Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Plyn.gril z Anglie: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Plyn.gril z Anglie

Poslední aktualizace před 14 let
MarekMarekČlen
Přidáno před 14 let
ahoj všichni máte někdo zkušenost s grilem z Anglie.Jde mi o to jetli se dá bez problémů provozovat na naše bomby a propan-butan,jedná se mi o značku CADAC.
Díky za pomoc:c
tronictronicČlen
Přidáno před 14 let
Nějaké informace o grilech CADAC lze vyčíst na těchto www stránkách:
www.grily-cadac.cz/
nebo
http://grilovani....p?menu=866
Snad Ti pomůžou najít co hledáš.
simchasimchaČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

marek napsal:
ahoj všichni máte někdo zkušenost s grilem z Anglie.Jde mi o to jetli se dá bez problémů provozovat na naše bomby a propan-butan,jedná se mi o značku CADAC.
Díky za pomoc:c


Podívej, obecně je propan-butan skoro všude stejný, takže pokud má gril vstupní přetlak 30 mBar, tak jak je to běžné u našich regulátorů tlaku na lahvích, tak je to v pohodě. Samotné připojení už se vždycky nějak upraví.
P.
Upravil simcha dne 26.12.2009 13:16, před 14 let
MarekMarekČlen
Přidáno před 14 let
Díky za info,tam jsem už hledal a nic konkrétního zatím nevím,budu pátrat dále
Marek
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj. Gril CADAC cari chef de luxe mám dva roky a jsem spokojen. Máme k němu i paelu a skotskou pánev na čínu. Trysky jsou v balení na oba tlaky (30 a 50). Na český propan butan funguje normálně. Já mám na autě plynovou zásuvku, tak ho zapojuji přímo rychlospojkou do plynového rozvodu auta, abych nemusel vozit další bombu. Já jsem ho kupoval v ČR, ale v zahraničí se dá pořídit daleko levněji.
Upravil EXPEDICE APALUCHA dne 27.12.2009 22:09, před 14 let
EXPEDICE APALUCHA Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
MarekMarekČlen
Přidáno před 14 let
To je právě ono v Anglickém e-shopu mají výprodej modelu 2008 který je s trojnožkou za 80 liber což je cca 2400kč bez dopravy tady nejlevnější cca 4900kč v Německu ho pořídím cca za 4500kč.
Jak je náročný na sestavení a z kolika dílů se skládá?
Díky za info
Marek
J
jirkamdsČlen
Přidáno před 14 let
Dneska nám přišel vařič s grilem od Campingas a na krabici a v návodu je tabulka používaných tlaků v Evropě.

Francie, Belgie, Lucembursko, Velká Británie, Irsko, Portugalsko, Španělsko, Itálie, Polsko, Česko, Maďarsko - butan 28mb / propan 37mb
- máme i stejné normy na připojení hadic jako ve výše uvedených zemích.

Norsko, Švédsko, Dánsko, Finsko, Nizozemí
butan 30mb / propan 30mb

Švýcarsko, Německo, Rakousko
butan 50mb / propan 50mb

Jirka, Jana, Zuzka 18, Luky15
VOLVO XC90 + HOBBY Kmf 545 Silver Line Jablonec nad Nisou
www.servis-elektro.cz
www.motokary-liberec.cz
RobertRobertČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

jirkamds napsal:

- máme i stejné normy na připojení hadic jako ve výše uvedených zemích.

Norsko, Švédsko, Dánsko, Finsko, Nizozemí
butan 30mb / propan 30mb


Připojení hadic mě až tak nezajímá, jako závitové připojení. Mám karavan z Nizozemí (2. skupina), používám původní rechulátor tlaku a na naše bomby závit pasuje. Znamená to snad, že půjde našroubovat i na skandinávské? :|
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
J
jirkamdsČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Robert napsal:

Citovat

jirkamds napsal:

- máme i stejné normy na připojení hadic jako ve výše uvedených zemích.

