Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Měnič 12V-230V Autolamp 600W - LCD: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Měnič 12V-230V Autolamp 600W - LCD

Poslední aktualizace před 14 let
I
Ivo a JindraČlen
Přidáno před 14 let
Možná se blbě zeptám, ale ten měnič píská i při odpojené zátěži ?

Některé měniče se musí nejdříve připojit na baterku a potom teprve zapnout červené tlačítko - jinak pískají . Mají totiž soft. start.

Já ho mám podobný taky - asi jen 300W a utáhne bez problému jak LCD tak Satelit.
Ještě taky píská při podbité baterii, až se zcela odpojí.
tronictronicČlen
Přidáno před 14 let
Pozor čti pozorně.Nepíská měnič!!!
Petr a Sorena napsal:
"Po zapojení LCD do zásuvky začalo LCD bzučet, ať je zapnuté nebo ve standby. ....jen ta televize bzučí."
I
Ivo a JindraČlen
Přidáno před 14 let
OK - nějak jsem špatně četl.

Pak už jen zdroj v LCD - Jak je stará ta LCD TV a co je to za značku ?
Většinou se tam užívá IO - MAX17014 - ten dělá všechny potřebné napětí pro LCD
Může být načatý nějaký kondenzátor - ale i s obdelníkovým napětím by si tento zdroj měl poradit.
TajfunTajfunČlen
Přidáno před 14 let
Což takhle zkusit to LCD pustit přez nějákej měnič kerej funguje u někoho jinýho jestli je to měničem nebo LCDčkem.
Petr a SorenaPetr a SorenaČlen
Přidáno před 14 let
Je to Samsung SyncMaster 741 MP, je to už starší kousek.. A monitor co mám z PC a co jsem taky zkoušel je Acer 19", je taky starší, asi 5 let možná déle.. Zkoušel jsem známého měnič, má 1700W, má to v autě a honí s tím vrtačku atd.., když pracuje.. a dělá to to samý..
TajfunTajfunČlen
Přidáno před 14 let
Jde o to jestli ten jeho měnič je ten správnej ma dobrou sínusovku chtělo by to nějákej u kerýho to natuty funguje .Kdyby si jel přez Prahu a měl tu telku sebou tak se můžeš zastavyt zkusíme to u mě v autě a budeš mít jistotu kda je chyba jsem z Prahy 6 kousek od Evropský .
R
RemzinČlen
Přidáno před 14 let
Páni kolegove neruzumím elektro tak si nechci naběhnout když tedy měnič nedělá tu kulatou sinusovku , ale tu hranatou tak na LCD asi nepožívat ? Nebo jak to s tím je ? Mám to pouze na to LCD na jic jiného a koupil jsem ten co byl Lidlu dělá 150 W a to mi bohatě stačí LCD chce 60 W . Díky za vaše názory a rady Jarda
!y Jarda , :y Lenka , :a Lukáš a !z Štěpánka
Mercedes Benz Vito + Knaus Südwind
LefikLefikČlen
Přidáno před 14 let
Vyzkoušet.. některý zařízení to skousnou, jiný ne,
každopádně pokud je v napájeném zařízení indukce (trafíčko, cívka), tak mu obdélník, nebo pila z měniče neprospívá, - bude třeba víc hřát, vrčet a snižuje se životnost týdle součástky, i když to jako celek normálně funguje.
-----------------------------------------------------------------------------------
Není tu nějaký právník? Že by jsme podali žalobu na název "modifikovaná sinusoida"
Sinusoida je jenom jedna, jasně definovaná... a mě to připadá jako podvod na všechny, co si měnič s obdélníkem koupěj.
Odpuste mi mou prostořekost, ale cejtim to asi takhle:
např. Jdu ke stánku s pivem a klobásama - a do kelímku mi daj chcanky, páč je to modifikované pivo, obal, množství,barva, vše v pořádku, jen to není pivo. Na tácek místo klobásy dostanu velký pěkný hovno, s oblohou... modifikovaná klobása...no co vypadá to podobně.. Je normální prodávat čtverec jako modifikovanou kouli???
Hanka !r Leoš !@ Fido :i
R
RemzinČlen
Přidáno před 14 let
To je prýma , ale jak to mám poznat ? To že to buď vydrží nebo ne to se píše už výše spíš sem čekal něco konkrétního . Ale i tak díky za radu jen teď teda fakt nevím jak dál ? Jestli koupit jiné trafo nebo to rysknout a připojit to . Jen se obávám že mi potom neuznají záruku na LCD . Jarda
!y Jarda , :y Lenka , :a Lukáš a !z Štěpánka
Mercedes Benz Vito + Knaus Südwind
HrochHrochČlen
Přidáno před 14 let

Citovat


Není tu nějaký právník? Že by jsme podali žalobu na název "modifikovaná sinusoida"
Sinusoida je jenom jedna, jasně definovaná... a mě to připadá jako podvod na všechny, co si měnič s obdélníkem koupěj.
Odpuste mi mou prostořekost, ale cejtim to asi takhle:
např. Jdu ke stánku s pivem a klobásama - a do kelímku mi daj chcanky, páč je to modifikované pivo, obal, množství,barva, vše v pořádku, jen to není pivo. Na tácek místo klobásy dostanu velký pěkný hovno, s oblohou... modifikovaná klobása...no co vypadá to podobně.. Je normální prodávat čtverec jako modifikovanou kouli???


Lefiku, kdybys věděl, jak mě po přečtení tvého příspěvku bolí bránice :s .
LefikLefikČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

tronic napsal:
Pozor čti pozorně.Nepíská měnič!!!
Petr a Sorena napsal:
"Po zapojení LCD do zásuvky začalo LCD bzučet, ať je zapnuté nebo ve standby. ....jen ta televize bzučí."

No bodejť, bo 50Hz bzučí na trafu TV, který je trvale připojený k síti, i ve stby modu, a jestli píšou v papírech, že to má spotřebu např. 3W, tak na obdélníku z měniče min 2x tolik. :o
Hanka !r Leoš !@ Fido :i
R
RemzinČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

remzin napsal:
Páni kolegove neruzumím elektro tak si nechci naběhnout když tedy měnič nedělá tu kulatou sinusovku , ale tu hranatou tak na LCD asi nepožívat ? Nebo jak to s tím je ? Mám to pouze na to LCD na jic jiného a koupil jsem ten co byl Lidlu dělá 150 W a to mi bohatě stačí LCD chce 60 W . Díky za vaše názory a rady Jarda


-------------------------------------------------------------------------

Hrochu dovedeš prosím poradit nerad bych si něco zničil . Jatda
!y Jarda , :y Lenka , :a Lukáš a !z Štěpánka
Mercedes Benz Vito + Knaus Südwind
LefikLefikČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Hroch napsal:
[quote]
Lefiku, kdybys věděl, jak mě po přečtení tvého příspěvku bolí bránice :s .


No ja sem takovej...Zkusím jít zejtra na úřad a esli by nešlo si patentovat modifikovanej metr, kg, lux...už vidím řezníka štěstím bez sebe jak mu du kalibrovat váhu "modifikovaným kg" :D
Hanka !r Leoš !@ Fido :i
LefikLefikČlen
Přidáno před 14 let
To remzin:
Esli máš záručák, tak se neboj, při krátkém výslechu u uplatňování záruky neexistuje žádnej měnič ani bydlík. Vše bylo použito v souladu návodu k obsluze. Tečka :)
Hanka !r Leoš !@ Fido :i
R
RemzinČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Lefik napsal:
To remzin:
Esli máš záručák, tak se neboj, při krátkém výslechu u uplatňování záruky neexistuje žádnej měnič ani bydlík. Vše bylo použito v souladu návodu k obsluze. Tečka :)
To je sice fakt , ale i tak bych rád nějaké rozumné argumenty pro nebo proti .
!y Jarda , :y Lenka , :a Lukáš a !z Štěpánka
Mercedes Benz Vito + Knaus Südwind
RobertRobertČlen
Přidáno před 14 let
Je to pudová záležitost. Buďto to pude, nebo nepude. A budeš mít jasno. :D
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
R
RemzinČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Robert napsal:
Je to pudová záležitost. Buďto to pude, nebo nepude. A budeš mít jasno. :D
Nezlob se na mě , ale kdy sis měl vypálit nové LCD tak ti to legační nepřijde to že to je buď a nebo vím i taky :|
!y Jarda , :y Lenka , :a Lukáš a !z Štěpánka
Mercedes Benz Vito + Knaus Südwind
HrochHrochČlen
Přidáno před 14 let
Remzine, co to je za telka - výrobce a typ ? Má to trafo zvlášť, nebo jde do telky přímo kabel na 230V ?
R
RemzinČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Hroch napsal:
Remzine, co to je za telka - výrobce a typ ? Má to trafo zvlášť, nebo jde do telky přímo kabel na 230V ?
Je to Technika Advanced 19" HD Digital LCD TV/DVD , kabel je plochý bez nějakého něniče, zástrčka taky plochá dvoupólová a ani v tv není vidět nějaké trafo
!y Jarda , :y Lenka , :a Lukáš a !z Štěpánka
Mercedes Benz Vito + Knaus Südwind
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 14 let
Podle mne v současné době "snad" ani neexistuje zařízení jako LCD apd. kde by bylo trafo.I napáječe zvlášť,nabíječe telefonů a další mají impulzní zdroje.Princip impuzních zdrojů je laicky jednoduše vasvětleno-sinusovku usměrním,pak spínačem znovu rozsekám a impulzním trafem převedu na jiné napětí.Poněvadž rozsekání se provede na vysokém kmitočtu,řádově desítky kHz tak na usměrnění stačí jedna dioda a elektrolytický kondenzátor.Tak pokud je tam impulzní zdroj tak ta "sinusovka" s měniče se stejně usměrní a vznikne stejnosměrné napětí.Poněvadž takovéto zdroje mají velký rozptyl napětí při kterém jsou schopny pracovat tak bych to ani neřešil.Já přes tento měnič nabíjím mobily,kameru,foťák a jedu SAT a TV /LCD/ bez problémů už od té doby co to mám.Je to ještě jedna s prvních LCD od Hrocha snad je prodával někdy ještě nebyl ani tento web na světě.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,657,087 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19754 sekund | Průměrně za: 0.19754 (0) sekund | Dotazy: 138 | Použitá paměť: 2.25MB/4MB