Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 WC THETFORD: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

WC THETFORD

Poslední aktualizace před 14 let
malinamalinaČlen
Přidáno před 14 let
Koupil jsem přívěs a při myti jsem v prostoru kazety WC našel pohozeny dvě plotýnky z PVC, jsou tam dvě prohlubně na které pasují ale nevím jak je používat a k čemu vlastně slouží? Jo a chemie!k se leje přímo do kazety ? jakou používáte..?
Upravil malina dne 21.03.2010 16:18, před 14 let
tronictronicČlen
Přidáno před 14 let
Na co jsou ty dvě plotýnky z PVC nevím(možná by pomohl obrázek),ale o chemii se dozvíš hodně tady:
www.caravan24.cz/...
Upravil tronic dne 21.03.2010 17:14, před 14 let
Pavel TPavel TČlen
Přidáno před 14 let
Podle toho co popisujete, bych to typnul, že ty prohlubně slouží jako uschovna pro ty chemické prostředky od Thetfordu a těma polotýnkama je jen zaaretujete, aby se volně nepohybovala. Alespoň já jsem to tam při nedavné koupi měl i s těma prípravkama.

K otázce chemie se též připojuji. Jsem začátečník a sám nevím :(
LasiceLasiceČlen
Přidáno před 14 let
Ja osobne používam AQUA KEM SASCHETS a mám s ňou dobré skúsenosti. Okrem porovnateľnej ceny s tekutou chémiou, je skladnejšia (menší obal), nevyleje sa a hlavne je vhodná na zimu, NEZAMRZÁ.
ChippChippČlen
Přidáno před 14 let
Používám do horní nádoby na splachování CAMPA RINSE,do odpadní CAMPA GREEN a jsem spokojen.Příjemně voní a dobře rozpouští obsah,což je důležité.K dostání jsou třeba v Albertu.
Pepa z PlznePepa z PlzneČlen
Přidáno před 14 let
Také se přidávám. Pytlíky jsou lepší než rozlévaná tekutina. Myslím tím : AQUA KEM SASCHETS
Pepa
Upravil Pepa z Plzne dne 21.03.2010 21:37, před 14 let
Petr a SorenaPetr a SorenaČlen
Přidáno před 14 let
Ahojte, můžu malej OT?

Nevíš si rady s plněním WC.. Mám v karavanu Thetford Porta Potti Cassette C4. Na youtube jsem našel nějaké vido o plnění tou chemií, ale nějak jsem to nepochopil. Myslel jsem, že stačí nalít jen jeden roztok (Aqua Kem Blue..). A oni tam lijí něco jinýho do splachování a něco jinýho do odpadní nádoby. Je to moje první chemické WC, takže nějak tápu.. :-) A nevíte náhodou kolik má litrů nádoba na splachování a nádoba na odpad u tohohle WC? Abych věděl jak mám ředit...

Děkuji.
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Petr a Sorena napsal:
Ahojte, můžu malej OT?

Nevíš si rady s plněním WC.. Mám v karavanu Thetford Porta Potti Cassette C4. Na youtube jsem našel nějaké vido o plnění tou chemií, ale nějak jsem to nepochopil. Myslel jsem, že stačí nalít jen jeden roztok (Aqua Kem Blue..). A oni tam lijí něco jinýho do splachování a něco jinýho do odpadní nádoby. Je to moje první chemické WC, takže nějak tápu.. :-) A nevíte náhodou kolik má litrů nádoba na splachování a nádoba na odpad u tohohle WC? Abych věděl jak mám ředit...

Děkuji.

Tady si stáhni "Thetford Broschüre" a vše potřebné tam najdeš
http://thetford.k...ngid=44189
Petr a SorenaPetr a SorenaČlen
Přidáno před 14 let
Díky, už jsem to pochopil :-)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: malina, tronic, Pavel T, Lasice, Chipp, Pepa z Plzne, Petr a Sorena, Deda Lebeda

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,087,551 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15559 sekund | Průměrně za: 0.15559 (0) sekund | Dotazy: 91 | Použitá paměť: 1.93MB/2MB