Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Automatický satelit-zmena družice na Thor: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Automatický satelit-zmena družice na Thor

Poslední aktualizace před 14 let
marianNBmarianNBČlen
Přidáno před 14 let
Pred nedávnom ma spoločnosť UPC,ktorej kartu používam doma,tak aj v obyťaku,upozornila,že v priebehu polroka bude na Slovensku nutné zmeniť nastavenie smeru satelitu z družice ASTRA na družicu THOR.Doma to nie je problém,ale kedˇže kartu používam aj v obyťaku a tam mám namontovaný automatický satelitný system Oyster 85 Digital Ci,chcem sa spýtať či existuje nejaký spôsob ako nastaviť zmenu polohy na tomto tanieri,pretože sa mi zdá,že systém sa stále nastavuje na Astru.Pokial niekto viete riešenie,poradte. Ďakujem. Marian.
Helenka+Marián+Mariánko+Kristiánko
tronictronicČlen
Přidáno před 14 let
Martine automat má v paměti pozici družice a změníš ji jedině změnou toho programu co s ní hýbe.Tak že k výrobci nebo autorizovanému servisu a ať ukáží co umí.!t
PecaPecaČlen
Přidáno před 14 let
Já dělám Kathreiny a tam jsou v paměti uloženy všechny družice. Podle mě to má určitě i Oyster. U kathreinu to funguje tak, že přepnutím programu na jiný program, který vysílá na jiný družici se sám satelit pootočí na tuto družici. Jediné co musím udělat je nastavit počet družic, které chci používat a to dělám v servisním menu.
Petr Klamt
tel.: 00420 777 907 674
email.: klamt@seznam.cz
HrochHrochČlen
Přidáno před 14 let
Mariane, jde to bez problémů nastavit, u nás UPC platí techniky, kteří zákazníkům zdarma přetočí parabolu na domě, snad se na Slovensku tato společnost nebude chovat jinak. Až ti přijde technik otáčet parabolu na domě, tak jej nažeň i do bydlíku. Zvládne to určitě taky každý prodejce sat. techniky.
V
vetrniciČlen
Přidáno před 14 let
Mám také ten satelit a není těžké si to přenastavit sám-již jsem si to také dělal.
Větrník
marianNBmarianNBČlen
Přidáno před 14 let
Ďakujem za rady,napísal som včera večer do TenHaaft-výrobca Oyster-u,ráno som mal v e-maily postup na prestavenie.Musel som nájsť ale ovládací box,nakoľko bol ukrytý v nábytu. Na display sa mi ale neobjavujú názvy družíc ale čísla,tak neviem...
Helenka+Marián+Mariánko+Kristiánko
P
pettaNováček
Přidáno před 14 let
Abych nezakladal novy topic, je zde nekdo, kde umi " poladit " Kathrein UDF 540 s HDP 170 ? .. asi uz je to takovy dedek, ze neni potreba odborny servis za XY :) .. nebudu rozepisovat, na co sem prisel, pokud se nekdo najde s radosti sdelim vsechny svoje " poznatky " s poruchou ..

Diky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: marianNB, tronic, Peca, Hroch, vetrnici, petta

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,158,015 unikátních návštěv | Vygenerované za: 1.33593 sekund | Průměrně za: 1.33593 (0) sekund | Dotazy: 81 | Použitá paměť: 1.86MB/2MB