Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Bezdrátový couvací set: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Bezdrátový couvací set

Poslední aktualizace před 14 let
T
TomČlen
Přidáno před 14 let
tronictronicČlen
Přidáno před 14 let
Jj je to pěkný set,ale když přidáte jen pár stovek dá se pořídit něco multifunkčního.
www.aukro.cz/item...
Krom kamery to ještě umí navigovat a díky 7" velkému displeji i připojit k videosignálu a koukat jako na televizi.Jen tak pro zajímavost 7" je ???? cm? - malinkatá nápověda(mm 4,52 = celap 1)
a x 7" je to už kino s pěkně velkou úhlopříčkou.
!!! nejsem prodejce jen mě zaujala !!!
Jinak by to v autě mohlo vpadat jako když klikneš na obrázek.
Upravil tronic dne 05.01.2010 19:02, před 14 let
tronic Připojili následující obrazek:
qps.jpg
T
TomČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

tronic napsal:
Jj je to pěkný set,ale když přidáte jen pár stovek dá se pořídit něco multifunkčního.
www.aukro.cz/item...
Krom kamery to ještě umí navigovat a díky 7" velkému displeji i připojit k videosignálu a koukat jako na televizi.Jen tak pro zajímavost 7" je ???? cm? - malinkatá nápověda(mm 4,52 = celap 1)
a x 7" je to už kino s pěkně velkou úhlopříčkou.
!!! nejsem prodejce jen mě zaujala !!!
Jinak by to v autě mohlo vpadat jako když klikneš na obrázek.

Pěkná hračka, ale nevidím tam nikde bezdrátovou kameru.
Ahoj Tom
tronictronicČlen
Přidáno před 14 let
Né bezdrátová kamera není součástí a asi k GPS ani nejde bezdrátově připojit.
Hold není to dokonalé ale třeba jednou ????
Upravil tronic dne 05.01.2010 19:39, před 14 let
P
AnonymČlen
Přidáno před 14 let
no dreamgo má navigaci a bezdrátovou kameru.
HrochHrochČlen
Přidáno před 14 let
Jelikož jsem lenoch a nechtělo se mi tahat kabel od couvací kamery k monitoru přes celý bydlík, rozhodl jsem se pro bezdrátovou variantu. Bohužel nefungovala - pokud byla kamera od monitoru do 4 metrů, bylo vše O.K., když byla dále, obraz zmizel. Jako další pokus jsem zvolil set, u kterého byl napsán dosah 20 m. Bylo to lepší, ale obraz chvílema zrnil a občas úplně vypadával. Nakonec jsem přemohl lenost, zalezl pod bydlík a natáhl kabel - funguje to super. Vím, že v případě soupravy auto + karavan je jiná možnost než bezdrát problém, ale před koupí si sadu určitě vyzkoušejte - spousta sad je určena pro osobní auto a u soupravy fungovat nebude.
R
RemzinČlen
Přidáno před 14 let
Hrochu a můžeš poradit jakej set sis pořídil abych věděl co je dobré a odskoušené . Mám alkovnu 6,5 m tak bych to celkem využil . Radši bych bezdrát , ale když píšeš že to není 100% tak radši drát . Díky Jarda :D
!y Jarda , :y Lenka , :a Lukáš a !z Štěpánka
Mercedes Benz Vito + Knaus Südwind
HrochHrochČlen
Přidáno před 14 let
Možná ti někdo poradí kvalitní bezdrát. Já jsem to vyřešil drátem - kamera na světlo zpátečky, monitor mám motoricky ovládaný - po zařazení zpátečky se otevře a po vyřazení zase zavře. Značku nevím mrknu se na to zítra. Celý set vyšel na cca 3500,- Kč. Kamera má kolem sebe led přisvětlení. Ještě se chystám dobastlit jeden drát a vypínač, aby se kamera dala aktivovat i za jízdy. Z toho otvíracího monitoru jsem měl strach, ale zatím funguje (uvidíme jak dlouho mu to vydrží). Pokud třeba uvažuješ o novém autorádiu, tak se dá koupit autorádio s DVD, 3,5" displayem, které přehrává i DIVX, má čtečku SD karet, USB vstup a má vstup pro couvací kameru - stojí 2000,- Kč, k tomu kamera s led přisvětlením za 1500,- a máš to za stejné penízky a navíc může spolujezdkyně za jízdy koukat na film.
Upravil Hroch dne 16.01.2010 22:49, před 14 let
calycalyČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

