Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 voda kempy: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

voda kempy

Poslední aktualizace před 16 let
B
bizon1111Nováček
Přidáno před 16 let
strasně by mě ještě zajímalo jak vypadají přípojky vody v kempech třeba v holansku jakou to má koncovku nemáte někdo skušenost:t
dasadasaČlen
Přidáno před 16 let
Byli jsme v Holandsku v několika kempech, ale v žádném z nich přípojky na vodu nebyly.
J
Jarda a IvetaČlen
Přidáno před 16 let
My vozíme gardena spojky + redukce do 1". Nikdy nebyl problém, že bychom se nedokázali napojit na vodu a natankovat - pokud byl kohoutek a normální závit. A to ať v kempu, či jinde. Většinou je všude závit 1/2 a 3/4". Tak by neměl být problém se na to napojit s běžným sortimentem redukcí. Případně jsou často již výstupy na gerdana spojku namontované přímo na ventilu - kohoutku.
V Holandsku ale nemáme žádnou zkušenost v kempu.
dasadasaČlen
Přidáno před 16 let
Asi jsem špatně pochopila otázku:(, myslela jsem přímé připojení k vodě a odpadu. Takže tyto rozvody po kempu jsem tam neviděla. :=
B
bizon1111Nováček
Přidáno před 16 let
díky za odpovědi já jsem hledal na internetu kempy a u většiny je napsáno možnost připojení k vodě nemam ještě žádný skušenosti s kempy tak jsem to asi já špatně pochopil :f
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bizon1111, dasa, Jarda a Iveta

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,039,699 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12656 sekund | Průměrně za: 0.12656 (0) sekund | Dotazy: 61 | Použitá paměť: 1.69MB/2MB