Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 tlakove cerpadlo: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

tlakove cerpadlo

Poslední aktualizace před 14 let
haneshanesČlen
Přidáno před 14 let
mám problém,dnes jsem instaloval nove tlakove čerpadlo shurflo s vykonem 10.6l za min.
normalne natlakuje ale ješte se nestalo aby samo vyplo.zacne divne vrcet a mě po chvily dojdou nervy a radeji ho vypnu.tlak v soustave je ze můžu kropit zahratku.
jde tlakovy spinac nejak nastavit ?za odpovedi dekuji
kaktuskaktusČlen
Přidáno před 14 let
Tlakový spínač se vyrábí s různým vypínacím tlakem. Nemohlo se stát , že vypínací tlak je vyšší než tlak čerpadla? A taky může být spínač špatný a proto mohlo odejít předchozí čerpadlo. Ráno moudřejší večera :l
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 14 let
Tlakový spínač jde určitě nastavit. Na www.karavan.cz v Texty - Voda - je pdf Návod na tlakové čerpadlo Shurflo. Jsou tam popsány možné závady a nastavení tlakového spínače čerpadla.
Držíme palce a napiš v čem byla závada a jak si ji odstranil.
PeropPeropČlen
Přidáno před 14 let
tlakový spínač není přímo součástí čerpadla. Je instalován na hadici vedoucí od čerpadla . Také u tlakového čerpadla musí být namontována expanzní nádobka zajišťujíci správný tlak. Musíte vědět jaký tlakový ventil potřebujete. Také jsem dříve z neznalosti namontoval nesprávný ventil,který mi poslali ze karavansopu a musel jsem objednat jiný.Přeji úspěch s opravou. Perop.
cestovatel ze Šumavy;y
simchasimchaČlen
Přidáno před 14 let
Vypadá to opravdu na tlakový spínač. I to že píšeš, že bys s tím mohl stříkat zahrádku tomu nasvědčuje. Pokud nemáš expanzní nádobku, tak čerpadlo musí vypnout během několika vteřín, pokud je soustava zaplněna vodou. V případě prázdného bojleru to trvá déle. Jen ještě poznámka, expanzní nádoba neurčuje tlak, ale dává celé soustavě určitou měkost, takže čerpadlo nezapíná po každém puštění vody.
Ať se Ti to podaří.
P.
haneshanesČlen
Přidáno před 14 let
upřesnuji dotaz.čerpadlo je nove i s tlak.spinacem.expanz tam je pod dřezem.čerpadlo jsem se rozhodl vyměnit protože to puvodni hrozne dlouho tlakovalo a davalo malo vody.podle me 1membrana haprovala.s timto jsem to auto koupil.
PecaPecaČlen
Přidáno před 14 let
Zkoušel jsi ho mimo auto? Máš správně polarizaci? Máš Tam expanzku? Těsnost je OK? Hlavně bacha na polarizaci!!!! Musí být správné průměry hadic. Jestli to nepůjde vyhoď ho ven a vyzkoušej mimo vozidlo třeba ve vaně. Zkus zacpat vývod po cca 2 m a musí vypnout.
Jen tak na okraj máš zavřený uzávěr na bojleru? Přece jen už je přes noc zima a ventil se otevírá sám.
Trochu jsem znejistěl v tom, že první čerpadlo Ti vlastně dělalo to samé co nové, dlouho tlakovalo, zkoušel jsi to staré mimo auto jestli dávalo skutečně málo vody. Neztrácí se ti někde tlak?
Pokud nevypne ani mimo vozidlo hledal bych to v čerpadle. Čerpadla shuflo mají tlakový spínač už v sobě. Napiš jak jsi dopadl. Nebo zavolej zkusíme to prokonzultovat a třeba nás po telefonu něco trkne. 777 907 674
Petr Klamt
tel.: 00420 777 907 674
email.: klamt@seznam.cz
Upravil Peca dne 30.11.2009 23:04, před 14 let
haneshanesČlen
Přidáno před 14 let
problem odhalen,čerpadlo je v pořadku.rachot delají vypousteci ventily pod auto ktere neudrzej tlak novyho čerpadla.kdyz je prstama přidržím tak čerpadlo natlakuje a vypne
PecaPecaČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

hanes napsal:
problem odhalen,čerpadlo je v pořadku.rachot delají vypousteci ventily pod auto ktere neudrzej tlak novyho čerpadla.kdyz je prstama přidržím tak čerpadlo natlakuje a vypne


ztratil jsem na Tebe číslo, ozvi se mi než budeš měnit ventily. Když jsi mi volal nemohl jsem se Ti věnovat měl jsem práci. Ventily mohou být v poádku a vybrovat mohou také vysokým tlakem, někdy stačí snížit tlak čerpadla a je klid. Shurflo má regulovatelný tlak......
Petr Klamt
tel.: 00420 777 907 674
email.: klamt@seznam.cz
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: hanes, kaktus, EXPEDICE APALUCHA, Perop, simcha, Peca

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,716,288 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15861 sekund | Průměrně za: 0.15861 (0) sekund | Dotazy: 89 | Použitá paměť: 1.92MB/4MB