Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Miniklimatizace: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Miniklimatizace

Poslední aktualizace před 12 let
A
alexandrČlen
Přidáno před 14 let
Nemá prosím niekto skúsenosti s touto ,,klimatizáciou ":
www.frankana.de/images/print-preview/da/d5/dad55fabfb76e1494d42c68806073e55.jpg

Či to má akú- takú účinnosť, alebo je to len ,,delo na vrabce " ?
Vopred vďaka za informácie
Upravil Fun dne 25.06.2012 11:10, před 12 let
VeronikaTominoVeronikaTominoČlen
Přidáno před 14 let
Nieco podobne doporucujeme nasim pacientom alergikom obzvlast astmatikom. Vzduch to zvlhci, ocisti od alergenov (aspon tych inhalacnych), ale "znatelne ochladeni" to tazko.
Tomas+Veronka+Matejko (8 rokov)+Terezka (6 rokov)+Paula (3 roky)+Lucia (4 mesiace), Rimor Katamarano 6, Ford Tourneo Custom
priborjpriborjČlen
Přidáno před 14 let
Měli jsme podobný přístroj v bytě, nedá se říci že by to byla klimatizace, ale je to ve své podstatě ventilátor. Vzduch se částečně ochlazuje odpařováním průchodem přes vlhčenou část. Jako osvěžení vlhčím chladnějším vzduchem - to ano, ale jako klimatizace to opravdu nefunguje.
harleyharleyČlen
Přidáno před 14 let
Taky sem se na tuhle"klimatizaci"chytil.Ale tenkrát to bylo koupený v plusu nebo v lídlu nebo kde za 400kč.Můžu vřele NEDOPORUČIT.Jako klimatizace to rozhodně nefunguje.
Petr LiskaPetr LiskaČlen
Přidáno před 14 let
Fyzikální princip je správný - odpařováním dochází k ochlazování. Měl jsem možnost vyzkoušet něco podobného od firmy Convair, informace zde: www.convair.net.a... Taky je to na stejném principu. Výsledek po zapnutí byl, že všechno v okolí bylo mokré.
Když to shrnu, jsou tyto zařízení k ničemu, jsou to vyhozené peníze. Tím tuplem tento výrobek za pár stovek z Conrada.
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 14 let
Náhodou...super věcička, mám to v autě, trochu to vlhčí vzduch, ale jinak naprosto k ničemu.
Přijedu, vyndám z auta, dám do karavanu...MOC DOBŘE SE MI U TOHO BZUČENÍ USÍNÁ !h
Makarska Rivijera moj drugi dom
Upravil SteMi dne 05.02.2010 07:32, před 14 let
X
XTRANČlen
Přidáno před 14 let
Jedna z mála věcí od Conrada co stojí fakt za ho...... . Dostal jsem to darem, jednou vyzkoušel a vytopil si auto vodou, protože to byl špatný výlisek.
Budiž Conradu ke cti, že mi výrobek ihned bez problémů vydobropisovali.
-V-
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 14 let
Mohu potvrdit je to úplně na ho... nic . Koupil jsem ji v Německu v Metru cca před 2 roky a opravdu NANIC.
!z!)Smile
H
HabasekČlen
Přidáno před 14 let
Škoda,ale kdyby to chodilo tak jak píšou v letáku tak by to bylo super. :(
X
XTRANČlen
Přidáno před 14 let
Pavle založíme firmu Hab.Tran, do toho odpařovače budeme lít horkou domácí slivovici s medem. Začneme jezdit na srazy 50+ a z pidiprostorů našich dodávek uděláme aromaterapeutické lázně.
Minimálně Vondráčka za malý poplatek nalákáme na pár skvostných vdechů!)!)!)
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 14 let
Tyto "klimatizace" (jak kdo chce)) se objevily v prodejnách asi před 10 lety. Byly to ale bedny tak 70 x 70 x 20 cm,
využívá se tam odparného (skupenského) tepla vody, které je nejvyšší z látek v tomto vesmíru (tedy i na Zemi) a činí
743 W spotřebovaného tepla na litr odpařené vody. Nejvíce zařízení chladí při velmi suchém vzduchu, kdy odpar je největší. Nevýhodou je velmi malý teplotní rozdíl, který činí max. 6 - 8 stupňů C mezi vstupem a výstupem vzduchu. Je to stejný princip, co vynalezla britská studentka pro Afriku. V malých prostorách, kde se vzduch
brzy naplní vlhkostí pak účinnost klesá až k nule.
je potřeba chladit a při tom větrat. Výhoda je, že se spotřebovává energie jen na pohon ventilátoru a malého
čerpadélka vody, které vodu rozlévá po separátorech pro zvětšení výparné plochy.
Zobrazený "chladič" patří do skupiny hraček, možná funguje stejně, ale pro svou velikost a tím malý výkon je na nic (nechtěl jsem použít správné slovo). ale ten velký je mnohem lepší, jak nic, prodávalo se to za caa 7000 Kč
tenkrát, dnes by to byla méně, než polovina. Možná, že by to stálo za to. Ahoj, Dosk.
Upravil Doskocil dne 05.02.2010 18:46, před 14 let
A
alexandrČlen
Přidáno před 14 let
Srdečná vďaka za Vaše odpovede . Tiež som zvyknutý, že veci od Conrad-a fungujú .Toto mi nesedelo, a radšej sa spýtať, ako kúpiť blbinu .
Ešte raz vďaka !
L
lada12Člen
Přidáno před 12 let
Zdravím,

máte někdo zkušenost s tímto zařízením: http://www.karava...230v--.htm ? Nečekám od toho zázraky, ale pokud by to na chvíli dokázalo trochu zchladit kabinu v malém Traficu, abychom ve vedru usli, tak by nám to moc pomohlo. Studenou vodu příp. i s ledem jsme si schopni vyrobit v kompresorové chladničce.

Děkuji.

Láďa
ladisladisČlen
Přidáno před 12 let
Podívej se na začátek! O tom se zde píše.
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 12 let
Ono už jen podle toho popisu je jasné, že to nachvíli neochladí ani malého Smarta.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 12 let
On je to spíše osvěžovač vzduchu a tak trochu " zvlhčovač ". Než klima.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,050,359 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24933 sekund | Průměrně za: 0.24933 (0) sekund | Dotazy: 118 | Použitá paměť: 2.12MB/4MB