Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ford Transit Karavan: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ford Transit Karavan

Poslední aktualizace před 14 let
M
martan01Člen
Přidáno před 14 let
Dobry den rozhodl jsem se prestavet tak trosku sveho Transita na karavan. Tedy vestavbu. Jak tezke je dopsat do TP ze jse jedna o karavan ? Ma nekdo skusenost ?
H
HabasekČlen
Přidáno před 14 let
Já bych s tím zápisem do TP moc nepospíchal.
S
stepanČlen
Přidáno před 14 let
... ono to ani není zas tak jednoduchý ... spíš bych řekl, že pro "laika - neprofesionála" téměř nemožné ... mám osobní špatnou zkušenost ...
ps... u Transita jsem chtěl pouze snížit počet míst k sezení z 9 na 5 v TP a byl to teda porod :-)))
Upravil stepan dne 07.01.2010 09:42, před 14 let
simchasimchaČlen
Přidáno před 14 let
Také nevím jestli je to v něčem zajímavé, pouštět se do nějakých změn v TP. Osobně jsem měl asi tři vestavby a uvažoval jsem asi tak, že přece záleží na mě co v dodávce vozím, jestli kempové vybavení nebo třeba cement. Ale možná něco podstatného nevím, nebo se mýlím.

Samozřejmě nemyslím montovat sedačky, nebo bezpečnostní pásy.
X
XTRANČlen
Přidáno před 14 let
Prosím Tě a teď máš v TP klasickou plechovou nákladní dodávku pro 3 v kategorii N, nebo poloprosklenou pro 6 v kategorii N či M?
Napiš, zkusím zjistit více a odpovím. Ale moc šancí, že to půjde tomu nedávám.
ogarogarČlen
Přidáno před 14 let
Tiež si myslím,že to nemá moc velký význam,niečo riešiť.Nedajbože pridať sedačky,to je individuálne nemožné a čo vozíš v zadu...to,tak ako sa tu píše,je tvoj problem.(jazdím tak 5 rokov)Kedysi sa to prehlasovalo kvôli zákonnej poistke,ja platím za nášho miláčika 2,5 tdi o 35 éčiek viac ako za osobny Fiat Stilo 1,8.Možno raz bude problém pri platení mýta,tož to budeme obchadzať platené úseky(keď ťo vôbec pôjde:c),bo máme čas,ale zatiaľ to neriešim!y
Peter a Stanka
M
martan01Člen
Přidáno před 14 let
Pred 2 lety jsem rozsiroval pocet mist na Transitu a stalo to 2.5t a par hodin cekani :-) Dnes to same potrebuji na jinem aute a jak to vypada tak to nebude tak jednoduche. Ale udelat to musim.

Toto druhe vozidlo mam Transita Maxi Jumbo s celkovou tonazi 4250kg a radost stoho tedy nemam. Tedy N2. Drive u starych vozu Avia 21F sla snizit tonaz bez vetsich problemu a pripasat do TP karavan take. Dnes u vozu Ford to bude asi tezsi.

Ma li nekdo napad nebo kontakt na sikovneho cloveka tak sem snim.
M
martan01Člen
Přidáno před 14 let
Takze od vestavby jse upustilo. Preci jen je potreba mit nakladni plochu. Jen nejaka mala postel atd. Okno a elektrocentrala. Zrejme Kipor + karavan.

Ale o to tu nejde.
A nasel jem cloveka ochotneho takrka realizovat a legalizovat snad vse. Jen mit penize !)
H
HabasekČlen
Přidáno před 14 let
No teda!!!Já už myslel,že takoví úředníci již nejsou.Tak zase protikorupční balíček nezabral. !h

Jinak Martane,i takhle se dá v pohodě cestovat.Má to svoje kouzlo.Taky jsem na víkend dal do auta tzv.postele,v neděli večer jsem to vytahal a v pondělí už nakládal barely s H2SO4. :o
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: martan01, Habasek, stepan, simcha, XTRAN, ogar

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,935,085 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12751 sekund | Průměrně za: 0.12751 (0) sekund | Dotazy: 89 | Použitá paměť: 1.92MB/4MB