Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Hledám vestavbu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Hledám vestavbu

Poslední aktualizace před 14 let
lachimlachimČlen
Přidáno před 14 let
Ahojky už delší čas sháním nenápadnou vestavbu Fiat, Peugeot, Renault atd , ale není jednoduché sehnat něco rozumného . Poradí mi někdo ?

!)
lubos1lubos1Člen
Přidáno před 14 let
mrkni na www.krs.cz!)
WVWVČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj,taky se pokouším sehnat rozumnou vestavbu do
Sprintera,ale je to všechno drahé.
Koukni na www.flexebu.cz
Upravil WV dne 05.02.2010 13:48, před 14 let
lachimlachimČlen
Přidáno před 14 let
Díky , obě WWW adresy už znám . Potřebuji ,ale celé auto i :_s vestavbou . Nemusí být ani od profíka. Můžu si něco dodělat i sám . V ceně , kterou si můžu momentálně dovolit není moc velký výběr. Také se bojím ,abych neudělal nějakou blbost , a tak jsem několik pěkných aut propásl.
Jan BordovskyJan BordovskyČlen
Přidáno před 14 let
Bylo by dobré uvést více informací, takhle se špatně radí...orientační cenu, počet míst, nové/ojeté a další požadavky. Pak se něco určitě vymyslí.
lachimlachimČlen
Přidáno před 14 let
Rád bych auto nenápadné ,cena kolem 200 t. , jízda nejméně 3 os. spaní stačí 2os.,rád bych topení a ledničku. Otypované jako obytné (malá pojistka ) . Další vybavení a stáří podle ceny.
To jsou hlavní body. Zbytek se může dodělat nebo koupit.
PeropPeropČlen
Přidáno před 14 let
Také v této cenové relaci si myslím,že se dá vybrat a jsou v nabídce různých bazarů. Ale bude to tak v rozmezí roku výroby 88 až 94, a možná,ži i mladší. Asi by se snáze sehnal z dovozu. Pro vás je hlavně důležité aby bylo schválené jako obytné a mělo hlavně topení,vodu ,lednici sporák a nádrže,to jsou tak nejdražší položky pro dodělání. jinak další upravy dle potřeb si uděláte sám,nebo s pomocí někoho. Já bych doporučoval, Fiat vestavbu a jsou různé . Per.
cestovatel ze Šumavy;y
Jan BordovskyJan BordovskyČlen
Přidáno před 14 let
A co třeba nějaké VW California na Transporteru?

Např.: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sho...eNumber=10
PeropPeropČlen
Přidáno před 14 let
Dnes jsem viděl na Saud auto docela pěkného forda vestavbu r.95 plně vybaven,jedná se o 2,5 TDI cca 76kW což je výborné cena 199000,Kč což je slušné,je pochopitelně nutná prohlídka. Myslím,že je z Plzeňska. Dnes se již u zákoných pojistek nerozděluje jestli je to karavan ale jen obsah. to bylo dříve, Nyní jsem to nikde neviděl. Per, :t
cestovatel ze Šumavy;y
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj,
kup si poslední číslo Chrom a plameny - 01.2010 - dost dobrý časák, je tam perfektní článek o obytných dodávkách - vanech, o tom jak vlastně vznikly a jak se vyvíjely atd, fakt láhůdkové počteníčko pro všechny vestavbáře i další a hlavně, jsou tam i inzeráty na koupi takového auta, resp. prodej.
:_
Radek S.
Radek
X
XTRANČlen
Přidáno před 14 let
Ráďo,co to je za časák ty plameny????? Vím, že v posledním časáku z nakladatelství tuším Lodě a karavany byla reportáž z toho, Tebou skvostně zorganizovaného, vestavbářského srazu. Mám ho objednaný, u nás nelze koupit.
Ohledně tvé zprávy odepisuji mezi odskakováním s malířskou štětkou SZ.
Vláďa
H
homatČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Perop napsal:
Dnes jsem viděl na Saud auto docela pěkného forda vestavbu r.95 plně vybaven,jedná se o 2,5 TDI cca 76kW což je výborné cena 199000,Kč což je slušné,je pochopitelně nutná prohlídka. Myslím,že je z Plzeňska. Dnes se již u zákoných pojistek nerozděluje jestli je to karavan ale jen obsah. to bylo dříve, Nyní jsem to nikde neviděl. Per, :t


