Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jeden na dnes: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jeden na dnes

Poslední aktualizace před 4 roky
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 12 let
Letuška: "Klid prosím, uklidněte se. To byla jen vzdušná jáma, naprostá normálka... No tak, můžete se klidně pustit těch opěradel, už je všechno v pořádku. Dýchejte zhluboka... Tááák. No, už je dobře? Výborně chlapci, a teď zajdu i za pasažéry, ano?"
stanley_mosquitostanley_mosquitoČlen
Přidáno před 12 let
Volá Škót na erotickú linku. Callgirl mu hovorí:
- "Zlato, urobím pre teba všetko!"
Škót:
- "Tak mi zavolaj naspäť!"

Automatické sloučení 16.05.2012 20:35:
Systém, ve kterém dva idioti přehlasují génia, se nazývá...demokracie.

Automatické sloučení 16.05.2012 20:35:
Je jaro. Ptacci to delaji, motylci to delaji, vcelicky to delaji … jen Ty to nedelas. Chces to delat taky? Ale to nejde!!! Lide proste neletaji!!!
Upravil stanley_mosquito dne 16.05.2012 20:35, před 12 let
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 12 let
Přijde žaba k veterináři a má na hlavě ponožku.
- "Ježiši žábo, co se ti stalo?"
- "Drž hubu, tohle je přepadení!"
tronictronicČlen
Přidáno před 12 let
tronicova chvilka poezie:

Běží pejsek po nábřeží,
keříčky si značí.
U jednoho zastaví se,
a najednou ... tlačí.
tronic Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
mitrakmitrakČlen
Přidáno před 12 let
Milan!y a ShockIvana
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 12 let
Novomanželé:
On: - Drahá, já tě musím varovat, že mám 3 zásadní věci, které nejde nějak měnit:
1. v úterý mám fotbal, ať se děje co se děje já mám FOTBAL!
2. ve čtvrtek chodím hrát mariáš. I kdyby třeba tchyně měla narozeniny, já mám MARIÁŠ!
3. v neděli chodím na ryby. Zima nebo ne, třeba prší... Je to jedno! Jdu na RYBY! ... Máš co k tomu říct?
Ona: - Ne, mně to nevadí... Já mám jen jednu zásadu...
On: - Jakou?
Ona: - Já každý večer od 9 hodin musím mít sex. A je úplně jedno jestli budeš doma nebo ne. Já mám SEX!
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 12 let
‎"Včera som sa opýtala kúzelného zrkadla, či je
niekto na svete krajší ako ja.
Sviňa jedna, doteraz vykrikuje mená !!!"
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 12 let
"Včera jsem vysvětloval manželce, že když člověk zemře, dojde k reinkarnaci a on se vrátí na svět jako úplně jiné stvoření. Řekla, že by se chtěla vrátit jako kráva. Zřejmě mě vůbec neposlouchala..."
BajaBajaČlen
Přidáno před 12 let
Irský vtip

John O'Reilly pozvedl půllitr piva a prohlásil:
"Na to, abych strávil zbytek života mezi nohama své ženy!"
A tohle mu vyhrálo soutěž o nejlepší přípitek v místním klubu.
Když se vrátil domů, pochlubil se manželce Mary:
"Vyhrál jsem soutěž o nejlepší přípitek večera!"
Mary:
"Ano? A čímpak jsi to vyhrál, co jsi řekl?"
John:
"Abych strávil zbytek života sedíc v kostele vedle mé ženy!"
Mary:
"No, tak to je velice hezký Johne."
Následující den, když potkala na rohu Johnovy kámoše, jeden z nich s úšklebkem zvolal:
"Mary, John vyhrál včera soutěž o nejlepší přípitek o tobě."
Mary:
"Ó ano, řekl mi to a trochu jsem i byla překvapená. Víte, on tam byl za poslední čtyři roky jenom dvakrát. Jednou tam usnul, a podruhé jsem ho musela tahat za uši, abych ho tam vůbec dostala!"
mitrakmitrakČlen
Přidáno před 12 let
Muž: Přiběhne muž domů a volá na ženu - honem, honem, už to mám, už jsem konečně přišel na ten stý způsob soulože. Honem se nachystej, ať si to už vyzkoušíme ! Žena: No a co mám dělat ? Muž: Vyslékni se, já se postavím tady do koupelny a ty se na mne rozeběhni ! uhnul a ona proběhla zdí ... Po 20-ti minutách se rozbitou zdí vrací a rozesmátý muž ji vítá : Muž: To jsem tě vym*dal, co ? Žena: Co ty, ale soused !!!
Milan!y a ShockIvana
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 12 let
Z auta vystoupí naštvaný chlap a křičí na ženskou za volantem druhého auta: "Ty krávo, dělala jsi někdy řidičák?!" A blondýna odpoví: "Určitě víckrát než ty, debile ..!"
mitrakmitrakČlen
Přidáno před 12 let
Nova tabulka

Automatické sloučení 30.05.2012 21:29:
Zimna kalamita v Bratislave
Milan!y a ShockIvana
Upravil mitrak dne 30.05.2012 21:29, před 12 let
mitrak Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
VasuVasuČlen
Přidáno před 12 let
Starému dědovi nakecají, že když bude jíst hodně chleba, že se mu ještě postaví. Děda přijde do obchodu a říká:
"Prosím tři chleby!" Prodavačka na to: "To je pro Vás, dědo ?? "Ano!" Vždyť Vám ztvrdne!!" Tak je to pravda!?
Dejte mi jich pět!!!

