Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 černá skříňka: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

černá skříňka

Poslední aktualizace před 7 let
H
HabasekČlen
Přidáno před 7 let
Pěkný den přeji všem,
také jsem si pořídil kameru do karavanu TrueCam A7s.V základní výbavě najdete GPS modul s detekcí rychlostních radarů. Rozlišení videa: Full HD (1920×1080).Tuto kameru můžu osobně doporučit.Jinak prodejce této značka je také členem C24 a najdete ho pod nic,,Hroch,, a v případě dotazů Vám určitě podá odborné a profesionální info.
Upravil Habasek dne 01.11.2016 14:42, před 7 let
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 7 let
Ještě doplním,že ke své kameře s GPS mám i program v PC,kde si příslušný záznam mohu spouštět a při přístupu k internetu vidím v mapách Google přesně kde jsem jel,rychlost,čas atd.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
ivanoivanoČlen
Přidáno před 7 let
Možno mi niečo uniká, ale nechápem načo mám mať kameru ako čiernu skrinku, ďalší drahý prístroj ako navigáciu, keď mám mobil - a ten má už predsa väčšina z nás - kde si kúpim za pár eur software a mám to všetko v jednom. Naviac mobil vždy beriem všade so sebou a nehrozí, že to priláka zlodejov.
Povedzte, aký má zmysel miesto jednej veci kúpiť tri?
B
bob7373Člen
Přidáno před 7 let
Taky jsem si to myslel, život mě vyvedl z omylu. Mám vodotěsný mobil jeden z nejdražších aby mi sloužil jako navigace na motorce, v autě, monitor pro couvací wifi kameru. Ale v okamžiku, kdy s SW sekne, , něco se stane, a stává se to občas nevidím dozadu, není záznam z křižovatky, nehraje mi MP3. Jo je to pár minut restart SW, telefonu, ale ta minuta nebo dvě je sakra permá při couvání. Navíc si musíte hrás s telefonem. JIstě většinou to funguje, ale po zkušenostech, děkuji tlf pokud funguje jako navigace - bohatě stačí. Kupuji couvací kameru,. i černou skříňku. navíc nepřetržité snímání kamerou v telefonu a současně navigace a couvací kamera - to znamená surfovat, přepínat....., moc to dohromady nefunguje, ale každý ať to vyzkouší.
PeropPeropČlen
Přidáno před 7 let
Tak já kameru v autě používám již nejméně 10 let. Ale po zveřejnění informace,že v Německu, Rakousku a Itálii je to nelegální a hodně citelná pokuta,tak ji již rok při cestě do těchto států nepoužívám. Také se mi to vyplatilo,poněvadž při kontrole hlavně hledali kameru a antiradar. Tak jsem ušetřil. Per.
cestovatel ze Šumavy;y
ivanoivanoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

bob7373 napsal:

Kupuji couvací kameru,. i černou skříňku. navíc nepřetržité snímání kamerou v telefonu a současně navigace a couvací kamera - to znamená surfovat, přepínat....., moc to dohromady nefunguje, ale každý ať to vyzkouší.


Záznam na kameru beží v mobile na pozadí a vôbec neruší navigáciu, netreba surfovať, nič prepínať. Monitor na cúvaciu kameru mám zvlášť, používam to ako spätné zrkadlo a ozaj nemôže bežať v mobile navigácia súčasne so zadnou kamerou.
Trochu je problém, keď mi niekto zavolá, navigácia sa na chvíľu preruší, treba do toho znovu ťuknúť. Kto má po ceste veľa hovorov môže to liezť na nervy.

Perop - o to väčšia výhoda to mať v mobile, pochybujem, že by sa vŕtali v mobile, čo tam beží, resp. jedným dotykom sa to vypne.
konvlastakonvlastaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

ivano napsal:

Citovat

bob7373 napsal:

Kupuji couvací kameru,. i černou skříňku. navíc nepřetržité snímání kamerou v telefonu a současně navigace a couvací kamera - to znamená surfovat, přepínat....., moc to dohromady nefunguje, ale každý ať to vyzkouší.


Záznam na kameru beží v mobile na pozadí a vôbec neruší navigáciu, netreba surfovať, nič prepínať. Monitor na cúvaciu kameru mám zvlášť, používam to ako spätné zrkadlo a ozaj nemôže bežať v mobile navigácia súčasne so zadnou kamerou.
Trochu je problém, keď mi niekto zavolá, navigácia sa na chvíľu preruší, treba do toho znovu ťuknúť. Kto má po ceste veľa hovorov môže to liezť na nervy.

Perop - o to väčšia výhoda to mať v mobile, pochybujem, že by sa vŕtali v mobile, čo tam beží, resp. jedným dotykom sa to vypne.


Mám takový pocit, že většina z vás odskakuje od tématu a zbytečně zaplevevujete diskuzi.
Dotaz Vlasty49 byl jasný: Jaké kamery používáte, s jakými funkcemi (GPS, záznam rychlosti) atd.
A chtěl bych vidět ivano, jak bude znovu ťukat do mobilu na předním skle, bude-li mít integráč jako má v avataru právě Vlasta49
ivanoivanoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat


Mám takový pocit, že většina z vás odskakuje od tématu a zbytečně zaplevevujete diskuzi.
Dotaz Vlasty49 byl jasný: Jaké kamery používáte, s jakými funkcemi (GPS, záznam rychlosti) atd.
A chtěl bych vidět ivano, jak bude znovu ťukat do mobilu na předním skle, bude-li mít integráč jako má v avataru právě Vlasta49


Pýtal sa aké kamery používame, ja som napísal, že používam kameru v mobile. Nemyslím si, že je to tak ďaleko od tematu.

Aj ja som mal tiež kedysi integrála, mal som navigáciu v mobile a aj som do neho občas ťukol. Predsa to nemusím dať tak, aby som na to nedočiahol, nakoniec aj na tú kameru musím mať dosah.

Ale nič nechcem vnucovať, každému vyhovuje niečo iné, len som si dovolil upozorniť aj na takúto možnosť. Hádam som nespravil takú veľkú chybu, ak áno, tak sa ospravedlňujem.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,312,586 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20374 sekund | Průměrně za: 0.20374 (0) sekund | Dotazy: 89 | Použitá paměť: 1.94MB/2MB