Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Schladming: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Schladming

Poslední aktualizace před 7 let
Jarda a SvatkaJarda a SvatkaČlen
Přidáno před 14 let
Rádi bychom navštívili lyžařské středisko Schladming. Máte někdo zkušenosti se stáním v této oblasti? Jarda
R
RudyČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj,
jezdíme do této oblasti už roky s velkou partou do dřevěnice přímo na sjezdovce, tedy bez bydlíku. Nicméně pokud vím:
1. U spodní stanice na Reiteralmu je camping
2. Přímo ve Schladmingu stání obytek pokud vím netolerují. Dříve se dalo stát u nemocnice ale loni jsem tam viděl zákazy.
3. Viděl jsem sát obytky na Hauser Kaibling. Je tam velké parkoviště a nemusely by tedy nikomu vadit.
4. Dle v Board atlasu je stellplatz v Lizenu a ještě jeden někde u Reiteralmu
M
moncaČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj

Dá se parkovat s obytkou na Hauser Kaiblingu na horním parkovišti,přípojka na el. není. Většinou tam pár obytek stojí. Minulý víkend měla obsluha parkoviště dobrou náladu a pupínky nedělala. Pro karavany je to lepší jet až do Reitralmu kde je kemp. Ve Schladmingu je bazén. Krásné carvingové sjezdovky. V blízkosti je Ramsau, ráj pro běžkaře, ale platí se na trasy, i tam je malý kemp.
T
TondaČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj,začátkem února jsme tam byli a sehnali jsme toto www.zirngast.at. Je to přímo ve Schladningu,když pojedeš směrem k lanovce,tak na kruháku už uvidíš směrovky. Platili jsme 29Euro na den včetně El.přípojky 3A,plus karta do sprch,WC,sušárny a zdarma ski bus přímo od kempu, i když na k lanovce to je asi 200 m. V blízkosti je sice železniční trať,ale nic nás nerušilo. Všude jsou zákazy pro karavany. Hezké počasí i lyžovačku přeje Tonda.
R
RudyČlen
Přidáno před 14 let
Ještě doplním:
Na podzim otevřeli nové termálky v nedalekém Bad Mittendorfu (cca 30km z Hauser Kaibling) http://www.grimmi...herme.com/ . Byli jsme tam před vánoci, moc pěkné. Před termály je velké parkoviště a zákaz obytek jsem tam neviděl. :_
Jarda a SvatkaJarda a SvatkaČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj, díky za cenné tipy, jen podotýkám, že jedeme obytkou asi jen na 2-3 dny a nepotřebujeme připojení. A navíc nejsme příznivci nějakých kempů. Zajímají mě parkoviště u lanovek i mimo Schladming. Z mapy jsem trochu vyčetl, že jsou střediska propojena a těch parkovišť u lanovek je tam víc. Jen pro zajímavost před měsícem jsme byli ve Val di Fiemme a na Alpe Cermis ani na Latemaru nebyl žádný problém. Ještě jednou dík .Jarda
P
AnonymČlen
Přidáno před 14 let
ve Schladmingu byl supr st. platz, zrušili ho při modernizaci lanovky. Teď je ve schl. zákaz nocování v obytkách, je tam camp, ale daleko od lanovky a malý. Supr camp je jak píše Rudy v Ramsau, u vleku. Ale taky bývá vytížen. Nahoře není zákaz nocování.
ptptČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj lyžařům a nejen těm, chtěl bych přispět ohledně stání ve Schladmingu. Ze všech směrů je ten známý zákaz - pouze když jedete od Hause ( Lienzu ), není tam žádná cedule!!! Tento víkend třikrát projeto a opravdu ne..... Pokud sjedete první možnou odbočkou za cedulí města ze státovky vpravo, dostanete se o "patro níž ", tam znova vpravo a podél bazénu na tzv. Europaplatz. Souřadnice, kde jsme stáli - 47°23´49´´S 13°41´42´´V. Nezkoušel jsem sice o tom přesvědčovat policii :)), ale podle značení bych si věřil.... Spát jsme jezdili na ověřený Kaibling - Hause. Skol
Pavel
PepiPepiČlen
Přidáno před 12 let