Norsko, Švédsko, Dánsko, Finsko, Nizozemí
butan 30mb / propan 30mb


Připojení hadic mě až tak nezajímá, jako závitové připojení. Mám karavan z Nizozemí (2. skupina), používám původní rechulátor tlaku a na naše bomby závit pasuje. Znamená to snad, že půjde našroubovat i na skandinávské? :|


Je to možný, že pujdou. :x
1. karavan jsem měl z Francie a česká bomba tam šla v pohodě.
Jirka, Jana, Zuzka 18, Luky15
VOLVO XC90 + HOBBY Kmf 545 Silver Line Jablonec nad Nisou
www.servis-elektro.cz
www.motokary-liberec.cz
Upravil jirkamds dne 30.12.2009 19:08, před 14 let
J
jirkamdsČlen
Přidáno před 14 let
Tak jsem to tam našel, tyto země mají stejné závitové připojení jako České bomby matice M20x1,5

Francie, Belgie, Lucembursko, Velká Británie, Irsko, Portugalsko, Španělsko, Itálie, Polsko, Česko, Maďarsko, Norsko, Švédsko, Dánsko, Finsko, Nizozemí
Jirka, Jana, Zuzka 18, Luky15
VOLVO XC90 + HOBBY Kmf 545 Silver Line Jablonec nad Nisou
www.servis-elektro.cz
www.motokary-liberec.cz
MarekMarekČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

jirkamds napsal:
Tak jsem to tam našel, tyto země mají stejné závitové připojení jako České bomby matice M20x1,5

Francie, Belgie, Lucembursko, Velká Británie, Irsko, Portugalsko, Španělsko, Itálie, Polsko, Česko, Maďarsko, Norsko, Švédsko, Dánsko, Finsko, Nizozemí



Super práce Jirko,já věděl,že něco vyšťouráš.Měli by jsme ten gril vyzkoušet,ať se zaběhne před sezónou,co ty na to?
Marek
M
matusČlen
Přidáno před 14 let
Jirko, len ešte pridám, že do zoznamu patrí aj Slovensko. To len preto, aby sa niekto neobával, že v SR bude potrebovať nejakú redukciu...
J
jirkamdsČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

Marek napsal:

Citovat

jirkamds napsal:
Tak jsem to tam našel, tyto země mají stejné závitové připojení jako České bomby matice M20x1,5

Francie, Belgie, Lucembursko, Velká Británie, Irsko, Portugalsko, Španělsko, Itálie, Polsko, Česko, Maďarsko, Norsko, Švédsko, Dánsko, Finsko, Nizozemí



Super práce Jirko,já věděl,že něco vyšťouráš.Měli by jsme ten gril vyzkoušet,ať se zaběhne před sezónou,co ty na to?
Marek


Mam ho tady nastartovanej, vypadá skvěle, tak by to stálo za otestování :)
Jirka, Jana, Zuzka 18, Luky15
VOLVO XC90 + HOBBY Kmf 545 Silver Line Jablonec nad Nisou
www.servis-elektro.cz
www.motokary-liberec.cz
MarekMarekČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

jirkamds napsal:

Citovat

Marek napsal:

Citovat

jirkamds napsal:
Tak jsem to tam našel, tyto země mají stejné závitové připojení jako České bomby matice M20x1,5

Francie, Belgie, Lucembursko, Velká Británie, Irsko, Portugalsko, Španělsko, Itálie, Polsko, Česko, Maďarsko, Norsko, Švédsko, Dánsko, Finsko, Nizozemí



Super práce Jirko,já věděl,že něco vyšťouráš.Měli by jsme ten gril vyzkoušet,ať se zaběhne před sezónou,co ty na to?
Marek


Mam ho tady nastartovanej, vypadá skvěle, tak by to stálo za otestování :)


Moje řeč,já seženu maso ty holky a jdem na to
MK
J
jirkamdsČlen
Přidáno před 14 let
Co grilování vyřešit podobně :D
Jirka, Jana, Zuzka 18, Luky15
VOLVO XC90 + HOBBY Kmf 545 Silver Line Jablonec nad Nisou
www.servis-elektro.cz
www.motokary-liberec.cz
jirkamds Připojili následující obrazek:
exc23.jpg
MarekMarekČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

jirkamds napsal:
Co grilování vyřešit podobně :D


Beru,ale tokoj kaslik asi nemám a ještě dlouho mít nebudu.:o
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Marek, tronic, simcha, EXPEDICE APALUCHA, jirkamds, Robert, matus

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,353,496 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22124 sekund | Průměrně za: 0.22124 (0) sekund | Dotazy: 131 | Použitá paměť: 2.2MB/2MB