Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 ohrev vody u C3402: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

ohrev vody u C3402

Poslední aktualizace před 14 let
bumlbumlČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj
Trochu me zlobi Truma C3402 ktera kdyz topi tak ohriva vodu a vse je ok(sviti zelena) ale kdyz dam pouze ohrev vody na 40st tak sviti zelena i oranzova a trochu mam pocit ze se neco pali. Zkuste poradit co to je a na co vlastne je oranzova?Dekuju moc za radu.P
karelHkarelHČlen
Přidáno před 14 let
Oranžová mi svítí, pokud se ohřívá voda. Když je ohřátá zhasne. To pálení nevím, nikdy jsem nic takového nezpozoroval
haskyhaskyČlen
Přidáno před 14 let
Zdravím.Mám sice krapet jiný ohřívač,ale oranžová mi signalizuje malé napětí baterie,pod 10,5volt.
H
hasicihkČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj

Mame stejnou trumu a chova se to tak, ze zelena sviti porad.

V pripade ohrevu vody se rozsviti zluta... ta po tom, co se to ohreje zhasne...

S tim palenim mam ten samej problem... neni to zasadni ale trochu to citit je...

Nejak jsem to neresil ale rad se k teto debate pripojim... celkem by me zajimalo jestli je to globalni problem
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 14 let
Přesně tento výrobek,přesně to samé.Moje druhé já říká,že něco cítí,jako by se to pálilo ?? Já jsem nic nenašel a ani nepozoroval,poletuji všade možně,jen nesedím u TV :D
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
bumlbumlČlen
Přidáno před 14 let
Dekuju za odpovedi...trochu se mi ulevilo:-) Oranzovat tedy zhasne az se to ohreje.A ten smradecek nebudu resit ale diky tomu ze se celou zimiú nepouzival to muze byt zaneseno prachem.Uvidime pri vicerem pouziti.Pokud to nekdo rozebral a vi proc to smrdi a nebo zda je to bezpecen tak budem radi ze se ozve...dikyP
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 14 let
Ten smrad z pálení je tím že v tomto režimu nejede rozfukový ventilátor. Čili ten hliníkový výměník se ohřívá až na 170°C. Pak teprve sepne čidlo nahoře v rozvaděči rozfuku a začne dochlazovat. Když byste topili - tak tím výměníkem proudí vzduch, slušně ho dochlazuje a ten hic tam není tak brutální. Technicky to nevadí (elektronika to hlídá) ale ten zápach tam může být třeba jen dočasně než se vypálí prach, smítka, tmel,...Jinak by se technicky nemělo nic stát.
bumlbumlČlen
Přidáno před 14 let
Dekuji moc za technickou informaci...moc me to uklidnilo a hlavne jsem rad ze tou nekdo rozumi.P
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 14 let
To Buml: :P nerozumím tomu, ale prochází mi to,...:_
bumlbumlČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Karel Prokop napsal:
To Buml: :P nerozumím tomu, ale prochází mi to,...:_


jen jsem chtel podekovat.P
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 14 let
To byl jen pokus o vtip. Neberte mě vážně :)

S tím topením to vtip není, tam by se technicky nic stát nemělo, všechno má čidla a hlídá ten obvod elektronika.
Když se cokoli rozpojí - uzamkne to obvod a pomocí blikacího osmimístného binárního kódu "vypípá" závadu. Servisní technik má dešifrovací tabulku a a s její pomocí je schopen diagnostikovat a ev. vyměnit vadný díl.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: buml, karelH, hasky, hasicihk, Mirek a Jirinka, Karel Prokop

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,338,987 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15005 sekund | Průměrně za: 0.15005 (0) sekund | Dotazy: 98 | Použitá paměť: 1.98MB/2MB