Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Rozkládací autosedačka: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Rozkládací autosedačka

Poslední aktualizace před 7 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

mr_antik napsal:

Citovat

Tomino napsal:

Citovat

Me2d napsal:
no musí být maximálně složené, pokud jsou v autě 3 řady sedaček tak poslední je většinou složitelná, někdy i druhá, ale myslím že to není věc po které by nějak dramaticky šli. Nic méně pokud koupíš auto se třemi sedačkami a je typováno na víc neprojdeš ani evidenčkou to samé platí i o přepážce u aut registrovaných před dubnem 2009


...přesně tak. neni co dodat Me2de :^. V případě, že je v TP uvedeno např.6, nebo 9 míst, ale je úplně jedno kolik, musí být místa v autě vždy zachována. Pokud budou vyndaná, jednalo by se tak o tzv. nepovolenou úpravu" a mohl by to být důvod k odebrání OTP při silniční kontrole, o evidenčce ani nemluvě a STK naprosto jednoznačně neprojde. Jediná vyjímka je v případě, že se jedná o schválený typ, jako např u VW T5, kde je v OTP napsáno 2-5, nebo 2-6 atp. Zde je možné jet s jakýmkoliv počtem sedadel, ale je možné, že se to vyskytuje i u jiných typů vozidel, s T5 mám osobní zkušenosti.
T.


U transinta kombi, kde je druhá řada sedaček celá jednoznačně vyndavací (s integrovanými pásy) a N1 přepážka posuvná (buď za první nebo druhou řadu) mám v malém techničáku napsano počet míst k sesezní: 6. Čili to je zajímavá situace, ještě že to při silničních kontrolách nekontrolujou. Navíc stejmě mám vepředu místa jen dvě, navíc neoriginální, přepážka vymontovaná, znáte to, že :-)


To je velmi zajímavé, zřejmě už jsi to špatně koupil, pokud máš jen 2 sedačky v předu musel by být jako 2.řada čtyřsedák, ale pak není posuvná přepážka, opravdu pokud máš vyndávací sedačky jen nacvaknutím do ok v podlaze a ne na šrouby musí být v tp např. 2/5 zatím co jsemm viděl tak jen u menší třídy Sharan, alhambra, galaxy, espace mají 5/7 u dodávek vždy pevně stanovený počet míst (myslím od výrobce).
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

mr_antik napsal:

Citovat

Tomino napsal:

Citovat

Me2d napsal:
no musí být maximálně složené, pokud jsou v autě 3 řady sedaček tak poslední je většinou složitelná, někdy i druhá, ale myslím že to není věc po které by nějak dramaticky šli. Nic méně pokud koupíš auto se třemi sedačkami a je typováno na víc neprojdeš ani evidenčkou to samé platí i o přepážce u aut registrovaných před dubnem 2009


...přesně tak. neni co dodat Me2de :^. V případě, že je v TP uvedeno např.6, nebo 9 míst, ale je úplně jedno kolik, musí být místa v autě vždy zachována. Pokud budou vyndaná, jednalo by se tak o tzv. nepovolenou úpravu" a mohl by to být důvod k odebrání OTP při silniční kontrole, o evidenčce ani nemluvě a STK naprosto jednoznačně neprojde. Jediná vyjímka je v případě, že se jedná o schválený typ, jako např u VW T5, kde je v OTP napsáno 2-5, nebo 2-6 atp. Zde je možné jet s jakýmkoliv počtem sedadel, ale je možné, že se to vyskytuje i u jiných typů vozidel, s T5 mám osobní zkušenosti.
T.


U transinta kombi, kde je druhá řada sedaček celá jednoznačně vyndavací (s integrovanými pásy) a N1 přepážka posuvná (buď za první nebo druhou řadu) mám v malém techničáku napsano počet míst k sesezní: 6. Čili to je zajímavá situace, ještě že to při silničních kontrolách nekontrolujou. Navíc stejmě mám vepředu místa jen dvě, navíc neoriginální, přepážka vymontovaná, znáte to, že :-)


To je velmi zajímavé, zřejmě už jsi to špatně koupil, pokud máš jen 2 sedačky v předu musel by být jako 2.řada čtyřsedák, ale pak není posuvná přepážka, opravdu pokud máš vyndávací sedačky jen nacvaknutím do ok v podlaze a ne na šrouby musí být v tp např. 2/5 zatím co jsemm viděl tak jen u menší třídy Sharan, alhambra, galaxy, espace mají 5/7 u dodávek vždy pevně stanovený počet míst (myslím od výrobce).
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
S
stepanČlen
Přidáno před 14 let
... myslím, že u dodávek to má jedině VW ... myslím to, že má v TP napsáno třeba 3-9 míst k sezení ....
na STK mě bylo řečeno, že sedadla, která jdou demontovat bez použití nářadí, mohou být ja jízdy vyndána. Na STK však musí být počet sedaček shodný se zápisem v TP...

ps.. toto je vyjádření dovozce VW

... co vím z osobní zkušenosti, tak u Fordu ani u Fiatu to prý nejde. Jediné co můžou mít je 2/3 pro "plechové dodávky" s pevnou přepážkou v kategorii N1
Upravil stepan dne 29.04.2010 13:01, před 14 let
stepan Připojili následující obrazek:
importer.jpg
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 14 let
Medvěd:
Opravdu je to vyndávací. Originálně byly vpředu 3 místa (čili by mělo být 3 + 3).
Lavice se jen zahákne a zacvakne do ok na podlaze. Pásy jsou integrované v sedačce. Pro snažší vyndávání z auta (lavíce má asi 80kg) jsou na ní i kolečka. Lavici samozřejmě nevozím, protože jsme dva.
N1 přepážka tam není (resp. nebyla :-) napevno, ale v takový pojezdových lištách s možností posunu buď za první nebo za druhou řadu.

