Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Hledám vestavbu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Hledám vestavbu

Poslední aktualizace před 14 let
X
XTRANČlen
Přidáno před 14 let
Na druhou stranu Štěpáne naše malé vozy mají obrovskou výhodu.Při cestě z obýváku na záchod se neztratíš a navíc malý prostor utužuje partnerské vztahy.Já osobně,když mě manželka nasere,jdu trucovat k volantu nebo k levému zadnímu podběhu.Není mi to ale nic platné a v tom malém prostoru se pokaždé rychle udobříme:))))))Habásek má tu výhodu,že s jeho postavou může trucovat u toho volantu a podběhu zároveň:)))))Přeji hezký den všem minivestavbářům!Vláďa
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 14 let
to Lachim: pokud můžeš přijet, přijeď něco vymyslíme. Ušít vestavbu na míru je za balík peněz, svépomocí se to dá udělat cca za polovinu. Pokusíme se navrhnout sestavu - uděláme ti na co nebudeš stačit (plyn, elektro + revize, ev. vodní hospodářství). Umíme i nábytek a kompletní vestavbu ale tu ti udělá i šikovný místní truhlář.
Já používám jako minivestavbu MB Vito. Dnes jsme odvezli do bazaru náš Fiat Ducato plecháč 3místný 2,8/128PS/r´99,....Ten by pro vestavbu byl docela vhodný.
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

lachim napsal:
Pokouším se přiložit fotku tak se to snad povede.


No myslim že tenhle obrovskej Renault bude uvnitř 2 + kk. Ale bacha, čím větší auto, tím více bordelu uvnitř :-))

Mimochodem, v hlavě mi vrtá, jestli nejít opačnou cestou. Začínám pomaličku přemýšlet, jestli bych byl schopnej přejít z Tranzita na VW Transporter (Krátkej/střední střecha), hmmm...
lachimlachimČlen
Přidáno před 14 let
Je to opravdu dost velký. Musím se s tím naučit parkovat. Mám tam sprchu , vařič s dřezem , naftové topení ,velkou garáž .!) Ještě to potřebuji doladit. Potřebuji nějakou lednici nebo box,rád bych koupil centrálu . Také přemejšlím jak vyřešit větrání .Asi střešním oknem . Taky potřebuji zateplit boční a zadní okna. Zadní sedadla vybavit pásy (doufám ,že nemusí být homolog.sedadla ). Ale nepůjde to tak rychle. :i
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

lachim napsal:
Je to opravdu dost velký. Musím se s tím naučit parkovat. Mám tam sprchu , vařič s dřezem , naftové topení ,velkou garáž .!) Ještě to potřebuji doladit. Potřebuji nějakou lednici nebo box,rád bych koupil centrálu . Také přemejšlím jak vyřešit větrání .Asi střešním oknem . Taky potřebuji zateplit boční a zadní okna. Zadní sedadla vybavit pásy (doufám ,že nemusí být homolog.sedadla ). Ale nepůjde to tak rychle. :i


Jak jsou řešená ty zadní sedadala? A jsou zapsaná v techničáku?
lubos1lubos1Člen
Přidáno před 14 let
Ahoj, taky budu dělat nějakou vestavbičku do Renaulta Mastera (L1 H1). Pátral jsem z čeho vyrobit skříňky a pod., volal jsem do KRSu a tam mi sdělili že je dělají z lehčené polaminované překližky, nebo tak něco a že mi prodají za cca 3 000,-Kč desku asi 2 x 1 metr což se mi zdá dost. Z jakého jiného materiálu to jde vyrobit? A opravdu to z běžného lamina není vhodné? Případně poraďte kde se dá koupit výše zmíněná deska levněji....Díky.
X
XTRANČlen
Přidáno před 14 let
Pokud to je kvalitní matroš,tak ta cena 3 tis. za 2 metry čtvereční není až tak přemrštěná. Z normálního lamina to nedělej,to je strašně těžké. Zkus se na netu podívat po voděodolné lehčené překližce.Případně večer se na to mrknu a pošlu Ti SZ.
Vláďa
lachimlachimČlen
Přidáno před 14 let
:|v techničáku mám napsáno jízda 3/3 ,a jsou tamdělané sedačky bez pásů.
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

lubos1 napsal:
Ahoj, taky budu dělat nějakou vestavbičku do Renaulta Mastera (L1 H1). Pátral jsem z čeho vyrobit skříňky a pod., volal jsem do KRSu a tam mi sdělili že je dělají z lehčené polaminované překližky, nebo tak něco a že mi prodají za cca 3 000,-Kč desku asi 2 x 1 metr což se mi zdá dost. Z jakého jiného materiálu to jde vyrobit? A opravdu to z běžného lamina není vhodné? Případně poraďte kde se dá koupit výše zmíněná deska levněji....Díky.


Záleží jaký jseš estét. I normální překližka může ve spojení s kvalitním tmavším lakem nebo mořidlem (do červena, do žluta) vypadat luxusně. Mnohem ošlivější ale odolnější bude překližka se vzorovanou tapetou. Jinak ty 3000 asi odpovídaj, ale já bych volil přírodní dřevo.
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

lachim napsal:
:|v techničáku mám napsáno jízda 3/3 ,a jsou tamdělané sedačky bez pásů.


