Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Správny výber 19" LCD TV s DVD do karavanu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Správny výber 19" LCD TV s DVD do karavanu

Poslední aktualizace před 14 let
Miro TMiro TČlen
Přidáno před 14 let
Ahojte, riešim práve kúpu 19" LCD s DVD a rozmýšľam nad týmto. Ak s ním máte niekto skúsenosti dajte vedieť, prípadne ak máte niečo podobné, tak ako ste s ním spokojný /ako fungujú pri dobíjaní batérie batérie, keď je väčšie napätie, rychlost prepínania programov, alebo naopak a ostatné skúsenosti/.
1.) HYUNDAI HLHW 19930 DVD - cena 204 €
http://www.hyunda...d-12v.aspx
- je stavaný priamo na pripojenie 12V do cigaretovej zasuvky, kabel by mal byt sucastou, ma slot na SD kartu,podla toho, co som sa docital v manuale ma napajany antenny vstup, tzn.ze pri pouziti DVB-T aktivnej anteny, ktora je napajana 5V uz nemusim riesit dalsie napajanie anteny, ale bude sa napajat priamo z TV. Spotreba je 55W, prijal by som aj mensiu, ostatne udaje su priemerne.
Miro, Zuzka a Miško (10) s Miškou (7). Karavan Hobby De Luxe 545 KMF a HONDA CR-V 2,2
JanekJanekČlen
Přidáno před 14 let
Na té TV je celkem vše dobré, jen pozorovací úhel je asi trochu menší, než výrobce uvádí, alespoň na tom našem kusu. Zespoda je koukání nemožné, vše je v negativu, musím jí hodně naklonit, co to na držáku jde, aby byl pohled přímý, pak je to OK. Janek:|
Miro TMiro TČlen
Přidáno před 14 let
Aj ja som počítal zo zlými pozorovacími uhlami ale našiel som tento držiak a je tam možno naklonenia až 35 stupňov s tým, že je to možné pevne zaistiť. Ostatné držiaky čo som videl nemali možnosť horizontálneho náklonu o viac ako 10 stupňov.
Jedná sa o tento držiak.
http://ishop.nay....id=1005954
Ako rýchlo ide prepínať programi a taktiež by ma zaujímalo ako rýchlo vie načítavať fotky z SD karty?
Ten kábel do zásuvky 12V je už súčasť, alebo ho treba zvlášť objednať?
Máš ku nemu DVB-T anténu a napájaš ju z TV, funguje to? Aký typ máš antény?
Dík:)
Miro, Zuzka a Miško (10) s Miškou (7). Karavan Hobby De Luxe 545 KMF a HONDA CR-V 2,2
Upravil Miro T dne 17.05.2010 07:52, před 14 let
jmesserjmesserČlen
Přidáno před 14 let
Přesně tebou poptávanou telku mám, používám jí doma na 230V a v karavanu na 12V . Programy přehazuje dost pomalu, pomaleji i startuje... nikam ale nespěchám, s SD jsem nezkoušel. DVD jdou super. Koupil jsem ji za 5500kč v Globusu. Kabel na 12 V je součástí, stejně jako kabel na 230, kretý má integrované trafo. Anténu mám vnitří/vnější, jmeno nevím, napájím jí antením kabelem přímo z televize, doma napájení vypínám. Mohu doporučit.
Jirka 60 a Stáňa49, Octavia 2,0 TDi-LK kombi a Eifelland 350 HK
Upravil jmesser dne 17.05.2010 07:58, před 14 let
RIVARIVAČlen
Přidáno před 14 let
Mám taky tento televizor v polointegrovaném obytném autě.Z počátku jsem nebyl spokojen s pozorovacím úhlem, ale to jsem vyřešil vhodným sklopným a otočným držákem, který umožnuje přepravu tv bez demontáže i za jízdy. Nyní mám možnost sledovat TV z předních otočných sedaček i z postele.B) Vše mám od našeho kamaráda Hrocha, který mi ochotně poskytl odborné poradenství i montáž za zajímavou cenu.Zkus se spojit s Hrochem,určitě Ti poradí a vyjde vstříc.
Z Nového Jičína zdraví Milan
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 14 let
.
Upravil EXPEDICE APALUCHA dne 13.09.2010 21:47, před 14 let
JanekJanekČlen
Přidáno před 14 let
Otočný a sklopný držák mám, a před chvílí jsem to pořešil podložkami tak, aby se dal sklopit víc. Jsem už starší pán a některé věci dělám, jen když se mi chce!). Nejlepší nápady mám v noci, blbé je jen to, že je do rána zapomenu :x ,zdravím Janek
Miro TMiro TČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

EXPEDICE APALUCHA napsal:
Ahoj. Co by stálo ještě za úvahu je podsvícení LCD LED. Tyto obrazovky mají 1/3 spotřebu klasických LCD. Mám Notebook LCD LED a vydrží +12hodin provozu. Mám to už odzkoušené a spotřeba je opravdu minimální. Co je horší u technologie je vyšší cena.

Tak tá spotreba je pre mňa dôležitá, lebo cca 1/3 času budem mimo kempu na rybách a tam som odkázaný iba na batériu. Nemáš náhodou najaký typ na TV s LED podvietením a DVD? Možno som zle kukal, ale nenašiel som nič...
Miro, Zuzka a Miško (10) s Miškou (7). Karavan Hobby De Luxe 545 KMF a HONDA CR-V 2,2
Miro TMiro TČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Janek napsal:
Otočný a sklopný držák mám, a před chvílí jsem to pořešil podložkami tak, aby se dal sklopit víc. Jsem už starší pán a některé věci dělám, jen když se mi chce!). Nejlepší nápady mám v noci, blbé je jen to, že je do rána zapomenu :x ,zdravím Janek

Závidím ti ten volný čas, ako si v pondelok doobeda len tak napíšeš, že práve som to poriešil...:g
Miro, Zuzka a Miško (10) s Miškou (7). Karavan Hobby De Luxe 545 KMF a HONDA CR-V 2,2
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 14 let
.
Upravil EXPEDICE APALUCHA dne 13.09.2010 21:47, před 14 let
JanekJanekČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Miro T napsal:

Citovat

Janek napsal:
Otočný a sklopný držák mám, a před chvílí jsem to pořešil podložkami tak, aby se dal sklopit víc. Jsem už starší pán a některé věci dělám, jen když se mi chce!). Nejlepší nápady mám v noci, blbé je jen to, že je do rána zapomenu :x ,zdravím Janek

Závidím ti ten volný čas, ako si v pondelok doobeda len tak napíšeš, že práve som to poriešil...:g

Nezáviď, v důchodu to stojí za prd, i ten čas nějak víc letí a tak jej tolik není, jak se zdá. Všechno trvá trochu déle, no všechno ne :D, moje žena by Ti to vysvětlila :_, Janek
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Miro T, Janek, jmesser, RIVA, EXPEDICE APALUCHA

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,032,920 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16347 sekund | Průměrně za: 0.16347 (0) sekund | Dotazy: 92 | Použitá paměť: 1.92MB/2MB