Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Dodávka - výměna pérování: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Dodávka - výměna pérování

Poslední aktualizace před 14 let
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 14 let
Dneska jsme měli s kolegou u oběda takovou diskuzi, zda by se nedaly nějak vylepšit jízdní vlastnosti mojí dodávky. Ti, co mají ve vestavbě mraky nábytku, koupelnu a spoust dalších věcí to asi neřeší.
Problém je v tom, že dodávka je dělaná na převážení cca 1tuny, ale já jezdim na víkendy sám s přítelkyní, kolama a pár věcma po našich nerovných silnicích spíš poskakujeme než přejíždíme. Podle mě za to můžou příliš tvrdé pružiny (listové) na zadní nápravě. Jde to nějak vyměnit za slabší nebo je to scifi?
X
XTRANČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj Antiku, zcela určitě ten zadek změkčit jde. U vinutých pružin se standardně dodávají 2 druhy viz. VW Transporter a osobní Multivan.
U listových pružin záleží na měkosti listů a také se dělá více druhů viz. Fiat Ducato, Fiat Combinato.
Bohužel kupovat to jako nové je poměrně nákladná záležitost v řádu cca 6-8 tis.
Údajně jde zadek změkčit posunutím svorek u listů, zkus pohledat na netu.
Vláďa
harleyharleyČlen
Přidáno před 14 let
Já jsem to taky kdysi řešil.Mám T4 Caravelle.Nedávám pneu typu ,,C".Na STK nikdy nebyl problém.Nosnost jedné pneu je kolem 600kg takže na váze problém není.Takhle jezdím už třetí sezónu(200tis km).Jak v bavlnce.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 14 let
No myslím, že na Transitu pokud máš nosnost 1t tak máš svorky asi již na konci a srovnání s T4 není zrovna na místě jelikož má za 1. menší hmotnost a za 2. vinuté pružiny. Ale dají se listy vyměnit za pružiny bohužel vč. celé nápravy, myslím.:x
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
M
martan01Člen
Přidáno před 14 let
No nevim co chces menit. Urcite mas 1 list pera. Ja mam na svem Transitu bohuzel opacnej problem. Mam 3 listove pero a stale je to malo.

V pripade ze jsi chces o problemu promluvit z odbornikem na Transity-mechanikem z Ford Motol Beni. Dam ti na nej kontakt.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: mr_antik, XTRAN, harley, Me2d, martan01

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,219,197 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15388 sekund | Průměrně za: 0.15388 (0) sekund | Dotazy: 72 | Použitá paměť: 1.8MB/4MB