Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Televize vhodná do karavanu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Televize vhodná do karavanu

Poslední aktualizace před 7 let
Miro TMiro TČlen
Přidáno před 13 let
:)
Upravil Miro T dne 12.01.2011 21:00, před 13 let
CZECHczCZECHczČlen
Přidáno před 13 let
Já si koupil TV v Hypermarketu na 12 V s DVD a vším možným. Mam alkovnu, takže TV jsem dal do origo boxu ve výšce postelí v alkovně. Bohužel ač TV natočím co nejvíc na spodní sedačky tak je neustále tmavý pruh uprostřed obrazu. TV je JVC a stála 7900,- . Vybral jsem si tu nejdražší s největším pozorovacím úhlem na 12 V. Po zklamání, že jsem si naběhnul a nic neušetřil jsem šel do GLOBUSU a ELECTROWORLD. Prošmejdil sem veškeré vystavené TV a lezl po dlažbě, aby to vypadalo, že na ní koukám zespoda. Z celkem tak 40 TV to měla snad každá, takže nakonec si zase koupím ALPHATRONIC a JVC si dám dozadu na zadní lůžka kde bude kolmo. Tak nevím, jestli třeba ten HUNDAI to má vyřešené. Pozorovací úhel je, ale asi ze strany OK, ale vertikálně je jen z horního pohledu.
úsměvné na tom bylo, že jak v Globusu tak ELCTRWORD měli pocit, že se mě při plazení udělalo nevolno a ochotně mě furt zvedali. :-)
Jiri MajkiJiri MajkiČlen
Přidáno před 13 let
Hroch ti prodá tu nejlepší. Tak mu napiš.
!y !@ !r !d :z
karavanypluskaravanyplusČlen
Přidáno před 13 let
22" Grundig s DVD přehrávačem LCD pozorovací úhly 170°Horizontálně a 150°vertikálně Připojení: HDMI, USB 2.0, CI-SLOT, SCART, AV, S-VIDEO, YUV (VGA), PC input (WXGA), PC-audio in, výstup na anténu a sluchátka váha 4,7Kg. Provoz 12V i 230V Připevnění VESA Standart 100x100 (standardní jako všude) Cena do 8tis.
http://www.karava...2930t-dvd/
McJOHNMcJOHNČlen
Přidáno před 13 let
Nechi být rejpavý,ale našel jsem např. toto. Tedy co se ceny týká
http://www.alza.c...n=zbozi.cz
Michal, Romana
karavanypluskaravanyplusČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

McJOHN napsal:
Nechi být rejpavý,ale našel jsem např. toto. Tedy co se ceny týká
http://www.alza.c...n=zbozi.cz


Určitě je levnější, ale pouze 230V není na 12V
Upravil Fun dne 12.01.2011 13:01, před 13 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 13 let
my máme tento typ: http://www.kasa.c...dvd-cerna/
a spokojenost umí i dvd a hudbu nebo fotky z SD karty.
Je to malá obrazovka ale stačí, stejně moc nekoukáme :)
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
McJOHNMcJOHNČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

karavanyplus napsal:

Citovat

McJOHN napsal:
Nechci být rejpavý,ale našel jsem např. toto. Tedy co se ceny týká...
http://www.alza.c...n=zbozi.cz


Určitě je levnější, ale pouze 230V není na 12V


Nic proti....To je možné. Já když jsem hledal (informace) tak jsem se u výrobce dočetl, že možnost napájení 12V je jen u 19"
http://www.grundi.../1097.html

ale mohl jsem se špatně dívat.
Je-li třeba omluva, tady je :-)))
Michal, Romana
karavanypluskaravanyplusČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

McJOHN napsal:

Citovat

karavanyplus napsal:

Citovat

McJOHN napsal:
Nechci být rejpavý,ale našel jsem např. toto. Tedy co se ceny týká...
http://www.alza.c...n=zbozi.cz


