Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Maďarsko/ Sá-ra Hegykő: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Maďarsko/ Sá-ra Hegykő

Poslední aktualizace před 10 let
O
oldaČlen
Přidáno před 14 let
Oficielně do 14,00hod ,ale není problém i při pozdějším odjezdu ,ale musí být zaplaceno.Rakušáci a němci běžně odjížděli až po 14,00 hod.
mbmbČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj, neměl by někdo souřadnice?
Díky
R
RudyČlen
Přidáno před 14 let
Už to sem někdo dával ale pro připomenutí:
Na www.poi.cz stačí zadat do vyhledávače "termal" a vyjedou soubory se souřadnicemi téměř všech termálů v SK, HU, AT. Soubory jsou k dispozici pro různé typy navigací i např. Google Earth.
nugiseknugisekČlen
Přidáno před 14 let
to mb - aktuální info Hegyko
souřadnice Sa-Ra kempu 47° 37´14.853" N ; 16° 47' 6.294'' E

byl jsem tam včera (kemp Termal vedle SaRa), 2 noci v Termal kempu 2dospělí + 3 děti, bez elektriky - celkem 35 EUR,
koupání v SaRa 2dospělí+3děti 20,40 EUR, kartu na zaplacení termálu nechtěli vzít
lidí v termálech bylo přijatelně, chvílemi bylo v bazénu v hale max. 10 lidí

pokud přijedeš v noci nebo navečer dá se parkovat na velkém parkovišti před kempy (přes den placené) a najet do kempu až ráno

oba kempy byly včera tak ze 60% zaplněné převážně D důchodci, klid ,pohoda, ve 22:15 nikde ani hlásek
Upravil nugisek dne 03.05.2010 18:47, před 14 let
mbmbČlen
Přidáno před 14 let
Díky za zprávu !Jen nevím, jak píšeš o tom kempu, zda je to ten, co je přímo v areálu, či ne.Vyhledávám kempy s neomezeným přístupem do termálu, abych mohl chodit kontrolovat psa do auta...
Díky:i
nugiseknugisekČlen
Přidáno před 14 let
to mb:
Kemp Termal je bez přímého přístupu do termálů, takže Ty pokud chceš mít volný přístup do auta musíš jet do Sa-Ra.
Oba kempy spolu sousedí, takže souřadnice jsou totožné. U SaRa je vstup do termálů započten do ceny kempu, ale kolik to je se podívej na jejich web, já jsem to nějak nezkoumal. Termály jsou otevřené tuším 9:00-19:00.
My jsme první den jezdili na kole a v termálech jsme nebyli.Takže cenově to bylo pro nás víceméně stejné a navíc Termal je menší, což nám více vyhovuje.
Upravil nugisek dne 04.05.2010 08:38, před 14 let
arty07arty07Člen
Přidáno před 14 let
Ahoj, jezdíme také se psem a dokonale vyhovují v Maďarsku : Hegyko /nejlevnější/, Bukfurdo /dražší/ a Sarvár /nejdražší/. Ve všech těchto kempech se můžeš vracet nespočetně krát denně do kempu a zpět. Na venčení psa jsou první dva ideální - prakticky za bránou jsou již volná pole. V Sarváru se již musí jít přibližně 400m daleko, aby mohl pes běhat navolno. Zdraví Eva
Petr1Petr1Člen
Přidáno před 14 let
Chystám se tam ve čtvrtek i se psem. Doufám, že počasí bude moudřejší. Jinak kemp Sá-ra mi vyhovuje.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let
fotky z letošní návštěvy termál Sara jsou zde: http://www.carava...um_id=5631
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Vitek a AlenaVitek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj všem účastníkům, bylo to pět nádherních a povedených dnů. Zdenku, fotky jsou jako vždy krásné.
Moc jsme se při prohlížení a připomenutí nasmáli. Ahoj někdy a někde příště.:_
Vítek a Alena + Sprinter313. www.charvat.just.cz
AmbryAmbryČlen
Přidáno před 12 let
Nebyl někdo v poslední době v Hegyko, údajně tam měli lázně modernizovat, nevíte jak to je?
MTSMTSČlen
Přidáno před 12 let
byli jsme na velikonoce a jeden venkovní bazén byl vybouraný

:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 10 let
Tak jsme nakonec i díky konzultaci s jirkaj zvolili pro svůj první výjezd do termálů Hegyko a kemp Sa-Ra. Byla to paráda. Jeli jsme na Benešov, Halámky, přes Rakousko a Šoproň. Cesta v pohodě, přijeli jsme v pondělí kolem 23 hodiny, přespali před kempem a v úterý ráno v 8 najeli dovnitř. Horní část u volejbalových hřišť jsme objevili až později, takže jsme se ubytovali dole. Místo jsme našli bez problémů. Vzhledem k roční době byl plavecký bazén už zavřený, ale jinak vše v provozu. Klid, pohoda, teplá voda, relax. Chodili jsme 3x denně tak na hodinku do vody a mezitím na procházky se psem a taky nějaké to lenošení u auta a byl to úžasný odpočinek. Ve čtvrtek před polednem jsem zaplatil, ještě jsme se vykoupali a po 14 hodině odjeli. Platil jsem za obytné auto, dva lidi, psa a elektriku v přepočtu 650,-korun za noc, což je až neuvěřitelná láce. Navíc kemp je i dobře vybavený co do servisu. Jeli jsme se pak ještě toulat, takže jsem potřeboval před odjezdem udělat servis a paráda. Na jednom místě voda, výlevka na šedou a výlevka na chemické WC. To se mi moc líbilo. Taky jsou součástí kempu sociálky s dostatkem sprch bez žetonů, takže cestou z termálního bazénu jsme se vždycky osprchovali.
Celkově se nám to moc líbilo, doporučujeme a v listopadu asi pojedeme znovu. Special thanks to jirkaj za doporučení.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,728,430 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21479 sekund | Průměrně za: 0.21479 (0) sekund | Dotazy: 111 | Použitá paměť: 2.09MB/4MB