Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Hledám vestavbu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Hledám vestavbu

Poslední aktualizace před 14 let
W
walibukČlen
Přidáno před 14 let
Ja mám v dodávke počet miest na sedenie 6 a keď vyberiem zadné dvojsedadlo, tak nikto po mne ani neštekne, ani keď ma zastavia policajti. Na technickú chodím s plným počtom.
X
XTRANČlen
Přidáno před 14 let
Walibuku a to je právě jádro pudla. Sedačky můžeš kdykoli vyhodit (až na tu řidičovou), pásy však vyhodit nesmíš! Na STK musíš samozřejmě s plným počtem sedaček.

Oproti tomu počet míst 3-9 mě opravňuje k variabilní likvidaci až šesti sedaček včetně pásů a samozřejmě nemusím s nima ani na technickou. Proto to je do obytky super stav, že nemusíš jednou za dva roky likvidovat vestavbu a cpát tam zpátky sedadla, aby si projel linkou stk.

Jinak byl jsem včera za kamarádem-šéfem stk a pomalu se blíží konec vraků na českých silnicích. Ministerstvo to začíná velice dobře a on-line hlídat.
A to je dobře!!!!!!! Můj názor.
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

XTRAN napsal:
Walibuku a to je právě jádro pudla. Sedačky můžeš kdykoli vyhodit (až na tu řidičovou), pásy však vyhodit nesmíš! Na STK musíš samozřejmě s plným počtem sedaček.

Oproti tomu počet míst 3-9 mě opravňuje k variabilní likvidaci až šesti sedaček včetně pásů a samozřejmě nemusím s nima ani na technickou. Proto to je do obytky super stav, že nemusíš jednou za dva roky likvidovat vestavbu a cpát tam zpátky sedadla, aby si projel linkou stk.

Jinak byl jsem včera za kamarádem-šéfem stk a pomalu se blíží konec vraků na českých silnicích. Ministerstvo to začíná velice dobře a on-line hlídat.
A to je dobře!!!!!!! Můj názor.


Chceš říct že naše dodělávané sedačky, skříňky, otočné sedačky už nepůjdou???
X
XTRANČlen
Přidáno před 14 let
Vzhledem k tomu, že svoje postýlky, skříňky a jiné věci považuji za náklad v nákladovém prostoru vozidla, nemělo by to být tak zlé :)

Jedná se spíš o auta, které nikdy neprojely linkou. O auta, které vyjely s novou nálepkou a v první zatáčce jim upadlo kolo apod. Proto jsem dopsal, že to celkem vítám, protože určitá regulace už byla potřebná.

-V-
M
martan01Člen
Přidáno před 14 let
V transitu mam pocet mist 2/3 . Momentale vse predelano na 2 mista.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,223,350 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17489 sekund | Průměrně za: 0.17489 (0) sekund | Dotazy: 71 | Použitá paměť: 1.78MB/4MB