Určitě je levnější, ale pouze 230V není na 12V


Nic proti....To je možné. Já když jsem hledal (informace) tak jsem se u výrobce dočetl, že možnost napájení 12V je jen u 19"
http://www.grundi.../1097.html

ale mohl jsem se špatně dívat.
Je-li třeba omluva, tady je :-)))


:o Určitě není třeba žádná omluva ba naopak takováto diskuze přináší dle mého názoru užitečné informace pro další členové.:_
No a k té LCD v Loňském roce Grundig dělal pouze 19" na 12V bohužel je již přestal vyrábět a k dostání je teď pouze zmiňovaná 22" ve verzi i na 12V. (info od mého dodavatele)
CZECHczCZECHczČlen
Přidáno před 13 let
22 nejde většinou dostat do origo boxu pro TV..... kolikrát 19 se tam vejde jen tak tak.....
HrochHrochČlen
Přidáno před 13 let
Hlavně si myslím, že 22" TV do obytky je nesmysl. Čím větší obrazovka, tím větší spotřeba a bydlíky máme většinou na cestování, poznávání nových krajů a setkání s kamarády. TV je jen jako doplněk pro zprávy z domova, nebo pro případ špatného počasí. Samozřejmě si tam namontuje každý co chce a potřebuje, ale startovat centrálu jen proto, že se chci dívat na velkou TV (nad postel se vejde i 106 cm úhlopříčka :) ) by se mi určitě nechtělo. Toho Grundiga 22" na 12V máme skladem za 5800,- s DPH a PHE, ae je to jen LCD s ne moc příjemnou spotřebou a sledovacími úhly. Teď si zrovna hraju s LED TV o úhlopříčce 40 cm s vestavěným DVD a USB vstupem podporujícím DIVX, XVID, JPEG a další oblíbené formáty. Vzhledem k LED provedení je asi zbytečné přát o úspoře energie a je v provedení pro obytky a karavany, tudíž napětí 10 až 15V !M . Neznám nikoho, kdo by měl v bydlíku stále stabilních 12V.
Jardaa4Jardaa4Člen
Přidáno před 13 let
Souhlasím s tebou Hrochu.Můžeš mi prosím zaslat nějaké info o té 40tce? Nemáš také nějaké zkušenosti co za satelit,resp.příjem české TV kdekoli?samo i s ohledem na finance.Nemáme totiž v karavanu zatím nic.
karavanypluskaravanyplusČlen
Přidáno před 13 let
Včera mi dodaly zmiňovanou TV Grundig 22” a druhý den jsem ji hned vrátil. Není totiž na 12V. Tímto se omluvám McJohnu a za klamné Info. :c
Samozřejmě máme dalších x TV od 15 až do 22 na 12V a přibudou i nějaké dost zajímavé od Alphatronic.:^
HrochHrochČlen
Přidáno před 13 let
Pro Jardaa 4 : testy dopadly dobře, tudíž už můžu dát více info - LED TV o úhlopříčce 40 cm s integrovaným DVD s podporou DIVX, XVID, AVI, JPEG, USB vstup podporující DIVX, XVID, AVI, JPEG, vestavěný DVB-T tuner. Max. příkon 20W :) (v případě, že se točí DVD a zvuk, jas atd. je naplno). Vstupy Scart, HDMI, VGA. Na výrobním štítku udáno při 12V max. 1,7A !M . Možnost napájení od 10V po 15V (vyzkoušeno 10,6 V až 14,4 V). Nadchla mě i hmotnost, která je 2 kg. Při porovnání se standardním LCD o stejné úhlopříčce s integrovaným DVD je hmotnost cca o 50% nižší a spotřeba o cca 60% nižší !M!M!M.
Cenu jsme dohodli na 4499,- Kč s DPH a PHE a skladem jich máme moooooooooooooooc.