tronic napsal:
Jj je to pěkný set,ale když přidáte jen pár stovek dá se pořídit něco multifunkčního.
www.aukro.cz/item...
Krom kamery to ještě umí navigovat a díky 7" velkému displeji i připojit k videosignálu a koukat jako na televizi.Jen tak pro zajímavost 7" je ???? cm? - malinkatá nápověda(mm 4,52 = celap 1)
a x 7" je to už kino s pěkně velkou úhlopříčkou.
!!! nejsem prodejce jen mě zaujala !!!
Jinak by to v autě mohlo vpadat jako když klikneš na obrázek.


Nevim kolik je "celap ale palec je 2,54 cm.:x
calycalyČlen
Přidáno před 14 let
Sorry, ale ja ten vtip na poprvne nepochopil.
R
RemzinČlen
Přidáno před 14 let
Tak to je určitě zajímavý můžu vědět co je to rádio s dvd za značku ? Mám v bydlínku stajer blaupunk ještě na kazety , ale hraje fakt super . Mám k němu takovou tu kazetu co má místo pásky hlavu a kabel s jackem kterj zapojuji do noťase kde mám oblíbené hudby dost ještě nainstalovanou navigaci , která je fakt mooc dobrá vyzkoušená na kamionu a nikdy neselhala . Tak nevím jestli byla dobrá investyce , kdyby bylo něco co jde zapojit do počítače tak by se mi to líbilo úplně nejvíc , ale já se v tomhle opravdu moc nevyznám elektrinika není moje silná stránka . Tak ještě jednou dík Jarda
!y Jarda , :y Lenka , :a Lukáš a !z Štěpánka
Mercedes Benz Vito + Knaus Südwind
HrochHrochČlen
Přidáno před 14 let
Je to Sencor. Pokud máš ten notebook zaplý stále, můžeš jej využít míst displaye také. Je to však trošku nestandardní řešení. Kde jej máš z jízdy umístěn ?
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 14 let
Já jsem vyuzil malou LCT telku co mi doma zbyla a nasel ksem na netu tu nejlavinejsi kameru na 12 tusim kolem 500kč.ma i přisviceni, jen by bylo lepší,protoze ji mam nahoře aby měla čočku rybi oko. jinak spokojenost. a je mozné pokud se pouzije takova kamera, že z ní bude obraz stranově obracený. naštěsti telka od větnamcu se da přepnout.takže co vidim v telce napravo je opravdu napravo:D
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 14 let
Odzkoušenou variantou je toto:
http://www.sounds...torem.html

Ten shop spadá pod moji firmu,tak aby mě nikdo nenařkl z reklamy,stačí k případné objednávce do kolonky POZNAMKA napsat Caravan24 a svůj nick zde na foru...cenu pak posunu směrem k mojí nákupní ceně.
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
R
RemzinČlen
Přidáno před 14 let
Mám ji umístěnou před spolujezdcem v kasliku . Vyrobil jsem takovou vyndavací zastamdací poličku a tam má svoje pracoviště . Mám mini noťas 10,1" takže jako navigace , hudební přehrávač , místo na fotky a samo že imternet naprosto dostačující ( teda pro !y ) ostatní členové posádky jedou po svém !o . Tak proto bych upřednostnil jen nějakou kamerku napájenou přes usb , ale nevím jestli mám naději na úspěch . No a taky muší bejt samo že vodotěsná !v . Snad někde na něco za slušnej peníz narazím . !g
!y Jarda , :y Lenka , :a Lukáš a !z Štěpánka
Mercedes Benz Vito + Knaus Südwind
Upravil Remzin dne 17.01.2010 22:24, před 14 let
R
RemzinČlen
Přidáno před 14 let
Ještě jedna otázka je možné nějak předělat zapojení ( redukce apod. ) z cinčů na usb případně monitorovou svorkovnici v noťasu nic jiného nemám tak nevim jak bych tam případnou kamerku zapojil . Díky za rady Jarda
!y Jarda , :y Lenka , :a Lukáš a !z Štěpánka
Mercedes Benz Vito + Knaus Südwind
miromiroČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

remzin napsal:
Ještě jedna otázka je možné nějak předělat zapojení ( redukce apod. ) z cinčů na usb případně monitorovou svorkovnici v noťasu nic jiného nemám tak nevim jak bych tam případnou kamerku zapojil . Díky za rady Jarda


