Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Plyn-Řecko: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Plyn-Řecko

Poslední aktualizace před 14 let
J
Jirka a HankaČlen
Přidáno před 14 let
Zdravím všechny bydlíkáře.
Na jaře se chystáme na delší výjezd do Řecka. Tak na 4 týdny. V souvislosti s tím bych se chtěl zeptat zda někdo ví, jaká je možnost výměny lahví na PB .Ať už čeké nebo nemecké. Předpokládám, že na tak dlouhou dobu nám 2 lahve stačit nebudou. Každá rada dobrá. Dík:o
M
MedvediČlen
Přidáno před 14 let
S výmenou flaší v Grécku nemám skúsenosti, ale možno pomôže táto skúsenosť. V lete 1mesiac Grécko: 1flaša 14dní, chladnička na plný výkon, varenie, používanie rúry na pečenie, celý čas zapnutý bojler na 50°. 5týždňov na Pobaltí: 1flaša 12dní, chladnička na 50%, občas kúrenie v noci. Ostatné spotrebiče používané rovnako ako v Grécku.
GarfildGarfildČlen
Přidáno před 14 let
Tak to taky nevím, ale nám bohatě na 19 dní v řecku stačila 1 flaška. A ještě zbylo ....
David+ Růženka + Denisa - Citroen Brglingo + caravan GRUAU
J
Jarda a IvetaČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Garfild napsal:
Tak to taky nevím, ale nám bohatě na 19 dní v řecku stačila 1 flaška. A ještě zbylo ....


Souhlas, nám také...
Iveta+Jarda
PepiPepiČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj,jezdím do Řecka dlouho a vždy na delší dobu,Normální spotřeba je cca 1,2-1,4 l /den,takže měsíc není co řešit,jinak ve městech kde plní auta,např.Soluň makedonské letiště,mám někde i GPS,naplní i láhve,měli tam na to nádstavce.!y
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 14 let
Zdravím ,
v létě jsme byli 3 týdny v Řecku a v pohodě jsme s jednou lahví vystačili. V garáži mám ještě jednu náhradní, ale tu jsem nepotřeboval.
Jirka
J
Jirka a HankaČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj. Díky všem za rady. Chceme se nějakou dobu zdržet v horách, kde bude možná potřeba topit a ty 4 týdny jsou také taková minimální doba. Pepi,kdyby se ti podařilo najít ty souřadnice, byl bych vděčný. Možná by to uvítali i někteří další.
Ještě jednou dik všem
Jan BordovskyJan BordovskyČlen
Přidáno před 14 let
Německé lahve tam plní i vyměňují v pohodě, ve všech velkých městech, někdy i v menších. Je tam ale potřeba adaptér, který na plnírnách většinou mají. České lahve nevím...
J
Jirka a HankaČlen
Přidáno před 14 let
Doufal jsem, že to nějak tak bude, ale chtěl jsem mít větší jistotu. Ještě jednou všem dík za názory a informace.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jirka a Hanka, Medvedi, Garfild, Jarda a Iveta, Pepi, Dasa a Jirka, Jan Bordovsky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,286,101 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21619 sekund | Průměrně za: 0.21619 (0) sekund | Dotazy: 91 | Použitá paměť: 1.94MB/4MB