Pro McJohna: pokud chceš ten Grundig 22" na 12 V, máme jej skladem za 5800,- s DPH a PHE (opravdu na 12V), ale opakuji, že do bydlíku bych ji nedával (spotřeba, váha a není to LED, ale LCD).
Upravil Hroch dne 15.01.2011 16:29, před 13 let
kakesacikakesaciČlen
Přidáno před 13 let

Citovat

Hroch napsal:
Pro Jardaa 4 : testy dopadly dobře, tudíž už můžu dát více info - LED TV o úhlopříčce 40 cm s integrovaným DVD s podporou DIVX, XVID, AVI, JPEG, USB vstup podporující DIVX, XVID, AVI, JPEG. Max. příkon 20W :) (v případě, že se točí DVD a zvuk, jas atd. je naplno). Vstupy Scart, HDMI, VGA. Na výrobním štítku udáno při 12V max. 1,7A !M . Možnost napájení od 10V po 15V (vyzkoušeno 10,6 V až 14,4 V). Nadchla mě i hmotnost, která je 2 kg. Při porovnání se standardním LCD o stejné úhlopříčce s integrovaným DVD je hmotnost cca o 50% nižší a spotřeba o cca 60% nižší !M!M!M.
Cenu jsme dohodli na 4499,- Kč s DPH a PHE a skladem jich máme moooooooooooooooc.

Pro McJohna: pokud chceš ten Grundig 22" na 12 V, máme jej skladem za 5800,- s DPH a PHE (opravdu na 12V), ale opakuji, že do bydlíku bych ji nedával (spotřeba, váha a není to LED, ale LCD).


Měl bych o jednu zájem, je možné zaslat nějaké bližší info, respektive fotografii ? čistě náhodou DVB-T tuner už by asi byl moc velký požadavek, co ? Nemám na autě zatím satelit :|

Díky D.
chlap a 3 ženský ( 38, 37, 9 a 6 ), bydlík Chausson Alteo 259
Upravil kakesaci dne 15.01.2011 12:36, před 13 let
PepiPepiČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj Tome ,jeden kousek objednávám přijedu si pro něj v úterý,dík:_
Upravil Pepi dne 15.01.2011 12:39, před 13 let
PepiPepiČlen
Přidáno před 13 let
Ahoj Jardo a 4,do nového auta jsem objednal televizi od hrocha,přijímač www.sepo-np.cz siti com CCR 522 na 12V malý jak krabička od cigaret,značka Grundik za 1660kč,parabolu Maxiew-Omnisat Twister u FUN shop cca 15000kč(levnější je potom jen ladicí tyč).Tato sestava je :_Asi nejlevnější co na trhu je a mělo by to chodit.
HrochHrochČlen
Přidáno před 13 let
Ahojda Kakesaci, DVB-T tuner samozřejmě má, jen jsem to zapoměl napsat. Foto udělám, až mi to má vrozená lenost dovolí :) . Je černá s tenkým rámečkem.
Pepi ta sestava samozřejmě chodit bude. Omnisat Twister jsem měl na minulém bydlíku a byl jsem opravdu spokojen. Při trošce cviku naladíš Skylink do 2 minut.
Přijímač do bydlíku na 12V s HD rozlišením mám skladem Schwaiger - výhodou je propojení přes HDMI kabel a tudíž eliminace rušení způsobeného spínaním topení a ohřevu vody cena je bohužel vyšší právě kvůli HD rozlišení - 2490,- s DPH (pro české programy je ještě potřeba dokoupit dekodér za 800,- Kč). Se základním rozlišením (připojení přes Scart je 12V od Technisatu za 1600 Kč (dekodér je vestavěn přímo v přijímači a nemusí se dokupovat).
Upravil Hroch dne 15.01.2011 16:28, před 13 let
G
Nováček
Přidáno před 13 let
Já si myslím,že nejvhodnější televize do karavanu je žádná televize!r
jarda77jarda77Člen
Přidáno před 13 let
Omnisat twister se dá koupit kolem 12 -13 000,-kč
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,048,048 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.35240 sekund | Průměrně za: 0.3524 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.27MB/2MB