Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 černá skříňka: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

černá skříňka

Poslední aktualizace před 7 let
kuskuskuskusNováček
Přidáno před 14 let
Unikátní, velmi kvalitní záznamové zařízení do automobilu, ale i do letadla či modelu. Zaznamenává obraz celé Vaší trasy pomocí kvalitní 1,3Mpix kamery. K tomu zapisuje GPS souřadnice, rychlost, případně směr a intenzitu nárazu. Máte tak zdokumentovány i kolizní situace. Vše ukládáno na SD kartu až 16GB v nastavitelné kvalitě. (máme odzkoušeno, na 8GB kartu se vejde cca 1000 km v dobré kvalitě videa)(doporučená cena, 5500Kč+DPH, včetně tištěného návodu v češtině)
Užitečná věcička, nejen pro případy nehody.
Více na našich stránkách, včetně kontaktu: http://www.vysila...181-0.html
www.vysilacky-navigace.cz/picture/big/img-1635885489.jpg


vysilacky-navigace.cz/picture/big/img-2071310882.jpg


Pozn.::^ Pokud si jej u nás někdo objedná s odkazem na toto Fórum - neúčtujeme poštovné.
Upravil Fun dne 04.01.2011 11:25, před 13 let
HrochHrochČlen
Přidáno před 14 let
Tento přístroj mám v bydlíku a je opravdu super. Při dnešní neveselé situaci na silnicích to brzy bude nepostradatelný pomocník. U nás jej na prodejně máme za 6390,- s DPH (5325,-Kč bez DPH).
Upravil Hroch dne 07.06.2010 12:56, před 14 let
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 14 let
Přístroj mě docela zaujal. Dá se nastavit automatické zapínání záznamu při rozjezdu, nebo se musí zapnout manuálně??
HrochHrochČlen
Přidáno před 14 let
Ahojda Apalucho, zapne se sama po otočení klíče v zapalování.
A
alexandrČlen
Přidáno před 14 let
V prípade zakúpenia si to určite ošetrím aj na možnosť zapnutia manuálne . Niektoré parkoviská sú skôr postrach......Aby bolo možné korektne pozdravovať pri vymáhaní cez poisťovňu .....Trochu mi vadí ta norma : NTSC ...... a že som nenašiel výrobcu ....ak by ste náhodou vedeli- poprosím o info
Upravil alexandr dne 07.06.2010 15:21, před 14 let
Petr a NataliPetr a NataliČlen
Přidáno před 14 let
Jo taky se mi to líbí.Jen mám dotaz co to je ta norma NTSC jak se někomu nelíbí a proč se nelíbí?A jestli to je v autě na pevno nebo to je na nějaký konektor přendavací na více aut.Pak bych do toho asi šel.
PepaKPepaKČlen
Přidáno před 14 let
Vynikající věcička. Když jsem jel s přívěsem, několikrát se mi stalo, že mne nějaký úchyl školil jak mám jezdit, a to tak že mne předjel a pak zašlápl brzdu. Jednou jsem to musel na dálnici strhnout do leva a podjet ho abych mu neudělal z jeho auta kostičku. Se záznamem by určitě nepočítal a jistě by mne chtěl udělat na nedodržení bezpečné vzdálenosti. To by pak čuměl :-)
kuskuskuskusNováček
Přidáno před 14 let

Citovat

Petr a Natali napsal:
Jo taky se mi to líbí.Jen mám dotaz co to je ta norma NTSC jak se někomu nelíbí a proč se nelíbí?A jestli to je v autě na pevno nebo to je na nějaký konektor přendavací na více aut.Pak bych do toho asi šel.


Tou normou se netrap. Je to obdoba normy PAL, ale norma která se používá v Americe.
Jako uživatele tě nijak neovlivňuje ani neomezuje.
V autě je to uchyceno přísavkou a připojeno do zapalovače. Připraveno k provozu cca po 30 sekundách po připojení na napětí 12 - 24V.
Můžeš taky přidělat trvale a přívodní kabílek hezky uklidit, aby nepřekážel a pro spouštění vřadit vypínač. Zrovna před chvílí jsme dokončili jednu instalaci do bydlíku, který odjíždí na dalekou cestu.
kuskuskuskusNováček
Přidáno před 14 let

Citovat

alexandr napsal:
V prípade zakúpenia si to určite ošetrím aj na možnosť zapnutia manuálne . Niektoré parkoviská sú skôr postrach......Aby bolo možné korektne pozdravovať pri vymáhaní cez poisťovňu .....Trochu mi vadí ta norma : NTSC ...... a že som nenašiel výrobcu ....ak by ste náhodou vedeli- poprosím o info


