Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nabíječka autobaterií z Lidlu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nabíječka autobaterií z Lidlu

Poslední aktualizace před 7 let
HecikHecikČlen
Přidáno před 14 let
V Lidlu nabízejí nabijěčku baterií ,nabíjí i gelovky a motobaterky 6v.Bohužel u nás v Ústí n/L ji už nemají,kdyby se někomu ji podařilo sehnat ,tak bych ji vzal.Cena je 499Kč ,samozřejmě bych platil poštovné.Díky.
Zdeněk,Božena a Šárka
Fiat Ducato
JanekJanekČlen
Přidáno před 14 let
Zkusím, dám vědět, ráno jich bylo dost, Janek
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj . Koupil jsem si jí včera . Je to nový typ . Náhrada za tronic . Je ještě lepší ! Za 500 kč bomba . Do lidlu jedu znova v pondělí . Tak kdyby jsi ji ještě neměl podívám se po ní ...


Citovat

Hecik napsal:


V Lidlu nabízejí nabijěčku baterií ,nabíjí i gelovky a motobaterky 6v.Bohužel u nás v Ústí n/L ji už nemají,kdyby se někomu ji podařilo sehnat ,tak bych ji vzal.Cena je 499Kč ,samozřejmě bych platil poštovné.Díky.
HecikHecikČlen
Přidáno před 14 let
Díky už by měla být koupena,jen čekám až dorazí.Díky Jankovi.
Zdeněk,Božena a Šárka
Fiat Ducato
Upravil Hecik dne 15.01.2010 13:34, před 14 let
JanekJanekČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Hecik napsal:
Díky už by měla být koupena,jen čekám až dorazí.Díky Jankovi.

Jo jo, je to teď na poště :)
R
RemzinČlen
Přidáno před 14 let
Páni kolegové jestli Vám můžu nějak pomici jezdím u Lidlu se zásobováním tak když budete chtít něco konkrétního z nabídky dejte včas vědět a není problém to koupit a poslat . Musí to jen být do středy a neděle odpol následující dny jsou akce tak ať Vám to můžu schovat . Pošlete SZ a dohodnem se co budete chtít Jarda :D
!y Jarda , :y Lenka , :a Lukáš a !z Štěpánka
Mercedes Benz Vito + Knaus Südwind
Upravil Remzin dne 15.01.2010 22:59, před 14 let
W
walibukČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Hecik napsal:
V Lidlu nabízejí nabijěčku baterií ,nabíjí i gelovky a motobaterky 6v.Bohužel u nás v Ústí n/L ji už nemají,kdyby se někomu ji podařilo sehnat ,tak bych ji vzal.Cena je 499Kč ,samozřejmě bych platil poštovné.Díky.


Včera som si ju kúpil, nie že by to bola zlá nabíjačka /za tie prachy:)/ ale v príručke je napísané že vie nabíjať NIEKTORÉ AGM batérie. Nie je to tam napísané ktoré niektoré a nič tam nie je napísané že vie nabíjať gelové. Takže ja jej moju gelovku istotne nezverím. Ale hodiť sa mi hodí.
calycalyČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

walibuk napsal:

Citovat

Hecik napsal:
V Lidlu nabízejí nabijěčku baterií ,nabíjí i gelovky a motobaterky 6v.Bohužel u nás v Ústí n/L ji už nemají,kdyby se někomu ji podařilo sehnat ,tak bych ji vzal.Cena je 499Kč ,samozřejmě bych platil poštovné.Díky.


Včera som si ju kúpil, nie že by to bola zlá nabíjačka /za tie prachy:)/ ale v príručke je napísané že vie nabíjať NIEKTORÉ AGM batérie. Nie je to tam napísané ktoré niektoré a nič tam nie je napísané že vie nabíjať gelové. Takže ja jej moju gelovku istotne nezverím. Ale hodiť sa mi hodí.


Precti si ten navod pozorne.Gelovka tam uvedena je a dokonce 2x.
Tady to mas a v rodnym jazyce.
--------------------------------------------------------------------------
[b]TRONIC T4X SE je nabíjačka batérií s pulzným udržiavacím
nabíjaním, ktorá je vhodná na nabíjanie
a udržiavacie nabíjanie nasledujúcich 6 V alebo
12 V olovených akumulátorov (batérií) s roztokom
elektrolytov alebo gélovým elektrolytom:
• 6 V: kapacita 1,2 Ah až 14 Ah
• 12 V: kapacita 1,2 Ah až 14 Ah
• 12 V: kapacita 14 Ah až 120 Ah
------------------------------------------------------------------------------------
Vlastnosti výrobku
Tento prístroj je určený na nabíjanie množstva uzatvorených
olovených batérií, ktoré sa najviac používajú
v osobných autách, motorkách a niektorých
iných vozidlách. Môže ísť o batérie WET (s tekutým
elektrolytom), GEL (s gelovým elektrolytom) alebo
AGM (s elektrolyt absorbujúcimi rohožami). Špeciálna
koncepcia prístroja (zvaná aj „trojstupňové
nabíjanie“) umožňuje znovunabitie batérie až do
takmer 100 % jej kapacity.
-----------------------------------------------------------------------------------
:he

