Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 vodovodní kohout po zimě (záhada): TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

vodovodní kohout po zimě (záhada)

Poslední aktualizace před 14 let
J
jachtarČlen
Přidáno před 14 let
Byl jsem na kontrole karavanu po zimě (parkuji venku)a v koupelně koukám, že v umyvadle leží volně to plastové raménko nebo jak to nazvat, z kterého teče vodado umyvadla. Celý kohout mám plastový tu bílou klasiku(myslím Comet).Do vlastího tělesa kohoutu, které je našroubováno na umyvaqdle je to nasunuto přes cca 16 mm "O"kroužek, jak to znáte. Je možný že by to nějak vyhodil ten letošní velký mráz? Jiné vysvětlení nemám ani nemám rád záhady. Vodu jsem se snažil vypustit, ale asi tam něco zůstalo. dík
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 14 let
Ano,to je možné!) idealní stav je rozvod profouknot před zimou vzduchem. a kohouty nechat otevřené. Mě zamrzly zbytky vody v hadicích, tak mi tekla až se to prohřálo od topení,protože jsem to také na podzim nevyfoukal:c
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
R
RudyČlen
Přidáno před 14 let
Letošní zima byla abych tak řekl nadstandardní. Já se zodpovědně po Silvestru snažil vypustit veškerou vodu, vyfukoval jsem potrubí a přesto se mi na lednovém výjezdu do Uher netočilo čerpadlo (než rozmrzlo) a poté tekla voda po podlaze. Bohužel, asi zůstala troška vody v hadicovém rozvaděči, který "roztáhla" tak, že voda tekla okolo "o" kroužku. Oprava byla naštěstí jednoduchá, ale než jsem přišel na to, kudy to teče, rozmontoval jsem půl auta. :v
Teď alespoň vím, kde co v autě mám, takže vlastně všechno zlé je k něčemu dobré.!M
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: jachtar, petr a jarka, Rudy

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,995,623 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12445 sekund | Průměrně za: 0.12445 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.72MB/2MB