Automatické sloučení 31.05.2012 08:35:
"V kupé:
- Slečna, prečo stále mlčíte?
- Pretože chcem.
- Tak ona chce a mlčí!"
Upravil Vasu dne 31.05.2012 08:35, před 12 let
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 12 let
a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/319889_10150921962568624_3243246_n.jpg
mitrakmitrakČlen
Přidáno před 12 let
Svata pravda
Milan!y a ShockIvana
mitrak Připojili následující obrazek:
71440_436450009701588_100000097779281_1665559_35545286_n.jpg
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 12 let
Vrátí se manžel nečekaně ze služební cesty a slyší z koupelny nějaký divný
hlasy. A tak jde a vyleze si v ložnici na skříň. Manželka s milencem přijdou
z koupelny a hups do postele. Maník ji políbí a povídá: " Pusinku jsme si
dobře vykoupinkali" Přesune se níž a povídá: " Prsíčka jsme si taky dobře
vykoupinkali". Pak se přesune ještě níž a povídá: "Ale-ale, tady jsme se
nějak špatně vykoupinkali !!! ". A manželka mu na to odpoví: " Podívej se na
skříň a posereš se taky!!! ".
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 12 let
Šéf hovoří k zaměstnancům:
"Pořád si stěžujete, že je krize, přitom byste měli být rádi, že máte tento rok o 50 procent vyšší platy."
"Vyšší? Oproti kterému roku?"
"Oproti příštímu."
mitrakmitrakČlen
Přidáno před 12 let
Na co myslí ženy při souloži, když leží na zádech?
Milenka: Miluje mne či nemiluje?
Prostitutka: Zaplatí nebo nezaplatí?
Manželka: Vymalovat či nevymalovat?
Milan!y a ShockIvana
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 12 let
a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/386744_227888497278079_101076903292573_675218_1585148038_n.jpg
mitrakmitrakČlen
Přidáno před 12 let
Blondínka hrá milionára a na poslednú otázku použije posledného žolíka,volá priaťeľke,tiež blondínke.
Ahoj,Marka,tu Katka,hrám milionára a posledná-milionova-otázka je:
Ktorý z týchto vtákov si nestavia hniezdo?Orol,lastovička,kukučka alebo bažant?Marka tvrdí že kukučka a Katka vyhrá milion.
Ked večer v krčme zapíjajú výhru,pýta sa Katka Marky,ako si si mohla byť taká istá,a tá ju poučí:Bože ty si hlúpa!
Každý predsa vie že kukučky bývajú v hodinách..........
Milan!y a ShockIvana
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bousovaci, PepaK, matus, Petr a Lucie, mitrak, Doskocil, Vita, tronic, MichalJ, Lefik, Fun, Rudy, Viktor, Janek, Roman a Jana, Hunyady, Drakous, MRAZIRNA, Michal, JurajTT, operativec, petlin, merfan, Hroch, Robert, petr a jarka, broucci, jojo, Jirkac, michal a jitka, stepan, Mila, buml, viera a vlado, jmesser, zdenek a Irena Lbc, Mikey, kamenak, Jira 48, Zdobik 88, jarda77, simcha, merkur, Petr a Mirka, michalina, Petr a Natali, midlum, cyrma, jirhav, ajfelaci, JardaMajka, Pluhar, ogar, fozyk, malina, Franta REZAC, looser, JiPe Highlanders, Cattani, Jirka a Jarka, TomTP, camper, Martin TT, dalibor, Hatiti, liborvo, Abuk, Baja, arto, Bombici, Mirek57, Vasu, miro, Satelit, Tomyk, zuzi777a, libri, Charlie, copy, traktor, zdenek zehnalek, ekb1975, traktorista2, Traper, Roland, rop, stanley_mosquito, juroba, Bedynka, vlk-cz, Kopecny, MTS, Habasek, TomA, Mirek a Iva, honza_vy, nugisek, Smith, lada721, Laky, tuareg, Jarda a Maru, fedaBA, jamaca, Hrib, fedexjs, Discoverfun, Kapitank1400, liborlipa, Lubos a Dasa, Ro-Mi, upotreblenci, hrnecek, Sumec, najk, Deda Lebeda, petridas, Lubino, MaPa Friends, Lojzove, PetrK, tibi, jirkaj19, ScooterMarty, lechem, MR, floridan79, mb, Yetti, Dyfer, Jirka Canon, Houfi, Martin Mrak, chodac, _P_H_, Gerbera, Hlemyzd Matej, bleriot11, jirka dagmar, pachta, poldaj, cody, alapa, Emh, gut, priborj, mile, Honza11, Dudla, Lukas a Petra, funjemachr, Espero, Milan a Marketa, tom74, vladimir1, ivan613, Zdenek a Alena, eblazek, ferdasan, Rudla, Honzin007, PetrDubi, milosduris, PPPmyto, Pepek28, Honza Palasek, Honza H, PATRIKaMISA, jiri61, mstr, Beran, Mito67, Tandy, petr63, kajman111, Vlasta49, Radovan, maria, Bozetech, Joe King, lusy, PabloGS, Chlapi_sobe, kremilek, oltcitak, fido, Willik68, 1779-zrusen, Roomster, hasky, tomas86, prcht, DDT

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,925,398 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20940 sekund | Průměrně za: 0.2094 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.29MB/2MB