Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Redukce 7/13: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Redukce 7/13

Poslední aktualizace před 14 let
D
DostalČlen
Přidáno před 14 let
Prosím o radu:
Na tažném autě mám 7 kolíkovou zásuvku a plánuji předělat elektroinstalaci na karavanu na 13 kolíkový systém.Jelikož se mi zrovna nechce ivestovat do 13 kolíkové zásuvky na autě,nabízí se tady možnost zakoupení redukce 7/13.
Dle katalogu Jaeger by mělo všechno (vnější osvětlení karavanu vč.mlhovky a couvačky,světla uvnitř v karavanu, čerpadla a lednice) fungovat.
Máte někdo praktickou zkušenost s touto redukcí?
Má to nějaké záludnosti?
tronictronicČlen
Přidáno před 14 let
Mám osobní zkušenost - funguje jenom to co na 7mi kolík.Ostatní zdířky jsou nezapojeny!!!
Redukce slouží jenom k tomu aby jsi mohl 13ku zapojit do 7mi pólové zástrčky.Jinak pokud chceš aby vše fungovalo jak má ,musíš tu investici podstoupit.Bohužel.
P.S.Po předělání nezapomeň přikoupit redukci opačnou,tedy ze 13ti na 7mi kolík,teda jen v tom případě pokud budeš chtít připojit i jiný přívěs než karavan.Např:nákladní.
Upravil tronic dne 25.05.2010 19:21, před 14 let
vojskovojskoČlen
Přidáno před 14 let
Je to presne tak. Nema vyznam predelavat elektro na karavanu, kdyz nepredelas zasuvku na aute. A doporucuji koupit kvalitni zasuvku (napr. Jager), ktera umi odpojit mlhove svetlo na aute. Je dost neprijemne, kdyz se ti odrazi mlhovka od celni steny karavanu do zpetnych zrcatek.
K
Karel a EvinaČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj.Jedna rada.Kup si zásuvku na auto z katalogu FRANKANA 140/125 a k tomu protikus a nemusíš řešit spoustu zbytečností,které se tady neustále řeší.:heFunguje i na 7 kolík.Vyzkoušeno :^
v e j ř i:l
LUBALUBAČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj, řešil jsem podobný problém. Nakonec mám na autě zásuvky dvě, jak 7 polovou na běžný vozík tak 13 ti pinovou, kterou požívám na karavan.
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 14 let
Jinak redukci 7 na 13 a 13 na 7 mají nejlevnější v AUTOKELLY


http://eshop.auto...aspx#CT=16|PCT=0|CUR=0|PGS=20|PT=0|PVT=1|SHT=0|SD=0|ST=0|
!z!)Smile
Upravil Jarda Borek dne 27.05.2010 07:46, před 14 let
vojskovojskoČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Karel a Evina napsal:
Ahoj.Jedna rada.Kup si zásuvku na auto z katalogu FRANKANA 140/125 a k tomu protikus a nemusíš řešit spoustu zbytečností,které se tady neustále řeší.:heFunguje i na 7 kolík.Vyzkoušeno :^


Prosim o vysvetleni: Jak dostanes do 13pinove zasuvky staly proud, kdyz tam zapojis jen to co vytahnes z puvodni 7pinove? Stejne musis natahnout dodatecny kabel s pevnym proudem aby to v karavanu vsechno fungovalo. Zasuvka 140/125 je spravna ale napojit ji jen na svazek po puvodni 7pinove nema zadny vyznam.
Upravil vojsko dne 27.05.2010 09:08, před 14 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Dostal, tronic, vojsko, Karel a Evina, LUBA, Jarda Borek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,049,918 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21505 sekund | Průměrně za: 0.21505 (0) sekund | Dotazy: 74 | Použitá paměť: 1.81MB/4MB