Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Elektroblok schaudt ebl 208: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Elektroblok schaudt ebl 208

Poslední aktualizace před 14 let
L
LupekTČlen
Přidáno před 14 let
Přátele poraďte dnes jsem dobíjel baterky v camperu přes 220V asi po 3 hod. mi najednou zhasly světla v garáži , vypadl jistič v baráku po kratší kontrole jsem zjistil , že výpadek jističe vznikne jakmile připojím 220 V k autu, přitom ze skřínky energobloku bylo cítit takový pach jak by se gelova baterka přebíjela ,idikator však ukazoval 12,5 V
Po nastartování probíhalo normální dobíjení přes alternátor indikator ukazoval 13V na gelové baterii pach už nebyl cítít co Vy na to
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 14 let
jestli spíš nesmrděl energoblok...to vyražení jističe svědči o chybě v 220V části.
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 14 let
Je třeba sundat kryt energobloku a vizuální prohlídkou(př. očicháním) zkontrolovat která součástka si ublížila. Pokud je energoblok O.K. ke třeba jít dál a zkontrolovat co "topilo" - jakékoli přehřívání el. instalace může vést až k zahoření bydlíka. Nepodceňoval bych to.
LasiceLasiceČlen
Přidáno před 14 let
Jedna z množstva závad môže byt aj v napájaní chladničky. Po zaparkovaní som nevypol chladničku a po pripojení na elektriku sa automaticky prepla na 230 V.Tiež mi vyhadzovalo auto istič (prúdovú ochranu) v garáži od kiaľ napájam auto pri parkovaní. Keď som chodil okolo auta tak som započul prskanie pod mriežkou chladenia chladničky. Výrobca si zjednodušil a pripojil chladničku od elektrobloku predlžovačkou. Pozri http://www.carava...ontent.724
mitrakmitrakČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Lasice napsal:
Jedna z množstva závad môže byt aj v napájaní chladničky. Po zaparkovaní som nevypol chladničku a po pripojení na elektriku sa automaticky prepla na 230 V.Tiež mi vyhadzovalo auto istič (prúdovú ochranu) v garáži od kiaľ napájam auto pri parkovaní. Keď som chodil okolo auta tak som započul prskanie pod mriežkou chladenia chladničky. Výrobca si zjednodušil a pripojil chladničku od elektrobloku predlžovačkou. Pozri http://www.carava...ontent.724




Mne to skor pripada ze si mal fazu na pravej strane. Aspon podla toho ako to bolo opalene.




.
Milan!y a ShockIvana
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: LupekT, petr a jarka, Karel Prokop, Lasice, mitrak

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,032,143 unikátních návštěv | Vygenerované za: 1.47471 sekund | Průměrně za: 1.47471 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.81MB/4MB