Americká norma NTSC v praxi nic neovlivní ani tě neomezí. U nás se používá norma PAL.
Výrobce je Korea. Více info na našich stránkách: http://www.vysila...t-448.html , nebo na: http://www.xdrive...
A
alexandrČlen
Přidáno před 14 let
Ano , NTSC je norma používaná v USA, a je málo vecí, na ktorých sa to dá pozerať u nás . Takže v danom prípade teda použiteľný výhradne digitálny výstup . Stále lepšie, ak je z čoho vybrať , ako jediná možnosť .
Korejci - no pokukáme , je to pre nás zvláštna mentalita ... necelé 2 roky som pracoval v Samsungu ako dráčik- požiarny technik... no užil som si...
Tým vôbec nechcem komentovať dané zariadenie
Každopádne zaujímava ponuka inteligentného zariadenia
kuskuskuskusNováček
Přidáno před 14 let
Alexandr. V danném případě zobrazuješ v programu, z kterého jsou udělány obrázky, viz na začátku.
Jinak je možnost převést do AVI a pak zobrazit v prohlížečích jako běžné video.
HrochHrochČlen
Přidáno před 14 let
V praxi je ti naprosto fuk, jaká je to norma, jelikož kartu vytáhneš a dáš do PC, kde si to přehraješ. Já jsem v bydlíku taky schoval kabel za gumu u okna a pod palubovku. Origoš kabel, který výrobce dodává je dostatečně dlouhý. Kamera má senzor citlivosti, který v případě bydlíku při výrobním nastavení na našich kvalitních cestách docela často hlásí "Shock" - třepání na D1 považuje za nehodu. Výrobce naštěstí umožňuje pomocí přiloženého programu nastavit citlivost senzoru. Ty záběry občas opravdu stojí zato. Třeba když tě s troubením předjíždí v uzavřené obci "vytuněná" felicie bez výfuku, přičemž ty jedeš 51km/h. Škoda, že jsem ji neměl už když mě předjížděli měšťáci v obci přes plnou čáru :) .
P
AnonymČlen
Přidáno před 14 let
Hrochu vypadá to hezky, ale vyhodnocení D1 jako nehodu bych bral jako pozitivum, důkaz jisté inteligence proti vrchnosti, která je spokojená, že máme dálnici.
tomasboktomasbokČlen
Přidáno před 14 let
Jestli by někoho zajímalo tady je pár typů černých skříněk:
http://cerna-skri...um.php?f=3
Upravil tronic dne 04.01.2011 19:12, před 13 let
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj,
pořídil jsem si taky takovou hračku, abych zachytil v zimě serpertiny. Podívejte se na ElektroEden.cz, jedná se CarCamOne za 2448 Kč.
Jirka
kuskuskuskusNováček
Přidáno před 14 let

Citovat

Dasa a Jirka napsal:
Ahoj,
pořídil jsem si taky takovou hračku, abych zachytil v zimě serpertiny. Podívejte se na ElektroEden.cz, jedná se CarCamOne za 2448 Kč.
Jirka


Určitě lepší něco než nic. Ale - na výše uvedené "černé skříňce" oceňuji hlavně zobrazení mapy.
Loni jsem jel k moři s malou kamerkou vpředu auta. Celá cesta nahrána na SD kartu. Všechno dobré, ale po čase si nejsem schopen vzpomenout, kde to bylo nahráno. Teď tento problém odpadá.:)
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 13 let
Máte někdo představu, jak je to s legálností pořizovat cíleně záznam takhle z auta (byť pro vlastní účely) a použití záznamu pro policii? Vim že normálně na veřejných místech na to musí být nějaké povolení.
Upravil mr_antik dne 04.01.2011 12:22, před 13 let
nugiseknugisekČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

mr_antik napsal:
Máte někdo představu, jak je to s legálností pořizovat cíleně záznam takhle z auta (byť pro vlastní účely) a použití záznamu pro policii? Vim že normálně na veřejných místech na to musí být nějaké povolení.


To je dobrá otázka.Vzhledem k tomu, že bych si černou skříňku pořizoval hlavně kvůli bezpečnosti své a svých bližních je mi srdečně jedno co si o tom myslí "Velký EU Bratr", který neumí zajistit bezpečnost na silnicích a postihy silničních pirátů. Hlavně , že jsou zkontrolované lékárničky jestli jsou v nich nerezové nůžky a rouška. Předpokládám , že pokud by se takto pořízeného důkazu z černé skříňky chopil JUDr. Sokol, tak by mi stejně k ničemu nebyl, protože podle našeho právního řádu důkaz pořízený nelegálně není důkazem i kdyby se prokazovaný čin 100x stal. Zkrátka bych měl smůlu, že u toho zrovna nebyla policie, která by provinilce chytila při činu. JUDr. Sokolovi ,by se taky nejspíš podařilo prokázat, že veřejná komunikace je veřejným místem a na pořizování záznamu zde je nutné povolení.
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 7 let
Jelikož uvažuji o koupi černé skřínky do bydlíku a možná nejsem sám a tak si dovolím otevřít toto téma.
Jaké kamery používáte, s jakými funkcemi (GPS, záznam rychlosti) atd.
díky
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 7 let
Možná to tu někde je...ale ...z praxe musím připomenout,že mnoho takových kamer,převážně těch levnějších také dost podstatně ovlivňují příjem FM rádia. Zrovna tak jako některé USB adaptery pro nabíjení.

Vyzkoušel jsem sám několik kamer a zůstal u značky MIO

Nutno jen dodat,že v PC je obraz cca o 30% ostřejší.Bohužel komprimace na YTB se podepisuje na kvalitě.

Ad výbava kamery....pokud bude umět GPS bude také měřit rychlost což v případě překročené rychlosti vs. důkazní událost bude spíš kontraproduktivní !h
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,710,678 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.34127 sekund | Průměrně za: 0.34127 (0) sekund | Dotazy: 145 | Použitá paměť: 2.33MB/4MB