Mám pojištění odpovědnosti uzavřené minulý rok a je to paušál na obytné auto bez ohledu na obsah. Tak to ještě asi funguje.
Omnia mea mecum porto

!y!u:a:a
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

XTRAN napsal:
Ráďo,co to je za časák ty plameny????? Vím, že v posledním časáku z nakladatelství tuším Lodě a karavany byla reportáž z toho, Tebou skvostně zorganizovaného, vestavbářského srazu. Mám ho objednaný, u nás nelze koupit.

Vláďa


Chrom a plameny je česká mutace německého časopisu se zaměřením na americké veterány. Ve svém oboru něco jako Playboy v pánských časopisech - úroveň, ne obsah. A teď tam píšou moc hezký a docela velký článek o tom, jak začínající surfeři cca před 40ti lety si začali pořizovat houfně levné vany a upravovat si je, aby mohli přespat při cestách za vlnami a mít se kde pomuchlovat s holkama atd. No a jak se toho výrobci chytli a začali to takhle vyrábět a vzniknul z toho úplně nový byznys.
Tedy předchůdci našich malých vestaveb, něco jako VW v Evropě. Ta auta se vyrábějí asi dodnes a dají se tu docela často za slušný peníz koupit, dominují u nich Fordy, ale jsou v různých značkách a určitě je už spousta z nás vidělo aspoň někde na cestách... anebo na srazech amerik, jsou moc hezká a dobře dělaná, asi teda ne na zimu, ale jako jedno z řešení bych to viděl....
S tou reportáží jsem byl taky překvapen, je dobře, že ji někdo napsal, když já jsem to zanedbal, a jestli je pravda, že se už těší na příští ročník a ne sám, tak jenom dobře...
Tak maluj, hochu, maluj - na co myslíš, že jsou víkendy, v kterých nesedíte v autě a někam nejedete.....!t

Pojistku zákonnou na Jumpera 2,2 l mám něco přes 6500,- Kč za rok + havarijní, krádež, živly, vandaly atd. s 5% spoluúčastí na 1 200 000,- Kč za něco přes 20000,- kč ročně.:q

Ahoj, R.
Radek
S
snekČlen
Přidáno před 14 let
Prodávám Iveco 35-10 2,5 TDi rv.92 inzerát je v nabídce, fotky na mail
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 14 let
Pro představu, já mám zhruba takový auto jako požaduješ, s tím rozdílem, že je jen pro dva (plus lze naložit lavice pro další tři) a bez lednice (tu jako požadavek dost nechápu). Se všemi investicemi se to vešlo do 200tisíc, takže si můžeš udělat představu. Kdybych vybíral z bazarových vestaveb, bude to tak o deset let starší skorovrak a do toho bych nešel. Sice možná seženeš levně, ale budeš jen opravovat a opravovat. Nedávno tu byl inzerát na pěknej a levnej Opel Vivaro nebo VW Transporter, ale to jsou spíš výjimky.

Za tyhle prachy bych osobně koupil starší dodávku (asi vpředu s trojsedákem :( ) a vestavbu dodělal. Ale záleží na prioritách a kutilské chuti
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 14 let
Ještě je asi důležitý jakou velikost. Co se týká VW Multivanů, tak kvalitní nabídka bude celkem velká. U větších aut už je to bída
lachimlachimČlen
Přidáno před 14 let
Tak už nehledám . Mám Renault Master , a ještě ho musím dotvořit k obrazu svému .
H
HabasekČlen
Přidáno před 14 let
Gratuluji,myslím,že jsi vsadil na správný tip auta pro vestavbu.Co takhle nějaké fotečky.
lachimlachimČlen
Přidáno před 14 let
Pokouším se přiložit fotku tak se to snad povede.
lachim Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
S
stepanČlen
Přidáno před 14 let
... pěkný , jo jo ... to už je celkem slušnej rozměr proti nám "minimalistům" (viď Habásku :-))))
... co je uvnitř ? už něco hotovýho nebo to čeká na tvoji invenci ?
š.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,705,264 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23272 sekund | Průměrně za: 0.23272 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.28MB/2MB