Citovat

pt napsal:

Ahoj lyžařům a nejen těm, chtěl bych přispět ohledně stání ve Schladmingu. Ze všech směrů je ten známý zákaz - pouze když jedete od Hause ( Lienzu ), není tam žádná cedule!!! Tento víkend třikrát projeto a opravdu ne..... Pokud sjedete první možnou odbočkou za cedulí města ze státovky vpravo, dostanete se o "patro níž ", tam znova vpravo a podél bazénu na tzv. Europaplatz. Souřadnice, kde jsme stáli - 47°23´49´´S 13°41´42´´V. Nezkoušel jsem sice o tom přesvědčovat policii :)), ale podle značení bych si věřil.... Spát jsme jezdili na ověřený Kaibling - Hause. Skol
Pavel
A co sníh,nebylo nic?:zdík:_
ptptČlen
Přidáno před 12 let
To Pepi : Mají nasněženou jednu osmimístnou lanovku a na závodní sjezdovce každý večer upravují to, co do rána nastříkají děla. Myslím, že na příští víkend naplánovaný opening udělají "i kdyby na chleba nebylo" :)) Jinak jen na ledovci..........
My chodili po horách - nikde nikdo a nádherné počasí: http://www.bergfe...e-wasser/, večer pak Krampusch a tak různě...........
SvondSvondČlen
Přidáno před 12 let
My byli loni ve Schladmingu a super, byli jsme tam s karavanem v Hauseru, sice si nás tam nějaký pán fotil a měl nějaký řeči, ale v pohodě..:-)..jinak Schladming je super!!..jeden den jsme byli ve Flachau, tam se dá taky spát krásně a je to hned vedle dálnice, jsou tam protihlikové stěny,takže hluk minimální a pokud koupíš víc jak třídenní skipas tak to máš na celou oblast Flachau, Schladming a ještě něco...taky se tam těším, ale až někdy v únor/březen..:-(..tak hezkou lyžovačku!
rubicirubiciČlen
Přidáno před 12 let
Ahoj, byli jsme v Hauser Kaiblingu minulý týden na jarňáky. Parkoviště P5 a P6 - rovina, klid. Prašan byl celý týden, mráz taky. Lyžování se nám líbilo, sjezdovky široké, přejíždět přes kopec do Schladmingu nemělo ani cenu. Nejdál jsme jezdili lyžovat na Planai (sjezdovka u hada). Bazén jsme navštívili v Altenmarktu mezi dálnicí a Radstadtem: http://en.thermea...
Tam jsme jeli přes Salzburg, ale zpátky jsme jeli na Liezen a do Linze, což nám přišlo kratší. I s mýtem přes Pyhrnpass (4,50 EUR) se to asi vyplatí. Silnice údolím do Liezenu je dobře udržovaná, jen je na ní docela velký provoz kamionů.
Rubíci (K+M+V+M) + Rolík (LMC)
P
PivnaNováček
Přidáno před 11 let
Ahoj,
nebyl někdo letos v této oblasti, aby mě poradil kde by se dalo parkovat ?
Díky za tipy Pivňa
StanyStanyČlen
Přidáno před 11 let
V Hauser Kaiblingu jsme byli 30.-31. 1. 2013, přijeli jsme v noci a stali jsem na P5. Protože pokusem o výjezd na P6 ve dvě ráno jsem přišel o zadní nárazník... Mladická nerozvážnost a led na cestě... chyběl metr. Klouzl jsem zpět a bylo. Řetězy se mi v mrznoucím dešti dávat nechtělo. Tak jsem zůstal stát na P5. Ráno v šest hrubé bouchání pěstí na dveře, kouknu se z okna alkovny a tam podle chování a křiku minimálně generální ředitel parkoviště nebo majitel...:v a že musím na P6, ukázal jsem mu nárazník a ledovou plochu parkoviště po které se nedalo ani chodit a plynule česky jsem mu řekl, že takový frajer není, aby mě donutil ten výjezd