Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Detektor úniku plynu zlobí: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Detektor úniku plynu zlobí

Poslední aktualizace před 14 let
BenjaminBenjaminČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj bydlíkáři,
pořídil jsem tento detektor úniku plynu:

http://www.karava...-alarm.htm

a nějako mě pořád zlobí - spouští několikrát za den, i když očividně k žádnému úniku nedochází. Nemáte někdo podobný problém?

V návodu psali, že před prvním použitím má přijít do styku s látkou, na kterou má poté reagovat. Pustil jsem na něj plyn z plynového zapalovače na sporák a po tomto nastavení začal používat. Myslíte, že v tom může být problém? Měl jsem pustit třeba čistý propan přímo ze sporáku? Nevím, na co ten detektor reaguje, ale pípá každý dvě hodiny :|

Nevíte co s tím?:x

Díky moc
Benja:_
Obytná nástavba Gladiator na pickupu Ford F-150
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 14 let
Vyměnit - a pokud je od Bartůňka , tak na reklamace poslední dobou nechce slyšet . Každý pl. alarm hlásí na : plyn ze zapalovače-vyš. koncentraci rozpouštědel- propan+propan butan. Mám z Lídlu už 3 roky a funguje super,cena +- 400kč.
HrochHrochČlen
Přidáno před 14 let
Pokud v návodu není tento jev popsán (většinou to bývá zadu jako možné závady a jejich řešení) a pokud opravdu nedochází k úniku plynu (např. od řidiče :) ), tak to určitě pošli na reklamaci.
BenjaminBenjaminČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Ludek Liberec napsal:
Vyměnit - a pokud je od Bartůňka , tak na reklamace poslední dobou nechce slyšet . Každý pl. alarm hlásí na : plyn ze zapalovače-vyš. koncentraci rozpouštědel- propan+propan butan. Mám z Lídlu už 3 roky a funguje super,cena +- 400kč.

Díky za rady :)

Citovat

Hroch napsal:
Pokud v návodu není tento jev popsán (většinou to bývá zadu jako možné závady a jejich řešení) a pokud opravdu nedochází k úniku plynu (např. od řidiče :) ), tak to určitě pošli na reklamaci.


Musím ještě prověřit toho řidiče !):D Jinak díky moc :)
Obytná nástavba Gladiator na pickupu Ford F-150
Upravil Benjamin dne 06.02.2010 21:16, před 14 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Benjamin, Ludek Liberec, Hroch

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,042,669 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13581 sekund | Průměrně za: 0.13581 (0) sekund | Dotazy: 60 | Použitá paměť: 1.7MB/2MB