Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vadné plynové topení poraďte!: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vadné plynové topení poraďte!

Poslední aktualizace před 16 let
BobikBobikČlen
Přidáno před 16 let
Kdo poradí topeni mam pustene na plno a při 14 stupnich se my vypína pomoooc nenechte Bobíky zmrznout ;M ;d
J
jirhavČlen
Přidáno před 16 let
Bobíku,zlobí to i když jsi připojen na 220V?:fJá jsem s tím měl také problém když jsem jel 2 den na baterky, k tomu televize.Mám el.zapalování plamene,pořád to cvakalo,nebylo to vončo:c.Po připojení na napětí to bylo v pořádku.Jinak si budeš muset koupit rumík aby jsi nezmrznul.:oKaravanky nezabírají,musel bys jich vypít 20.;qJirka
BobikBobikČlen
Přidáno před 16 let
:c ono to funguje noumalne do 14 stupnu a pak se to vypne klesne na 11 zapne a funí ve 14 zase vypne fnuk :c
Miru3Miru3Člen
Přidáno před 16 let
Vadný termostat:_
BobikBobikČlen
Přidáno před 16 let
hmm de vezmu novej a kde najdu v autiku ten starej :c auuuu
M
merfanČlen
Přidáno před 16 let
Bobíku, beru to dle topení v bytě, nebo domku. Tam musí být termostat, na kterém nastavíš višší teplotu. Někde na ovládacím panelu.
BobikBobikČlen
Přidáno před 16 let
ja fím kolečko tam je ale děla si co chce ja mam obavu jestli to nema někde čidlo :c
Miru3Miru3Člen
Přidáno před 16 let
čidélko je v tom termostatu
BobikBobikČlen
Přidáno před 16 let
mrška jedna a a kde je termostat :r
Jirka MJirka MČlen
Přidáno před 16 let
Občas má někdo externí čidlo. V sobotu na Hochkáru stejný problém měl jeden karavanista. Měl čidlo blízko teplého místa, takže čidlo hlásilo vysokou teplotu a vyplo. V obytném prostoru setrvávala zima. Podívejse, zda od topení nevede někam kabel a na konci by mohlo být čidlo pravděpodobně blízko teplého místa (topení, hadice adt.). Pak to čidlo přemísti do studeného prostoru a začneš tam mít hic.
_
_mchČlen
Přidáno před 16 let
Bobo,však jsme to ráno telefonavali,termostat a čidlo,to je všechno v tom kolečku.Prostě zajeď do servisu ať ho opravěj nebo vyměněj.Na dálku ti nikdo nepomůže. ;c
Upravil _mch dne 26.11.2007 19:34, před 16 let
BobikBobikČlen
Přidáno před 16 let
ano posim děkuji za rady :x hihihihi
MysakMysakČlen
Přidáno před 16 let
Jestli máš plynové topení od trumy, tak je i lihové čidlo přímo v kamnech, když odklopíš ten krycí panel. Je to taková mosazná ampule přímo u podlahy ..... hledal bych chybu tam, ovládá to přívod plynu do kamen.
BobikBobikČlen
Přidáno před 16 let
Myšaku dik zitra my nato Miru3 jukne ;d
Jiri MajkiJiri MajkiČlen
Přidáno před 16 let
Bobíku já mám čídlo nad dveřma je to takovej černý knoflík asi 12-15 mm. Ale pomůže ti jenom odborník a možná i u Brunera vždyť ty ho znáš tak to skus.
BobikBobikČlen
Přidáno před 16 let
ahojte děkuji všem za rady topení funguje zavada odstraněna ;l;d
Jiri MajkiJiri MajkiČlen
Přidáno před 16 let
Tak se aspoň pochlub co tomu bylo nebo jsi neměl plyn co ???
BobikBobikČlen
Přidáno před 16 let
nepochlubim heeč :c už to zas blbne a plyn mam bllleeeee
J
jirhavČlen
Přidáno před 16 let
Tak kde byl ten zakopanej pes?:v;p
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Miru3, jirhav, Bobik, merfan, Jirka M, _mch, Mysak, Jiri Majki

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,273,215 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24395 sekund | Průměrně za: 0.24395 (0) sekund | Dotazy: 130 | Použitá paměť: 2.16MB/2MB