Chápu to tak jako 3 + 3? Tak to by bylo v pohodě. Jinak jsem taky zvědav na fotky...
S
Standa1Člen
Přidáno před 14 let
Já sám jsem použil voduvzdornou překližku a bez problému. Je o něco těší než lehčená ale určitě nejpevnější. Na lepení používej epoxid nebo polyuretanové voduvzdorné lepidlo (snese větší nepřesnosti). Povrch namořit a lakem nebo v dnešní době jsou firmy které fládrují dveře a je to k nerozeznání od dýhy, tak se domluvit to by bylo uplně profi úprava.
S
stepanČlen
Přidáno před 14 let
... pozor .. nejsem si jistý že 3/3 zanmená 3+3 ,ale 3 na jízdu a 3 celkem ... tudíž JEN 3 !!! podívej se do TP co je zapsáno před tím 3/3 ...
... obyč lamino taky moc nedoporučuji ... přikláním se k normální truhlářské překližce , ideálně vždy nějaký dřevěný rámeček a tenčí překližka nebo jen samotná širší překližka ( problém s doložností asi mít nebudeš :-)

ps.. dobrý nápad na umístění rezervy pro Mastera
http://www.expert...etyre.html
Upravil stepan dne 03.03.2010 12:45, před 14 let
lachimlachimČlen
Přidáno před 14 let
V TP je napsáno celkem 3/3 a k sezení 3/3 ,to bude nejspíš 3 vepředu 3 vzadu.
TominoTominoČlen
Přidáno před 14 let
Zdravím Lachime,

pokud máte v TP 3/3 znamená to, jednoznačně pouze tři místa k sezení. Údaj s lomítkem se používá v případě, že lze některá sedadla vyjmou z vozidla, ale číslice musí být odlišné. Např. 2/6 je třeba u VWT5, kdy lze sedadla vyjmout ze zadních řad a vznikne tak dodávka s počtem míst pouze pro 2 pasažéry. V takovém případě je vše v pořádku a nejdená se o nepovolenou úpravu. Ve Vašem případě jsou, nebo minimálně při schvalování byly namontovány sedadla tři. Zcela určitě řidič, plus dvousedadlo spolujezdce, tudíž klasická dodávka.
Pokud je u Vás v autě instalováno více sedadel je nemyslitelné na těchto sedadlech převážet osoby, a už vůbec ne bez tříbodových pásů...
T.
Tomino
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Tomino napsal:
Zdravím Lachime,

pokud máte v TP 3/3 znamená to, jednoznačně pouze tři místa k sezení. Údaj s lomítkem se používá v případě, že lze některá sedadla vyjmou z vozidla, ale číslice musí být odlišné. Např. 2/6 je třeba u VWT5, kdy lze sedadla vyjmout ze zadních řad a vznikne tak dodávka s počtem míst pouze pro 2 pasažéry. V takovém případě je vše v pořádku a nejdená se o nepovolenou úpravu. Ve Vašem případě jsou, nebo minimálně při schvalování byly namontovány sedadla tři. Zcela určitě řidič, plus dvousedadlo spolujezdce, tudíž klasická dodávka.
Pokud je u Vás v autě instalováno více sedadel je nemyslitelné na těchto sedadlech převážet osoby, a už vůbec ne bez tříbodových pásů...
T.


Mám u kombi tranzita kde je napsáno 3 + 3. Druhá řada sedaček je vyndávací
TominoTominoČlen
Přidáno před 14 let
ano, to je správně, nerozporuji to. Ale 3/3 neni stejné, jako 3+3. Toto označení je nejspíše opsané ze staršího OTP, nikoliv z TP. V kolonce v řádku myslím 21. ve velkém TP je celkový počet míst, počet míst k sezení, počet míst k stání a počet lůžek.... je to značeno například: 3/3/0/0

a znamená to: celkem 3 místa, z toho 3 k sezení, 0 k stání a 0 lůžek. U sanitky pak může být například konfigurace následující: 3/3/0/1 ...1 lůžko

T.
Tomino
Upravil Tomino dne 04.03.2010 22:48, před 14 let
S
stepanČlen
Přidáno před 14 let
.... tak tak ... já mám v TP (Ducato) napsáno na řádku označeném "S" - Počet míst 9/9 ... a to si nemyslím, že bych tam mohl vézt 18 lidí :-)))
H
HabasekČlen
Přidáno před 14 let
Tak to by jsi mohl jezdit jako pravidelná autobusová linka.A já bych dělal revizora. !h
X
XTRANČlen
Přidáno před 14 let
A nebo by těch zadních 9 sedaček vyhodil a Tvojeho trafica by si tam naložil místo smarta. To by byla frajeřina:D

Mě se svého času podařilo do VW zapsat variabilní počet míst 3-9. To je dle mého názoru ideální stav.
S
stepanČlen
Přidáno před 14 let
... jo jo v VW T4 jsem to měl taky, stálo to 1000 kč za vyjádření od výrobce a 50 kč za zapsání do Tp na magistrátu ... zkoušel jsem to doběhat i u Fiatu a bylo mě řečeno, že to nelze :-(
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,154,823 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19675 sekund | Průměrně za: 0.19675 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.27MB/2MB