zopakovat. Dle mého úsměvu pochopil, že nepochodil. Padly slova o policii atd. tak jsem se dál lepit nárazník a nasazovat řetězy ať můžu odjet do jiného střediska. I tak jsem se bál vyjet na ten led. Takové chování k turistům jsem zažil jen v HR. Na celém parkovišti P5 a P6 jsme byli jen já a starší pár z D... ty se moc hádat asi nechtěli a začala groteska OBYTKA NA LEDU až mi těch lidí bylo líto. Po pátém pokusu tenhle ředitel pochopil a kolegu s vůní spálené spojky postavil vedle nás a pronesl: že teda můžeme stát i na P5, ale večer musíme na P6. Za pět minut přijel sypač, třikrát za sebou posypal a nasolil... problém po hodině křiku vyřešen a mohli jsme do lyžáků. Večer se už dalo přeparkovat na P6...!M Kde už jsme v klidu přespali.I přes menší komplikace bylo parádně, je to super místo. Viz krátké video z lyžovačky:
http://www.youtub...zdDGOpGXQA
Staňa, Anika, Jakub, Štěpánek a boloňský psík Bekča
P
PivnaNováček
Přidáno před 11 let
Díky Pivňa
Caravan TipsCaravan TipsČlen
Přidáno před 11 let
včera sme sa vrátili z Nassfeldu (Hermagor) ..., nádherných 250 cm a free parking, bezproblémové stánie pri kruhovom objazde pred vjazdom na parkoviská č. 3,2,1 pri kabínke ... ďalej do kabínky ale chodí vláčik od kruháču, trošku z kopca ale intimita z mantinelov snehu okolo do výšky 3m !)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 11 let
Včera jsme se vrátili ze Schladmingu. Jezdíme do Glaimingu, neoplocené stání naproti hotelu Brunner skoro u lanovky. Cena včetně spotřebované elektriky na topení a žetonů do sprch, 2 dospělí, 1 x dítě 1.000,- Kč na den :^. Žádné vyhánění, urážky a stresy, jen komfort a pohoda. Můžeme doporučit.:_
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
P
PechyČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Včera jsme se vrátili ze Schladmingu. Jezdíme do Glaimingu, neoplocené stání naproti hotelu Brunner skoro u lanovky. Cena včetně spotřebované elektriky na topení a žetonů do sprch, 2 dospělí, 1 x dítě 1.000,- Kč na den :^. Žádné vyhánění, urážky a stresy, jen komfort a pohoda. Můžeme doporučit.:_


Nemáš náhodou souřadnice, nebo trochu upřesnit příjezd?
Díky
B
bikeskiČlen
Přidáno před 11 let

Citovat

Pechy napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Včera jsme se vrátili ze Schladmingu. Jezdíme do Glaimingu, neoplocené stání naproti hotelu Brunner skoro u lanovky. Cena včetně spotřebované elektriky na topení a žetonů do sprch, 2 dospělí, 1 x dítě 1.000,- Kč na den :^. Žádné vyhánění, urážky a stresy, jen komfort a pohoda. Můžeme doporučit.:_


Nemáš náhodou souřadnice, nebo trochu upřesnit příjezd?
Díky


47.389757,13.595248
Gleiming 1, 8973 Pichl/Enns, Reiteralm
http://www.hotel-...ralm_5.htm
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 11 let
jo je to tak . My tam jezdíme na doporučení Rudyho z Ostravy :_
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,658,755 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25034 sekund | Průměrně za: 0.25034 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.31MB/4MB