Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Topení v karavanu za jízdy: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Topení v karavanu za jízdy

Poslední aktualizace před 14 let
MartyMartyNováček
Přidáno před 14 let
Ahoj všem,

jsem tu s dalším dotazem, nedávno jsme byli s karavanem na zimním kempování, venku byla celkem zima na silnici trochu kalamita a do kempu jsme dorazili celkem pozdě na noc. Napadá mně, že kdyby šlo cestou topit přijeli by jsme na místo s vyhřátým bydlíkem a bylo by to příjemnější. Nevím zda je to vůbec možné a pokud to jde, tak co je k tomu potřeba? Dám rád na rady zkušenějších.

díky za Vaše odpovědi Martin
S
severaciČlen
Přidáno před 14 let
jaký druh topení máš instalovaný?
Cool + !u
RobertRobertČlen
Přidáno před 14 let
Já mám Trumu 3002 a topit by šlo. :) Ale za jízdy má být zavřená bomba PB a to už by nešlo.
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
Upravil Robert dne 18.01.2010 23:02, před 14 let
CharlieCharlieČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj, na komin treba dat nastavec pre kurenie za jazdy a na bombu bezpecnostne zariadenie Secumotion a mozes kurit aj za jazdy.
MarekMarekČlen
Přidáno před 14 let
Stačí nainstalovat jednoduché zařízení,které je určeno na používání zařízení za jízdy(topení,lednice).V případě potřeby(nehody atd.) automaticky odpojí přívod plynu do karavanu.Např.od roku 2007 se do Francie nesmí dodávat karavan bez tohoto zařízení bez ohledu na to jestli použijež za jízdy či ne.
Jedná se o SecuMotion od Trumy
http://www.karava...otion.html
S pozdravem Marek
Upravil Marek dne 18.01.2010 19:10, před 14 let
T
TomČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Charlie napsal:
Ahoj, na komin treba dat nastavec pre kurenie za jazdy a na bombu bezpecnostne zariadenie Secumotion a mozes kurit aj za jazdy.

Má pravdu, přesně tak to používáme a zatím bez problému.
Ahoj Tom
bousovacibousovaciČlen
Přidáno před 14 let
Když jsme přivezli náš karavan, tak tam chyběl regulátor.Tak jsem před týdnem nainstaloval secumotion a duokomfort, ale ještě jsem nevyzkoušel (nemůžu pro sníh ani vyjet z garáže).
Dej pozor prodávají pro tlak 30 a nebo 50.Koupil jsem starší provedení, protože od 1.ledna nabízejí nový typ, ale před týdnem ještě neměli.
Bousováci
Jirka, Martina a Fido
Deda LebedaDeda LebedaČlen
Přidáno před 14 let
Já mám Duo Control a za jízdy topím běžně
bousovacibousovaciČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Charlie napsal:
Ahoj, na komin treba dat nastavec pre kurenie za jazdy a na bombu bezpecnostne zariadenie Secumotion a mozes kurit aj za jazdy.



Chtěl bych se zeptat na ten nástavec pro topení za jízdy - myslíte klasický kus prodloužení komínku? Nebo je nějaký speciální?
Bousováci
Jirka, Martina a Fido
BenjaminBenjaminČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj všem zkušeným a znalým,

na strankách karavan.cz jsem se dočetl : "Pro 50 mbar se SecuMotion nevyrábí. "

Je to pravda? :| :c Neexistuje třeba nějaká alternativa?

Díky Benja
Obytná nástavba Gladiator na pickupu Ford F-150
Upravil Benjamin dne 19.01.2010 00:08, před 14 let
Petr a NataliPetr a NataliČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj, bohužel to pravda je na 50 Mbar se secumotion nedělá a ani žádná náhražka neexistuje nebo jsem jí nenašel.Mám totiž stejný problém jako ty r.v. 93.Moc to ,ale nevadí jelikož za jízdy je kočkám vzadu až horko.
CharlieCharlieČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Chtěl bych se zeptat na ten nástavec pro topení za jízdy - myslíte klasický kus prodloužení komínku? Nebo je nějaký speciální?
Bousováci


Je to specialny klobucik, ktory sa len nacvakne z vrchu na koniec komina.

http://www.karavan.cz/_310_103-s-kryt...-jizdy.htm
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Marty, severaci, Robert, Charlie, Marek, Tom, bousovaci, Deda Lebeda, Benjamin, Petr a Natali

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,102,192 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23473 sekund | Průměrně za: 0.23473 (0) sekund | Dotazy: 108 | Použitá paměť: 2.06MB/2MB