Mám se zeptat příští týden.(kolikátý už?) :(
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 15 let
Protože mi skončila garance na auto, pořídil jsem si u UAMK přes net asistenční kartu. Chystám se vyrazit na prodejní místo dokoupit CCI kartu. Jsem teda zvědavej, jestli neuslyším "nemáme".
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Marvin, Bobik, Petko, Vita, Sarka, PetrN, dcpaja, Habasek, merfan, dasa, Tom a Lucka, Lukas a Petra, Doktorovi, Mirek a Jirinka, Ludek Liberec, mb, ladis, panaci, Jera, panther, matus, simcha, olda, 1jgs - Milan, jozin, Perop, Rolda, dandak, Fun, Roman a Jana, Petr a Lucie, petr a jarka, Deda Lebeda, Garfild, Remzin, Kip, jirkamds, Tonda a Jarka, Matysek, Jirka Canon, Huntirovaci, severaci, Brevla, dalibor, PETGE, Kobliha, radekpajdla, Pepi, tronic, merkur, Henry, arto, jirkaso, c, Miroslav Ezr, OldaR, bobes, operativec, josef nemecek, Charlie, Bron, ivo, Vera a Jirka, Karel a Yvon, klubli, katka288, Badd, Ambry, Tajfun, CAP, milan59, fireman, Jirkac, Tomas Feit, Hunyady, Medeaz, Zdenek a Monika, Hans, zdenda, Rudy, IVRI, najk, Petr a Jana, jana a franta, venda799, Laky, alobrd, sedpv, lada721, TFeit, eblazek, fozyk, Bludicka, Knezmost, pr, Spajky007, Pepino66, Honza a Lidka, sonyboy, oblak, coupici, Blanka a Petr, amria, marwill, Honza Palasek, Horal, ikolara, jenulda, jirka dagmar, mengic333, Hlemyzd Matej, holubb, MildaPro, thomash1, Yossarian, MonikaK, olga, Black Panther, Pavel77, vitos, VlasW, Petr Z, bagetyasalaty, Miroslav6, Ervin, Lubos a Dasa, Buffy, Sharik, samjeep, sene, tomtro, Burstner Tom a Mirka, zdenekb, Hazici, tikber, Dudla, Bohous a Jana, Tom660, kucmais, pavelsrotyr, fifa32, pikotik, clintkr, jirka jn, ochmet, Vlkodlac, Hunter, Jardaa4, OldJuhy, riki0832, tuareg, harison, Majli, ufonCZ, Jira 48, Lipicani, rodinny_typ, parag, Bronislav, PepaN KV, Bota666, RadeJa, erikakrejci, jitkaV, bydlikem z hor, petr63, martin hobby, alapa, Roman OTR, slepenej, Palladin777, atlantic, Ladesek, hugo 007, Jarda292, pajovi, TondaM, jenda4, lejkrs, Jaro53, karlosVW, majsadr, Majrus, Bomber_007, magnum30, petr soukenik, Michal Levice, Zdenek a Alena, Jana a Petr V, rozsypal karel, JurajSK, sipadan, Yenkee, JaMaB, Zamecnici, pistah, Miki8, avento, kalivodak, allfa, PeBo, Hrib, opavaci, Martina2103, Dusan73, Kuchta Jan, Bedrna, MarianM, petrka, ramtlah1, karlovarak, copy, Chlapi_sobe, maria, Martin Orel

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,829,096 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23282 sekund | Průměrně za: 0.23282 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.33MB/4MB