Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Lužická jezera v Německu: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Lužická jezera v Německu

Poslední aktualizace před 7 let
bob_bobekbob_bobekČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

monikaklemsova napsal:

Jinak musím trochu hájit Myšáka. Ty souřadnice u jeho odkazu na parkování u Senftenberger see fungují v mapách na Seznamu bez potíží. To místo jsme teď projížděli na kole, je to tam super. Ale paní z místního infa mi řekla, že tam smí stát jen osobáky a obytná auta, ne přívěsy..


Byli jsme tam před měsícem (1x karavan a 3x obytka), chtěli se ubytovat v Komfort camping ale byl plný, tak jsme večer okolo 8 hod sháněli kam se vrtnout a zajeli právě sem.
Pani co to tam kasíruje byla ochotná a i přes upozornění,že je to pouze pro obytky, byla ochotná nás tam jednu noc nechat přespat (nás s karavanem).
Nakonec jsme se ubytovali nedaleko ve Famili Parku (můžu doporučit,klidný perfektně vybavený kemp hlavně pro děti).
Je u něj (vlevo) i hodně velké parkoviště, hned na cyklo stezce za 5Eu/den a na začátku parkoviště jsou el.přípojky (patří to pod kemp ).
Stáli jsme tam noc před vjezdem a celý den po výjezdu z kempu.
Koupat se je možné v kempu po zakoupení žetonu 0,5Eu/4 min, vlastně je možné využívat celé zázemí kempu,protože vstup do něj není nijak evidován ...
Bürstner Flipper 550TK+Hyunday Santa Fe
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj,
zítra vyjíždíme. Kdyby se chtěl někdo přidat, bude vítán. Bude krásně slunečno.
Jirka
PremekCapPremekCapČlen
Přidáno před 12 let
to Dasa a Jirka: Dejte vědět jak tam bylo? Díky.
Škoda Octavia Tour I + Dethleffs Camper
Jitka & Přemek + Anežka 14
BombiciBombiciČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

PremekCap napsal:

to Dasa a Jirka: Dejte vědět jak tam bylo? Díky.


Bylo nás víc. Zajímá tě soukromý názor Jirky, nebo spíše chceš vědět nějaké další info? Pokud to druhé, ptej se. O víkendu bych dal pár fotek na galerii a někam napsal naše poznatky a info.

Zatím mám jen dvě nepovedená panoramata. Holt na kole jsem sebou neměl stativ a když jsem chtěl alespoň odstranit soudkovitost, tak se to pomlelo úplně blbě a nenavázalo to.
Tak na mé fotogalerii je to jen začátek. To upravím.

Automatické sloučení 23.06.2012 13:27:
Tak jsem přidal i pár fotek do mojí galerie. Barwalder see je asi známý, tak je tam jiné jezero (Scheibe see) jsou tam i souřadnice parkingů a podobně, kdyby měl někdo zájem. Snad to někomu pomůže.
Bombíci
Upravil Bombici dne 23.06.2012 13:27, před 12 let
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Bombici napsal:

Citovat

PremekCap napsal:

to Dasa a Jirka: Dejte vědět jak tam bylo? Díky.


Bylo nás víc. Zajímá tě soukromý názor Jirky, nebo spíše chceš vědět nějaké další info? Pokud to druhé, ptej se. O víkendu bych dal pár fotek na galerii a někam napsal naše poznatky a info.

Zatím mám jen dvě nepovedená panoramata. Holt na kole jsem sebou neměl stativ a když jsem chtěl alespoň odstranit soudkovitost, tak se to pomlelo úplně blbě a nenavázalo to.
Tak na mé fotogalerii je to jen začátek. To upravím.

Automatické sloučení 23.06.2012 13:27:
Tak jsem přidal i pár fotek do mojí galerie. Barwalder see je asi známý, tak je tam jiné jezero (Scheibe see) jsou tam i souřadnice parkingů a podobně, kdyby měl někdo zájem. Snad to někomu pomůže.



:^:_
Mirek a Lenka + Carado T334
H
HabasekČlen
Přidáno před 12 let
Chystám se navštívit Lužická jezera do městečka UHYST.Podle map mi to ukazuje, že trasa vede částečně přes Polsko.Chci se zeptat,je tento úsek na průjezd zdarma??Děkuji za případnou odpověď.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 12 let
Ahoj, je zdarma.!y
Fun
Smile
H
HabasekČlen
Přidáno před 12 let
Míro děkuji,nebyl jsem si jistý a za zeptání nic nedám. !)
PremekCapPremekCapČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

mikivan napsal:

Citovat

Bombici napsal:

Citovat

PremekCap napsal:

to Dasa a Jirka: Dejte vědět jak tam bylo? Díky.


Bylo nás víc. Zajímá tě soukromý názor Jirky, nebo spíše chceš vědět nějaké další info? Pokud to druhé, ptej se. O víkendu bych dal pár fotek na galerii a někam napsal naše poznatky a info.

Zatím mám jen dvě nepovedená panoramata. Holt na kole jsem sebou neměl stativ a když jsem chtěl alespoň odstranit soudkovitost, tak se to pomlelo úplně blbě a nenavázalo to.
Tak na mé fotogalerii je to jen začátek. To upravím.

Automatické sloučení 23.06.2012 13:27:
Tak jsem přidal i pár fotek do mojí galerie. Barwalder see je asi známý, tak je tam jiné jezero (Scheibe see) jsou tam i souřadnice parkingů a podobně, kdyby měl někdo zájem. Snad to někomu pomůže.



:^:_


Díky. Informace v galerii jsou super a výstižné. Hezké léto.
Škoda Octavia Tour I + Dethleffs Camper
Jitka & Přemek + Anežka 14
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

Mysak napsal:

ahoj kamaráde cyklisto :_

jedeme kousek výš ... tady jsem o tom psal i s GPS http://www.carava...hread.php?

thread_id=2606&pid=27349#post_27349




Zahájili jsme ukončení letní sezony a využili k tomu souřadnice od Myšáka. Tímto za ně děkujeme. Pěkné místo, čistá voda stpl v sousedství hospůdky, tobogánu, kde se naši kluci vyblbli celodenní lístek za 8 eu cena stpl za den za 11 eu. Pro děti jsou tam i houpačky. Supr na kola, kolečkové brusle i pro člun. Neni tady sice kotviště, ale v pohodě jsme nedaleko , mezi tobogánem a srubem, u již zmíněné hospůdky zakotvili.
Coby případné místo pro gumsraz mohu doporučit. Jen by mohl být problém při více lidí najít dostatek místa. V stpl, když jsme v sobotu přijeli, byly jen tři volná místa.
janvasjanvasČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím,
přemýšlíme o návštěvě Lužických jezer, ale info v tomto vlákně je již poměrně staršího data.
Nemáte někdo čerstvější info o možnostech parkování na 3-4 dny, cenách apod. Optimálně někde v okolí Uhyst, ale pokud máte lepší tip, sem s ním....
Už cesta je cíl..........
Jana a Honza
swift 65Oswift 65OČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj
My jsme byli v lonskem roce u Geierswalde na takovem taboristi....a spokojenost.Kdyz nepotrebujes zadny luxus,tak je to v pohode.Je kde vylit odpad a zachod,nabrat voda a jesltli potrebijes el.pripojku,tek take neni problem.Jinak cena za auto a karavan na den 6€,za posadku se nic neplati.Pak pripojka 2€ na den....kdyz potrebujes....pak jeste nejaky poplatek za socialky,kdyz je budes pouzivat....my meli vse sve,tak pouze 6€ za den.Ahoj a prejeme hezky pobyt,je tam hezky!):_
Martin!y Monča!o-Hyundai Santa Fe 2,2Crdi+Swift Charisma 650:_
AldaGSAldaGSČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

janvas napsal:

Zdravím,
přemýšlíme o návštěvě Lužických jezer, ale info v tomto vlákně je již poměrně staršího data.
Nemáte někdo čerstvější info o možnostech parkování na 3-4 dny, cenách apod. Optimálně někde v okolí Uhyst, ale pokud máte lepší tip, sem s ním....


Jezdím tam často, naposledy před 14ti dny.
Jedna varianta je kemp, tam jsem nikdy nebyl, s tím neporadím. Pak je tam klasické parkoviště, kde je možné kempovat za 10 eur / 24h.

Pro nás je nejlepší varianta místo, které posílám v odkazu. Stání také 10 eur / 24h (wohnmobil), potřebuješ kovové drobné! Je tam TOIka a většinou relativně klid.
https://www.google.cz/maps/place/B%C3...8856?hl=cs
Aleš, Mirka, Anetka
Fendt Bianco Activ 390 FHE
janvasjanvasČlen
Přidáno před 7 let
Díky za tipy, teď už jen doufám vyjde počasí........
Už cesta je cíl..........
Jana a Honza
CibiCibiČlen
Přidáno před 7 let
O víkendu jsme navštívili Olbersdorfer see, sice jen na kolech, ale překvapilo nás, že vedle je pěkný kemp. Je to tam malé oproti jiným jezerům, ale možnosti na turistiku a cykloturistiku tu jsou rovněž zajímavé (vláčkem do Jonsdorfu nebo Oybina), koupání slušné, voda měla 21st., značené cyklostezky. Kdo chtěl párek nebo pivo, točili Svijany.
VW LT 35 maxi
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,679,326 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28616 sekund | Průměrně za: 0.28616 (0) sekund | Dotazy: 124 | Použitá paměť: 2.19MB/2MB