Exteriérovú kameru z infra na USB asi nezoženieš a ani nezháňaj nakoľko narazíš aj na problém s dĺžkou USB kábla. Môžeš použiť prevodník z analóg CINCH na USB niečo ako Pinnacle Dazzle. V lepšej PC predajni zoženieš podobnú verziu s DVB-T a analóg tunerom + AV IN vstupom takže hneď máš aj telku aj kameru na notebooku. Tieto tunery majú väčšinou aj voľbu NTSC/PAL ale ak by nemal, kupuj u číňana kameru v príslušnej norme. Ak bude zrkadlový obraz na notebooku asi nepochodíš.

Mám jednu obľúbenú stránku kde sa venujú problematike CAR PC http://www.cartft.com/catalog Na tejto stránke je možné pozrieť rôzne príslušenstvo na využitie noťasu alebo PC v aute. S príslušným softwarom - odporúčam demo http://www.centrafuse.com/CentrafuseA...eAuto.aspx sa dá okrem kompletného multimediálneho systému cez prevodník vyťahovať aj dáta z auta ktoré sa čítajú v reálnom čase zo zbernice cez diagnostickú zásuvku a môžu byť zobrazované na disleji. Stačí si len prehrabať aký plugin http://forums.fluxmedia.net/downloads...=downloads
J
jirkamdsČlen
Přidáno před 14 let
REMZIN:
Tady máš přímo redukci CINCH na USB :^

http://www.flajza...stupy.html
Jirka, Jana, Zuzka 18, Luky15
VOLVO XC90 + HOBBY Kmf 545 Silver Line Jablonec nad Nisou
www.servis-elektro.cz
www.motokary-liberec.cz
Upravil jirkamds dne 19.01.2010 01:17, před 14 let
feroferoČlen
Přidáno před 14 let
Cúvaciu kameru som riešil vlani a tiež som sa zamýšľal nad rôznymi možnosťami. Štartovať windows a potom aplikáciu v mini notebooku pred každým cúvaním sa mi zdalo prinajmenšom nepohodlné. Rádiá s 3.5" displejom umiestnené mimo zorného poľa sa mi tiež nepozdávali. Wireless - pekné, ale tiež to nie je bez inštalácie - je treba priviesť 12 V aj ku kamere, aj k monitoru. Nakoniec som zvolil 7" display, ktorý sa jednoducho nasadí na pôvodné zrkadlo, natiahol kábel odpredu dozadu, kábel od cúvacieho svetla ku kamere aj k monitoru - tento zapína kameru aj monitor pri zaradení spiatočky. Inštalácia netrvala viac než 3 hodiny a funguje to spoľahlivo. Monitor má aj externý video vstup, slot na SD a USB. Je toho plný ebay, stálo to niečo cez 100 USD.
simonsimonNováček
Přidáno před 14 let
BEZDRÁTOVÁ COUVACÍ KAMERA PRO USER. AV zástrčka pro DVD nebo jiné přístroje, zabudované reproduktory s výkonem 8W , barevný LCD displej 17,8cm, grafické znázornění bezpečné trasy vyznačené formou čar na displeji, možnost nastavení kontrastu a barvy displeje, průměr čočky kamery 0,63cm s rozlišením 640x480pixels, úhel kamery 110 horizontální & 80 vertikální, vodotěsná kamera, automatické spuštění při zařazení zpětného chodu, možno instalovat na všechny modely obytných vozů, karavanů a osobních vozidel. Součástí balení je nastavitelný držák, napájení 12V zastrčka zapalovače, vysílačka 2,4GHz. rozměry V12xŠ3xD20,5CM Barva šedá.
Cena 5349
http://www.carava...aci_kamera
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Tom, tronic, Petr a Lucie, Hroch, Remzin, caly, petr a jarka, karlosVW, miro, jirkamds, fero, simon

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,643,337 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25037 sekund | Průměrně za: 0.25037 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB