Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 propan v kompozitových láhvích: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

propan v kompozitových láhvích

Poslední aktualizace před 14 let
MartyMartyNováček
Přidáno před 14 let
Ahoj všem karavanistům,

prosím Vás o radu, v loňském roce jsme si udělali radost a vyměnili náš starý karavan za novější. Protože rádi jezdíme i v zimě a doposud jsme používali ocelové LPG, které nám omrzaly a špatně topily, chceme přejít na propan. A teď moje otázka, v práci máme zelené kompozitové láhve s propanem, které používáme do vysokozdvyžného vozíku. Lze tyto láhve používat i pro provoz v karavanu? Slyšel jsem na to rozporuplné názory a chtěl bych předejít možným problémům. Díky za Vaše rady a zkušenosti Martin a Květa !)
furgonfurgonČlen
Přidáno před 14 let
ani náhodou jde z nich kapalná fáze a ty potřebuješ plynnou ,jedině pokud by jsi si chtěl zalítat ,ale to prosím tě zakempuj v nějaké pustině ať lítáš sám:D
Jarda
Jarda a Zuzka
Fiat 2.3 Carado 448
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 14 let
lahev pro vysokozdvižné vozíky je konstruovaná pro uložení naležato a má zabudovanou trubičku, která je neustále pod hladinou kapalného propanu, takže se z nádrže čerpá kapalný propan, nikoli plynný. Ty potřebuješ lahev bez této trubičky, kde odebíráš pouze plyn. Tyto lahve jsou v prodeji, byrábí je v Dýšině u Plzně.
M
michal a jitkaČlen
Přidáno před 14 let
Kompozitové lahve bez trubičky máme, ale je třeba si předem zjistit, kde ti je vymění, abys pak nejezdil 100 km daleko. V Praze se dají vyměnit u prodejců karavanů Hykro a Caravanmetropol. Myslím, že i v Satalicích.
Jinak pozor, trubičkový lahve se dělaj i plechový. Tak bacha na ně.
čau jitka
Upravil michal a jitka dne 05.01.2010 09:12, před 14 let
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 14 let
jo, v Satalicích plní bez problémů. Klidně doplní i poloprázdnou.
Petr a NataliPetr a NataliČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj ,jak už asi víš tak s trubičkou ne.Chápu v práci by sis ji vypůjčil a vrátil prázdnou,hezká představa mýt plyn zdarma no fakt to nejde.Pokud si chceš kompozitku koupit svou tak v Dýšině ji neseženeš jelikož je momentálně nevyrábí prý je koupily snad Indové .Zásobu lahví má Tomegas v Milevsku a nechává je za 1800,- ks.Plní i propan 350,- lahev.Jinak kompozitky mám jsou fakt super.Lehké a hezké což neni důležité.Ale pozor taky omrzaji ,ale jak tam je jen propan tak ji vycucáš do dna.
Petr
BazoviBazoviČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj
Upravil Bazovi dne 06.03.2023 14:06, před 1 rok
Bazovi Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
RobertRobertČlen
Přidáno před 14 let
A jde na ventil našroubovat běžný regulátor? Závit na fotce mi připadá jako pravý. :|
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
BazoviBazoviČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj,
Upravil Bazovi dne 06.03.2023 14:07, před 1 rok
MartyMartyNováček
Přidáno před 14 let
Ahoj všem Vám moc děkuji za Vaše rady.

Vše jsem zatím vyřešil tak, že jsem si v Říčanech u Prahy vypůjčil na vratnou zálohu 500 Kč 2 ks ocelových láhví, naplněným propanem za 420 Kč. Ten jsem tento víken vyzkoušel na topení v karavanu při výjezdu ve Špindlu, topilo to bezva, byli jsme tam od pátku do neděle a bombu jsme nespotřebovali. Dále se mi podařilo sehnat kontakt na firmu Kompozit Praha (závod v Dýšině u Plzně) - mají nového majitele a měli by v únoru znovu rozjíždět výrobu. jejich obchodní zástupce mi slíbil že mně bude v únoru kontaktovat a láhve bude moct dodat. cena kterou mi nabízel mi přijde slušná: láhev 1260 Kč + ventil 120 Kč - cena bez Dph.
Pokud by jste měl někdo zájem přikládám kontakt :-)

Kompozit Praha
Miroslav Dlouhý
dlouhy@kompozit-praha.cz
724 983 932
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 14 let
Myslím,že je jednodušší si vzít kompozitku na zálohu ( 800 ) a máš jistotu, že ta lahev má revizi. Pokud neztratíš doklad,tak ji můžeš kdykoliv vrátit.
MarekMarekČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj Ludku je někde v Libereckém kraji taková půjčovna konpozitních lahví?
Marek
Marek a Verča,Lukáš(11),Adria Matrix Platinum
naše fota: www.krizak1.rajce.idnes.cz
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Marty, furgon, Jana a Petr V, michal a jitka, Petr a Natali, Bazovi, Robert, Ludek Liberec, Marek

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,267,856 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22556 sekund | Průměrně za: 0.22556 (0) sekund | Dotazy: 106 | Použitá paměť: 2.04MB/4MB