Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Centrála a zacházení s ní...: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Centrála a zacházení s ní...

Poslední aktualizace před 14 let
Petr a SorenaPetr a SorenaČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj, koupil jsem centrálu Kipor IG1000 a chci se zeptat jak a co tam mužu připojit, abych něco neodpálil... Centrála má špičku 1kw a normálku na 0,9kw.. Můžu k ní připojit třeba čerpadlo, které má na štítku 0,6kw a nebo sekačku, která má 0,8kw? Jde mi o to aby to nemělo nějaký větší rozběhový odběr, třeba přes tu 1KW..

Jo a muže se centrála ponechat na dešti, nebo pod stříšku?

Díkys, Petr.
VeronikaTominoVeronikaTominoČlen
Přidáno před 14 let
Cau, ked pripojis nieco, co centrala nie je schopna utiahnut tak jednoducho zdechne, zhasne, skape. Odpalit neodpalis nic.
A co sa tyka pocasia, snezenie som neriesil, ale pred dazdom ju schovavam.

pozdravujem Tomas
Tomas+Veronka+Matejko (8 rokov)+Terezka (6 rokov)+Paula (3 roky)+Lucia (4 mesiace), Rimor Katamarano 6, Ford Tourneo Custom
Upravil VeronikaTomino dne 08.06.2010 22:38, před 14 let
ogarogarČlen
Přidáno před 14 let
Mám 2000-ku Kiporku a pri preťažení,alebo skrate motor fachá ďalej,len odpojí prúd.Na prednom panely zasvieti červená kontrolka,zhasneš,odstraniš príčinu a znova naštartuješ.Je to chránené,takže bez obáv.Inak ju používam druhým rokom v každom počasí a zatiaľ v pohode.
Peter a Stanka
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Petr a Sorena, VeronikaTomino, ogar

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,100,844 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13766 sekund | Průměrně za: 0.13766 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.72MB/2MB