Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Velikost lednice: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Velikost lednice

Poslední aktualizace před 14 let
lubos1lubos1Člen
Přidáno před 14 let
Zdravím, mám dotaz k velikosti lednice do vestavbičky. Mám možnost koupit zánovní kompres. lednici Waeco 31 litrů za cenu okolo 6 - 7000,-Kč. Jeví se mi to jako výhodná koupě vzhledem ceně nové od nějákých cca 12 000,-Kč výše. Nevím ale, jestli pro potřeby dvou lidí potulující se vestavbou bude dostatečně velká. Jaké máte zkušenosti z praxe prosím? Díky...
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj, cena je to dobrá, ale dáte do toho nejspíš jen uzeniny, máslo apod.,žádné velké chlazení nápojů atd.
Asi bych se podíval i na spotřebu, 20 Ah za den a víc je klidně možné, tak ať tě to nezaskočí...
Radek
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 14 let
31 ltr je na pobyt žalostně málo. Při vší úctě.
Ta kapacita je pouze na jízdu do auta pro řidiče.
Upravil Karel Prokop dne 04.05.2010 21:37, před 14 let
RobertRobertČlen
Přidáno před 14 let
Já to tak tragicky nevidím. 7 let jsem měl objem 33l a dobrý. Každý musí počítat s kapacitou své ledničky, ať je jak chce velká. Když budeš mít 100l, taky se musíš smířit s tím, že se ti do ní vejde jen polovina toho, na co jsi zvyklý z domova. Takže místo chlazeného koňaku si koupíš rum, ten můžeš i zředit vařící vodou. :)
Chladit musíš máslo a maso. To se tam vejde a ostatní tam být nemusí.
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: lubos1, Radek Sladky, Karel Prokop, Robert

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,369,445 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13840 sekund | Průměrně za: 0.1384 (0) sekund | Dotazy: 67 | Použitá paměť: 1.76MB/2MB