Samozřejmě všechny díly mám doma, kdyby na technické prudili, za odpoledne to všechno vrátím do původního stavu :-))
M
martan01Člen
Přidáno před 14 let
Pred par dny jsem nekde zahledl link na rozkladaci sedadla z Allegro.pl- Stejne jako pouzivaji v KRS. Nevi nekde kde ten link je ? Dekuji
V
VanČlen
Přidáno před 9 let

Citovat

mr_antik napsal:

U transinta kombi, kde je druhá řada sedaček celá jednoznačně vyndavací (s integrovanými pásy) a N1 přepážka posuvná (buď za první nebo druhou řadu) mám v malém techničáku napsano počet míst k sesezní: 6. Čili to je zajímavá situace, ještě že to při silničních kontrolách nekontrolujou.


Pokud jsem to pochopil...? A co by na tom asi tak mohli kontrolovat? Kdyz jsou sedacky vyndavaci, tak asi proto, aby se daly vyndat :-) tedy jizda s vyndanymi vyndavacimi sedackami JE NAPROSTO OK a divne by bylo, kdybys dostal flastr pri silnicni kontrole za to, ze vyndavaci sedadla mas vyndane, nemyslis?

Jinak tomu muze byt na STK. Ale ja mam v osobaku zadni sedadla vyndana roky (nekolik STK) a na STK sice pry frflali, ale, myslim ze si netroufnou STK nedat. Tim netvrdim, ze u N1/M1 na STK to bude stejne-nemam zkusenost.
____
...Rozhoduji se do ceho jit... Zatim 1:0 pro vestavbu, neco 2499,- s nejlepsim pomerem cena/vykon... Pokud neco takoveho mate, upozornete me pls na SZ, dik.

Elektrika v obytnaku: pracovni seznam soucastek.

Kritizujte komentujte
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 9 let
Ja mám ve VW 7 míst a v techničáku mám napsáno 2 - 7 míst . Takže mohu mít v autě nejméně 2 sedadla. Pokud by tam bylo napsáno jen 7 míst tak tam musíš mít stále 7 sedadel.
!z!)Smile
F
ferdasanČlen
Přidáno před 9 let
Jsem na tom podobně, trafic Generation, v TP 2-7 míst,rozkládací 3sedák na postel + dvě v předu.Měsíc stará evidenčka bez problémů.
MarloMarloČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím pánové - zkusím položit svůj dotaz zde, jelikož sem asi nejvíc zapadne.
Před dvěma a pul roky, jsem si koupil novou malou dodávku Fiat Scudo Panorama - 8 místné - takový BUS (vepředu u spolujezdce nemám lavici ale tu jedno sedačku).
Ve druhé řadě sedadel lze jednoduše (jednou páčkou) vyjmout buďto jedna sedačka + i zbylí dvou sedák a to samé lze jednoduše provést i se třetí řadou sedadel.

Tak, a dnes jsem si po dvou letech všiml (ano až dnes mi to teprve docvaklo), že v malém techničáku, mám zapsáno počet míst pouze 5.
Dobrá, tak jsem si řekl, že mi to na DI před těmi dvěmi lety zmotali (jelikož jsem tam byl pro malý TP dvakrát, protože na poprvé mě zvrzali VIN-ko).

No ale co je ještě zajímavější, že jsem zjistil, že ve velkém TP mám zapsáno - počet míst 5-9 !
Tak a teď co s tím ?
Standardně totiž jezdím (kvůli práci) jen s dvou sedákem ve druhé řadě protože vzadu mám dvěma šrouby chycenou takovou skříňku na materiál - tedy jen 4 místa na sezení.
No a když jedeme na víkend nebo dovolenou, tak vyndám i ten dvou sedák a šoupnu dozadu postel a ledničku a frčíme.
Osm sedaček dávám, jen když razíme celá rodina někam na výlet.

A teď jsem se dočetl, že třeba Rakušáci dávali pokuty i za to, že v autě bylo méně sedadel než je napsáno !
Jak to tedy vyřešit - půjde to vůbec ?
Mám jít na Inspektorát a nebo do Fiatu ?
Asi bych potřeboval, abych tam měl zapsáno 2-8 míst.

Předem Díky za vaše info a zkušenosti.
vlastnoruční vestavba - Fiat Scudo
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: brdskypes, stepan, Me2d, Tomino, petr a jarka, martan01, mr_antik, Jirka M, Van, Jarda Borek, ferdasan, Marlo

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,280,123 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22875 sekund | Průměrně za: 0.22875 (0) sekund | Dotazy: 99 | Použitá paměť: 2.03MB/4MB