Ta tvoje gelovka je zrejme naka specialni "echt gelovka".
Tak at te to nabiji.
RIVARIVAČlen
Přidáno před 14 let
Taky jsem si ji koupil 14.ledna. Bohužel, v balení jsem neměl český návod k použití, pouze základní údaje na obalu. Pokud by byl někdo z vás ochotný mi poslat kopii, byl bych velice rád. Adresa přes SZ. Předem děkuji.
Z Nového Jičína zdraví Milan
JanekJanekČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj, za chvilku Ti to pošlu Janek:_
calycalyČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

RIVA napsal:
Taky jsem si ji koupil 14.ledna. Bohužel, v balení jsem neměl český návod k použití, pouze základní údaje na obalu. Pokud by byl někdo z vás ochotný mi poslat kopii, byl bych velice rád. Adresa přes SZ. Předem děkuji.


Pro vsechny co nemaji manual.
:_

http://www.komper...mp;lang=de
HecikHecikČlen
Přidáno před 14 let
Remzin,to je dobře že o tobě víme ,kolikrát se mi stalo že jsem chtěl u nás v Lidlu koupit nějakou věc na akci a měl jsem smůlu,buďto to někdo koupil najednou nebo toho bylo 2-3kusy.Určitě se ozvu.
Zdeněk,Božena a Šárka
Fiat Ducato
RIVARIVAČlen
Přidáno před 14 let
Caly a Janku,
díky za sebe i všechny ostatní, kteří manuál v balení neměli.
Z Nového Jičína zdraví Milan
calycalyČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

RIVA napsal:
Caly a Janku,
díky za sebe i všechny ostatní, kteří manuál v balení neměli.


Rado se stalo Caly.
W
walibukČlen
Přidáno před 14 let
Caly, v pribalenom návode k nabíjačke to nie je napísané tak ako to ty uvádzaš v mojom rodnom jazyku, je možné že sa jedná o dve rozdielne nabíjačky. Ja nebudem veriť návodu z internetu, ale návodu čo bol pribalený k nabíjačke. A tam je napísané "niektoré AGM"
calycalyČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

walibuk napsal:
Caly, v pribalenom návode k nabíjačke to nie je napísané tak ako to ty uvádzaš v mojom rodnom jazyku, je možné že sa jedná o dve rozdielne nabíjačky. Ja nebudem veriť návodu z internetu, ale návodu čo bol pribalený k nabíjačke. A tam je napísané "niektoré AGM"


Mozna ze mas jinej navod a jinou nabijecku v tom pripade se omlouvam.
I kdyz akce Lidlu byla totozna v CR i SR jen s rozdilem meny.
Ale tvuj slovni obrat "nabíjanie
niektorých AGM batérií s kapacitou nad 14 Ah.
"je tam mimo jine taky.
O tri prispevky vise mas link na vsechny jazykove mutace Lidl nabijecky.
Tu ceskou jsem mel ja prilozenou u nabijecky.
JanekJanekČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

caly napsal:

Citovat

RIVA napsal:
Caly a Janku,
díky za sebe i všechny ostatní, kteří manuál v balení neměli.


Rado se stalo Caly.


Rádo se stalo Honza (Janek), hlavně aby Ti to chodilo, ta moje sedí přesně podle techn.údajů, takže je šikovná, ahoj:_
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 14 let
Odzkoušeno,nabíjí :g
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:
Odzkoušeno,nabíjí :g


Ahojte všichni Lidl nabíječi ...)))

Fakt se jí nebojte . Mám doma už 3 / teda jen už dvě , jednu mi ukradli ... / Teď je prodávají pod jinou značkou " Ultimate Speed " ale v podstatě kromě nabíjecího proudu o 0,2 A větším a trochu šetrnějšímu softu nic nového ... Taky asi atraktivnější obal a zeleně svítící dioda ukončení nabíjení plus možnost 6V baterií .
Soft je jinej jen asi v tom že trochu dýl si baterii testuje , než pustí plnej proud a při ukončování nabíjení se proud taky omezuje .. Víc se před automatickým vypnutí Akku dotlačí ...
Ty "staré" typy používám už 5 let na různých kapacitách a typech Akku / gelovky nevyjímaje / a nikdy nebyl problém . Novej jsem právě dotestoval na všech Akku co jsem doma našel ..B) Prostě dobrej baznecht ....:^
Robert
Upravil Roberto dne 16.01.2010 21:57, před 14 let
R
RemzinČlen
Přidáno před 14 let
Jojo jak sem psal když něco bude chtít není problém jen mi to musíte dát vědět včas abych Vám to moch schovat dřív než se to vůbec dostane do prodeje nejdéle ve středu a v neděli odpoledne pak už je to na krámě a nezaručím že to seženu . :@
!y Jarda , :y Lenka , :a Lukáš a !z Štěpánka
Mercedes Benz Vito + Knaus Südwind
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,586,759 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25546 sekund | Průměrně za: 0.25546 (0) sekund | Dotazy: 140 | Použitá paměť: 2.26MB/2MB